Skocz do zawartości
adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kombinator18    18

Panowie to temat o koncu swiata?? czy o naszym Ursusie???;)

Powiem ze komfort z fotek juz jako taki jest te co pokazali na zdjeciach z 6824 ktos wie ile moze wolaja za niego ???

pawelll48    272

Wierz mi to tylko żart...

A pro po Kielc ja też się,zaraz idę na halę B :D

Widzimy się przy Ursus'ach :P

Mam nadzieję że mimo tych okazałych zapowiedziach,Ursus zaskoczy nas pozytywnie ;)

Biedzie można wchodzić do Ursus'ów(jeszcze nie byłem na targach w Kielcach)?

P@bllo :)

ursus3502PL    2

ja byłem w tamtym roku , ale nie jestem pewien czy będzie mozna wchodzić bo rok temu ursus przylepiony był do jednego dealera , był tylko 1 człowiek z ursusa , ale w tym roku ursus powinien mieć juz swoje stoisko i z tego co widać już ma (hala ;) koledzy kiedy bedziecie piatek , sobota czy niedziela ?

Wiadomość z agroFakt.pl

maxi777    3

Ja kolego w niedziele od 9 rano.Faktycznie te nowe ursusy są niczego sobie, tylko szkoda że tak późno rozpoczęli modernizacje, ciekawe jak cenowo będa.

pawelll48    272

1 wysłałem,ale co za pech jak chciałem dodać kolejne to okazało się,że już za późno...

damianlech    1

no no ursus szaleje.chcielismy zdjecia to sa i zdjecia,no i stronka sie zrobila calkiem ciekawa.zreszta i ciagniki tez.

Gago    0

Liczniki zawalili żywkiem z Zetora a ten środek taki sobie jest już ale ta podsufidka w stylu moro nie pasuje :) :)

arek92    1

Raczej ursus i zetor kupują liczniki u tego samego producenta :) ciekawe jak będzie wyglądał 8024 i czy będzie miał inną kabinę.

swat24    63

Liczniki zawalili żywkiem z Zetora a ten środek taki sobie jest już ale ta podsufidka w stylu moro nie pasuje :) :)

To są zegary firmy Ganz i Ursus stosuje je już od początku 2000 roku, na eksport widziałem nawet ciągnik z 1999 tylko analogowo mtg pokazywał więc raczej Zetor zaczoł kupować u tego samego producenta zegarów co Ursus nikt nic nie zwalił dowiedz się najpierw a nie głupoty na forum piszesz.

Gago    0

'swat24' no nie powiedział bym ze Ursus pierwsze wziął te zegary niż Zetor bo w Zetorach już spodkałem sie u takiego handlarza że 7340 miał już takie liczniki a te ciągniki były produkowane od 1992 d0 1999r a to był rocznik 97 czyli Zetor nawet jeśli kożysta razem z Ursusem z jednej firmy zegarów pierwszy je miał i wogóle w Zetorach są częściej spotykane niz u Ursusach z tych lat nawet tych nowszych w Ursusie to mogło być na jakieś specjalne zamowienie albo coś. I nie chce tworzyć niepotrzebnych kłótni tylko pisze to co widziałem i to myśle a o tej firmie nie wiedziałem że produkuje zegary do Ursusa też zadziwiło mnie to bo myślałem że tylko Zetor korzysta tylko z nich .

prox7441    4

Właśnie looknąłem na stronke ursusa i nawet nawet mi sie widzi... ten 6824 to nawet niezły sprzęt może być ale kto w tych czasach robi blokade na pedał jak w c330 to jest na pewno do poprawki...

farmer34    0

Podobno pracują nad nową deską rozdzielczą, nowa ma mieć więcej wskazań elektronicznych.Jak się czegoś dowiem o tej nowej to napiszę. W tych nowych modelach jeszcze będzie kilka zmian. Wszystkie ciągniki czterocylindrowe mają elektrohydrauliczne załączanie WoM więc myślę że i na blokadę tylnego mostu przyjdzie czas. W 8024 będzie elektrohydrauliczna blokada przedniego mostu.

swat24    63

'swat24' no nie powiedział bym ze Ursus pierwsze wziął te zegary niż Zetor bo w Zetorach już spodkałem sie u takiego handlarza że 7340 miał już takie liczniki a te ciągniki były produkowane od 1992 d0 1999r a to był rocznik 97 czyli Zetor nawet jeśli kożysta razem z Ursusem z jednej firmy zegarów pierwszy je miał i wogóle w Zetorach są częściej spotykane niz u Ursusach z tych lat nawet tych nowszych w Ursusie to mogło być na jakieś specjalne zamowienie albo coś. I nie chce tworzyć niepotrzebnych kłótni tylko pisze to co widziałem i to myśle a o tej firmie nie wiedziałem że produkuje zegary do Ursusa też zadziwiło mnie to bo myślałem że tylko Zetor korzysta tylko z nich .

No to ci jeszcze powiem, że Farmer je montował (czy jeszcze montuje to nie wiem), no i w Pronarach też były ale teraz to chyba sami robią bo co troche zmieniają zegary.

marcin04    65

w sumie to i lepiej, że kupują je od jakiejś firmy a nie robią swoich desek rozdzielczych może fajnie wyglądały ale 30 lat temu

ursus3502PL    2

no napewno , te zegary okrągłe to troche mod już przeszła one są dobre bo jak sie spali 1 zegar to wymienisz a jak w całej desce się spali 1 to wymieniasz całą deskę są plusy i minusy

marcin04    65

w sumie to masz rację proste rozwiązania są najlepsze- kiedyś miałem problem z odpaleniem vipera(126p) i ojczulek wziął kawałek pręta, młotek i walnął w silnik a malar odpalił

pawelll48    272

http://www.allegro.pl/item900729938_ciagnik_ursus_3722.html

NO i mamy chyba pierwsze zdjęcie ursusa 3722 . Co sądzicie o jego cenie jak dla mnie to powinno być trochę mniej , porównywalnie do poziomu 3512. A tak ogólnie to ta kabina tak źle nie wygląda , a na pewno lepiej niż w 4022.

Widzę że Ursusek ma fajną naklejkę na szybie(bardzo ładna) :)

marcin04    65

@pawelll48 cieszy mnie to że podobają ci się takie drobne szczegóły , bo niektórych gadanie to już mnie przyprawia o mdłości

czepiacie się a to że drogie, a to że za mało nowoczesne ludzie ta firma była w takiej sytuacji, że komornik zajął prawie cały jej majątek większość z was w takiej sytuacji to by nałapała tyle ile się da kasy i spierd.....a za granicę

HIlary    4

Popieram Cię marcin04 w 100%.

A ursus jak widać stara się,myślę ,że na Agro Tech w Kielcach ta firma udowodni wielu osobom na co ją stać.

marcin04    65

@Hllary- koniec z uprzejmością dla niewierzących możliwości Polskiego giganta ;) , wg mnie to ciągniki które pokażą w Kielcach będą o niebo lepiej wyposażone

@japycz17- porównałem fotki które zrobiłem w fabryce(nie mogę ich opublikować) z tymi ze strony producenta i stwierdzam, że 6824 jak i 8024 mają takie same tylne mosty- przynajmniej z zewnątrz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?