adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

katator    473

najlepiej by było gdyby ursus sam mógł się utrzymać na rynku. ale widząc co się teraz dzieje to wolałbym, żeby to jd się udało kupić ursusa.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Według mnie najlepiej gdy byłby to PRONAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

A czemu mówisz że najlepiej jakby kupił go pronar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozek18    0

''Według nieoficjalnych informacji Turcy mieliby objąć 51 proc. udziałów w polskiej spółce. Uzel zainwestuje w Ursusa w zamian m.in. za prawo do marki. To ma sprawić, że polska fabryka, która od lat boryka się z problemami finansowymi, znów wyszłaby na prostą."

Z tego co rozumiem będą produkować ursusa mam nadzieję że tak jak CNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
john deere tez chciał kupic ursusa...

Kiedy chciał go kupić? Czemu nie kupił?


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mix    4

Ja wiem że kiku czołowych producentów ciagników chcialo kupić ursusa. Wiem też tyle że kilka razy związki zawodowe się niezgodziły. Ciekawe jak by to było jak by ursusa kupił JD albo jakaś inna marka :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

jakby JD kupil to by przestal produkowac ursusa a zaczol swoje maszyny!!!


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.egospodarka.pl/23788,Turecki-Uz...zem,1,11,1.html

 

http://www.biznespolska.pl/wiadomosci/pras...ontentid=145056

 

http://www.tf.pl/view.php?art=28720

 

mysle ze mamy sie z czego cieszyc, bo jeszce troche, a z Naszej rodzimej marki zostaloby tylko wspomnienie

 

a tutaj zeby troche Was zdziwic co to jest za firma prosze link do ich strony:

http://www.uzeltraktor.com/portal/P.aspx?ln=en

przejzyjcie dobrze odnosnik products

 

jd nie chcial kupic ursusa!!!


zakanczam swoja dzialalnosc na portalu
jesli jest ktos zainteresowany fotkami ktore byly dodane przezemnie zapraszam na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

a o tym wszystkim było już pisane w temacie "co z tą polską fabryką". więc po co zakładasz kolejny temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

pozwolilem sobie połączyć wypowiedzi. dziwi mnie fakt nie zauważenia przyklejonego wątku: "co z tą polską fabryką"


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolilem sobie połączyć wypowiedzi. dziwi mnie fakt nie zauważenia przyklejonego wątku: "co z tą polską fabryką"

 

sory ale w przyplywie entuzjazmu wynikajacego z rozmowy z moim kolega na ten temat i potwierdzeniu sie kilku faktow, nie wazne jakich - przeoczylem tak widoczny temat, kazdy jest omylny


zakanczam swoja dzialalnosc na portalu
jesli jest ktos zainteresowany fotkami ktore byly dodane przezemnie zapraszam na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Ciekawy artykuł z Rzeczpospolitej:

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydani...nomia_a_16.html

"Bumar deklarował w 2003 roku, że staje się inwestorem strategicznym producenta. - Otrzymali miliony złotych na unowocześnienie produkcji. Zdołali tylko zmodernizować kabinę, ale nie zrobili nic, aby silniki spełniły normy czystości spalin. A przecież traktora bez silnika nikt nie kupi. To, co zrobił Bumar, to jakiś sabotaż" -Złodzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

Przeczytałem ten artykuł i ursus moim zdaniem zachowuje sie dziwnie tajemniczo nic nie jest wiadomo. Z tego co bylo napisane na końcu artykułu to wynika że bumar był ''grabarzem'' Ursusa?

Edytowano przez Nikita_Bennet
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Moim zdaniem poseł W. też nie przysłóżył się dobrze Ursusowi. Co do Turków to nie jestem pewien czy to dobre rozwiązanie, przypomnijmy sobie FSO + egzotyczne Daewoo. Moim zdaniem jak już sprzedawać markę to lepiej na zachód np. Skoda + VW.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

a Ja dzsiaj czytalem w Tygodniku Rolniczym ze do tej pory produkcja ursusa wynosila 1,5tys ciagnikow rocznie a po wukupieniu przez UZEL wzrosnie do 7tys :rolleyes:

Jutro przepisze urywek :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

Ciekawe skąd taki drastyczny wzrost. Czy nagle wszyscy zaczną kupować Ursusa, raczej nie. Bardziej prawdopodobne, że będą u nas produkować Uzel-tractors.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473
Pod zmienioną nazwą na Ursus raczej.

to chociaż nazwa by została po polskich ciągnikach. dobre i to. :rolleyes: :lol:

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz256    0

Wcale nie takie dobre......... "Nazwa "Ursus" pozostaje i wszystkie traktory będą pod nią sprzedawane - zapewnia Sarzyńska" ale co z 7524, 6024? Te modele pewnie pójdą sie jeb*ć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem cos Wam w sekrecie nie pojda sie je..... :rolleyes:

juz tlumacze dlaczego..

otoz wprowadzajac te modele firma musiala je shomologowac, byl koszt- mam racje??

homologacja kosztuje z tego co mi dealer mowil b. duzo kasy (dlaczego sprzedaja belarusy bez homologacji i jestes drugim wlascicielem - bo papiery sa z raichu - obeszli homologacje) zrobili homolagacje na ursusa i szkoda tego zaprzepascic. wniosek prosty beda je robic, a nie wprowadzili nowych modeli bo pewnie juz sie szykowali do sprzedazy i chodzilo o koszty zakupu pod nich czesci w tym oryginalnego perkinsa

mysle ze mam racje w jakis 90%

 

a przeczytalem gdzies w jakims artykule, iż uzel nie zmieni nic w ursusach przez 3 lata, a ze wzgledu na normy spalin EURO tylko nowe ursusy spelniaja te normy.


zakanczam swoja dzialalnosc na portalu
jesli jest ktos zainteresowany fotkami ktore byly dodane przezemnie zapraszam na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
powiem cos Wam w sekrecie nie pojda sie je..... :rolleyes:

masz taka nadzieję, czy wiesz to z pewnych zrodel??


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz taka nadzieję, czy wiesz to z pewnych zrodel??

juz edytowalem posta


zakanczam swoja dzialalnosc na portalu
jesli jest ktos zainteresowany fotkami ktore byly dodane przezemnie zapraszam na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj