adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Mahindra przejmuje sampo " https://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/mahindra-przejmuje-ostatecznie-producenta-kombajnow-sampo-rosenlew,99894.html "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

od poczatku roku ursus sprzedal w polsce 50 ciagnikow w tym 4 w sierpniu.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7878

Jak się miało i ma takie podejście do klienta z serwisem i w produkcji ciągnika to tak jest że praktycznie nikt tego nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Plus dużo mniej dealerów niż kiedyś, u mnie w okolicy jak było kiedyś 3 to został jeden i to taki najmniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zagłosowałeś  ??

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5259

Silnik germański , to chyba Rysiek odpada 🤣


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411
Dnia 8.10.2020 o 18:47, pafnucy napisał:

a jaki on Ursus? dyć to jakiś muzułmański ulep. strach takiego mieć, bo z pod maski jakie terrorysty wyleźć mogą... :ph34r:

Co jak co, ale ulepem bym go nie nazywał, bo Turcy nie od wczoraj robią ciągniki i umieją je robić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

we wrzesniu w polsce zarejestrowano 3 sztuki  nowychursusow od poczatku roku 53 to spadek o ponad 67 % i udzial w rynku napoziomie 0,7 %.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe czy w rejestr nowych ursusów wchodza tumsony, bransony, armatraki  czy też są liczone osobno i trzeba pamiętać że sprzedają dużo basaków.

Edytowano przez przemi1999107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tunosan i Branson na pewno się wliczają bo są sprzedawane jako model Ursusa, Basak jest sprzedawany jako oddzielna marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

akurat mam tabelke z gazety-arbosow sprzedano 12 od poczatku roku 103..

pozostale ciagniki nie wystepuja w rejstrach- chyba ze sa sprzedawane jako uzywane jak bialorusy-ktorych sprzedano chyba z 1000 a nie figuruja jako nowe..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497
Farmtrac radzi sobie calkiem dobrze, żeby nie powiedzieć dobrze. rok do roku 3 kwartały 2019 do pierwszych 3 kwartałów 2020 ma ponad 60 procent przyrost sprzedaży. W zeszłym roku od stycznia do września sprzedali niespełna 200 traktorów, w tym w analogicznym okresie ponad 300. Mają 9 miejsce od względem sprzedaży za nh/jd/Kubota/df/Zetor/case/MF/Claas. Ale za to są przed valtra, steyrem, fendem,czy arbosem navet łącznie liczonym z lovolem. Nieźle chyba. więc jakiś sensowny popyt na takie prostsze traktory jest, a że ursus traci ten rynek, to tylko wina jego własnej polityki. niczego więcej.
Farmtrac radzi sobie calkiem dobrze, żeby nie powiedzieć dobrze. rok do roku 3 kwartały 2019 do pierwszych 3 kwartałów 2020 ma ponad 60 procent przyrost sprzedaży. W zeszłym roku od stycznia do września sprzedali niespełna 200 traktorów, w tym w analogicznym okresie ponad 300. Mają 9 miejsce od względem sprzedaży za nh/jd/Kubota/df/Zetor/case/MF/Claas. Ale za to są przed valtra, steyrem, fendem,czy arbosem navet łącznie liczonym z lovolem. Nieźle chyba. więc jakiś sensowny popyt na takie prostsze traktory jest, a że ursus traci ten rynek, to tylko wina jego własnej polityki. niczego więcej.
a ha. ursusa ani basaka nie ma nawet w tej tabelce/ zestawieniu, więc ich sprzedaż jest na tyle mała, że zaliczyli je pod osta tnią pozycję pod nazwą wszystkie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

 farmtrac-do konca wrzesnia 266 szt za wrzesien 31 , miejsce 9 udzial w rynku 3,5 %

te statystyki zaciemnia troche praktyka kupwania przez dilerow ciagnikow a potem ich sprzedaz jako uzywane z przebiegiem 5mtg:D, przewaznie wynika to z czestych zmian przepisow-ekologia i bezpieczenstwo czasami przed zdrowym rozsadkiem..

ciekawe jak wyglada sprawa zakupu nowych ciagnikow za granica-w wielu krajach jest sporo taniej ,nawet po doliczeniu kosztow transportu, przedtem sie nie dalo z uwagi na serwis


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497
skąd masz te dane? bo się wyraźnie nie zgadzają z moimi. Ja mam ze stron Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, więc wg mnie bardzo wiarygodne i tam jest od stycznia do września 310 farmtracy, co stanowi udział w rynku 3,9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

z tygodnika rolniczego-na podstawie danych cepik udostepnionych przez pigmiur- skroty sobie sami rozszyfrujcie..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wie ktoś czy teraźniejszy Ursus miał w ofercie beczkowozy ? W okolicach Iławy widziałem dziś u kogoś na podwórku beczkę z 8-10 tyś litrów z napisem Ursus i jakiś model ale nie zapisałem. W internecie nic nie ma takiego. Napis wyglądał na fabryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    314

Dalej pchają się w elektryki. Nic się nie nauczyli na swoich błędach. Mam nadzieję że chociaż nie odejdą od ciągników, a samochody to drugorzędny produkt. Te c380-3110 nie były by takie złe gdyby je trochę poprawili. Zmiana wykonania wnętrza, w opcji większy wybór wyposażenia, przekładni. Ale widać niestety wolą sprowadzać turki w swoich barwach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj