Skocz do zawartości
adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

lukig    70
Napisano (edytowany)

Kolejny wymysł Ursusa jak mają robić niech się skupią konkretnie na jakimś modelu ale go dopracować. Bo po tym jak obejrzałem Ursusa na Agrotech stwierdziłem ,ze nie chciał bym go u siebie.

To nie jest wymysł ursusa tylko PZL Świdnik. Ursus ma tam im coś pomagać przy homologacji, produkcji itp.

A co byś chciał? Farmtraca? :D

Edytowano przez lukig

XMK13    365

Ostatnio siedziałem w Ft 690DT i Ursus ma znacznie lepiej wykonaną kabinę. Farmtrack ma okropne plastiki, a to one są wszędzie w kabinie. Dźwignia biegów trąca o plastik przy podłodze, a dźwignie są jak w chińskiej zabawce. Kratki nawiewów są z Poldka i szybko się rozlecą. Ogólnie bardzo kiepsko. Dużym plusem za to jest duży szyberdach z przysłoną.

Ursus jednak ma jeszcze co dopracowywać...

farmtrac8244    96

Nie pamiętam już modelu ursusa oglądanego na Agrotech ale rozmieszczenie dźwigni nie spodobało mi się farmtrac nie wiem jak w tych modelach wyżej u mnie na kabinę nie narzekam.

Wiadomość z agroFakt.pl

XMK13    365

Rozmieszczenie i ruch dźwigni w Ursusie (11054) jest do d*py. Ft o którym pisałem, to najnowszy model (z LED-ami, szyberdachem, itd.).

A propos kabiny w Ursusie, ostatnio w moim znów odkleiła się styropianowa klapka w dachu i nie ma nawiewu. Dzięki temu odkryłem, że kabina nie chroni przed ciepłem silnika. Przy orce cała przednia część kabiny robi się gorąca (plastiki, rama kabiny). Dorzucając do tego brak możliwości jazdy z otwartymi drzwiami, daje to temp. w kabinie na poziomie do 47 st. C (przy 25 st. C na zewnątrz, bez słońca)!

Departament    36
Napisano (edytowany)

i właśnie dlatego ludzie wola kupić wyruchanego na zachodzie MFa, wsadzić do niego nawet 20 tys i śmiać się z tych wszystkich farmsraków i itp. ursusopodobnych za które trza płacić te raty choć na sam ich widok w garażu chce się żygać. A najlepsze będzie jak trzeba będzie wezwać serwis do tego badziewia i płacić tak samo jak za serwis tego zachodniego szmelcu z lat 90

Edytowano przez Departament

Mattti    405

I to netto :/ Z taką ceną, to im wielkiej sprzedaży nie wróżę...

lukig    70

Polemizowałbym. Chyba że "Unia daje" i musi kupić z normą euro 3B

No nie mówię tutaj o indyjskich ciągnikach z normą -5A :) Tylko o europejskich realiach.

farmtrac8244    96

Zobaczycie ile teraz kupi ciagnik krajowy programy sie pokończyły to mało kto wyłoży na coś wyszukanego.

STIG0013    406
Napisano (edytowany)

kto ma kupić to kupi póki jest jakieś wsparcie, potem będą niewielkie ilości i sprzęt używany, dużo będzie młodych maszyn z małym przebiegiem

Edytowano przez STIG0013

Mattti    405

Był ktoś z was dzisiaj na Bednarach? Nie widziałem ani jednego ursusa...  :blink:

MF675ursus    70

W C380 niema już w podstawowym wyposażeniu klimy. Weź latem wytrzymaj w tym akwarium...

bratrolnika    1863

Żeby przyciągnąć klientów. I tu nie chodziło tylko o klime, ale też o cene. Od jakiegoś czasu ursus podnosi ceny, chyba wydaje mu się ze wyrobił sobie markę, i teraz może szaleć z cenami. Oby nie było jak z belarusem...

MF675ursus    70

To teraz nie muszą przyciągać klientów? Powodzenia, sprzedaż będzie jak u Farmtrac'a, co się powoli zwija z rynku

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się