adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

master20002    228

Wybiera się ktoś do Żurawicy w najbliższą niedzielę?


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10

nie żurawica tylko uszczyki dolne żurawicy ma być w wrzesniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

na pokazach ursusa w ten weekend nie bedzie ciągników c 392 ani 3102 które powinni teraz pokazywać rolnikom jak i swoje prototypowe ciągniki do testowania i opiniowania rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

To lipa, bo model C-392 może być najpopularniejszym modelem, zaraz po osiemdziesiątce. Sami się zastanawiamy, czy nie wziąć na testy któregoś z wymienionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

tylko coś słabo się ogłaszaja z tymi ciągnikami bo mało ogłoszeń na net ale widziałem na placu mają takie ciągniki. mamy co raz większy sukces bo Ursus sprzedał w kwietniu 63 sztuki ;d oby tak dalej i dobrze sprawdzali ciągniki na swoich liniach i po montażu aby wyeliminować wszelkie błedy itp. Jakość najważniejsza i cena. i z przyczepami drgneło bo 9 szt sprzedali a styczen-marzec sprzedali 12 szt więc różnica jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

Ursus sprzedał w kwietniu 63 ciągniki. 54% wzrostu rok do roku. 3 więcej i przegoniliby Case i DF z 5 miejsca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam serdecznie, chciałbym zapytać skąd czerpiecie informacje dotyczące ilości sprzedaży ursusów w danym miesiącu? i czy są to wiarygodne dane? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego pawel94 jednak nie widzę tam liczby 63 sztuk z kwietnia.

Bo trzeba odjąć od poprzedniego raportu liczbę ciągników. Wtedy Ci wyjdzie ile sprzedali w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mekiss    31

Przecież w wawie to wstyd mieszkać bo tam mieszkają same słoiki co się po wojnie przeprowadzili z lepianek i za jaśnie coś tam się mają a z butów wychodzą im po przodkach jeszcze słomiane onuce     :D Prawdziwych warszawiaków to niema prawie .Zresztą sam twój znak tak zwanej ,,legły" to potwierdza .Pustaki zawsze popierają komunistyczny wojskowy klub co za komuny działał jako złodziej kradnąc piłkarzy innym klubom a dzisiaj w świecie znany jest z tego że hoduje bydło czyli   wandali kiboli .

Legia komunistycznym klubem ,wez kolego poczytaj moze troszke zanim cos napiszesz  ,ten klub wlasnie obchodzi 100 lecie  ,czy sto  lat temu byla komuna  w Polsce ,zreszta ,tak sie zastanawiam czy jest na sali moderator ,bo to co tutaj sie dzieje to parodia jakas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polomaksi    33

moze komunisci jej nie zalozyli ale nad nia patronat mieli i tyle
faktow nie zmieni nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

moze komunisci jej nie zalozyli ale nad nia patronat mieli i tyle

faktow nie zmieni nikt

A nad którym klubem nie mieli patronatu komuniści w tamtych czasach, może nad Górnikiem Zabrze, który w tym czasie zdobył 14 mistrzostw a faworyzowana Legia 3 mistrzostwa, Ruch Chorzów podobnie 14 x mistrz w okresie komuny gdzie kasa wypracowana przez górników szła na śląskie kluby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu12    41
Napisano (edytowany)

Hasło: press

Login: press

 

Wpisujesz, klikasz loguj i odświeżasz stronę.  :)

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10
Napisano (edytowany)

dzieki

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

wlaściciele nowych ciągników nie tylko Ursusów czy kupując nowy ciągnik dostajecie instrukcje napraw tak jak kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikow    8

Instrukcji napraw nie dostajesz, natomiast instrukcję obsługi powineś dostać bezpłatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Ciekawi mnie jedna sprawa. Ursus ostatnio noruje wzrost sprzedaży mierzony liczbą rejestracji, a jednocześnie pan Zajarczyk mówi, że żeby sprzedawać ciągniki na zachód trzeba je rejestrować w Polsce i tam sprzedawać jako używane. Ciekawe co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj