adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marioboss    39

Tak chamskiego psikania po wszystkim, jak na tym perkinsie z linku, to dawno nie widziałem.Pomalowane wszystko po kolei.I niby orginał.Ta cena to też "nieco" przesadzona, bo to już zetory się zaczynają w tym przedziale.Ale rzeczywiście, jak ktoś szuka bez elektroniki, to jak znalazł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtek_1    13

widziałem tego pakistańskiego ursusa u dilera jakość wykonania dalece odbiega od polskiego oryginału. Słabą jakość odlewu bloku silnika na oko widać itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o massey ferguson 6180 był produkowany do 2004 r. a nie o ursusa więc wyprodukują czy nie tego mf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Pewno. Napisz do fabryki MFa. Będą płakac ze śmiechu cały tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Kolega chyba nie miał przyjemności się zapoznać z procesem produkcji ciągnika czy samochodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

pawelc330c360 mając 18 lat rusz trochę głową i głupich pytań nie zadawaj.
Nikt Ci tego ciągnika nie wyprodukuje i już nie drąż, ciągnik to nie tylko podzespoły, ale przede wszystkim ustawiona linia montażowa, homologacja i normy spalin. Także zakończ temat i nie rób wstydu.
Skończcie temat, bo szkoda go zaśmiecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtek_1    13

czemu nie jak masz kasę to ci wyprodukują tylko pewnie tyle będzie kosztował co ze 4 nowe mf produkowane obecnie jak masz kasę to można wszystko kto bogatemu zabroni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368
Napisano (edytowany)

@tompil A czemu, niech sobie chłopak pisze, takiej beki to ja od dawna nie miałem :lol:

Edytowano przez cyprian1219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

hehe a mi sie wydaje że już cośt akiego tu czytałem jakiś czas temu i kogoś mieszałem z błotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur7456    233

Mi chodzi o massey ferguson 6180 był produkowany do 2004 r. a nie o ursusa więc wyprodukują czy nie tego mf

 

Ktoś tu chyba skłamał co do wieku podanego na profilu. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu dilera zwróciłbym uwagę na sam fakt uszkodzenia, mi przez całe życie nie udało się tego elementu uszkodzić i nie wiem czy słyszałem o takim przypadku. A tu mamy sytuację, że przy pierwszym użyciu występuje uszkodzenie co moim zdaniem wskazuje na błąd konstrukcyjny i należy to jak najszybciej poprawić. 

Sam nie wiem jak go uszkodził ktos bo to pierwszy taki przypadek . Co do tego co pisał Bergman sorry ale ten ciągnik jest testowy przekazała go nam inna firma dealerska był tylko kierowca go odebrać i jechał prosto do rolnika . Więc nie było żadnej możliwośći abym ja to sprawdził . A klient odrazu przy dostarczeniu mu go zwrócił uwagę jak tylko podjechał pod pług. Dostanie 2 raz go . A nam jako dealerom nie można poprawiać nic przy ciągnika testowych . Możemy tylko sprzedane obsługiwać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Z tym 3p to mega cena, dobrze że siedziałem :D.

Kolego @HandlowiecOborniki czy mógłbym powiedzieć jak wygląda dilerka ciągnikami od strony finansowej?

Czy ciągniki które masz na placu kupiłeś od producenta i czekasz na klienta czy producent wstawia je do Ciebie czekając aż się sprzedadzą i wtedy płacisz mu?

Chodzi mi ogólnie jak to jest z dilerami nie w konkretnie Twoim przypadku. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym 3p to mega cena, dobrze że siedziałem :D.

Kolego @HandlowiecOborniki czy mógłbym powiedzieć jak wygląda dilerka ciągnikami od strony finansowej?

Czy ciągniki które masz na placu kupiłeś od producenta i czekasz na klienta czy producent wstawia je do Ciebie czekając aż się sprzedadzą i wtedy płacisz mu?

Chodzi mi ogólnie jak to jest z dilerami nie w konkretnie Twoim przypadku. 

Masz dealerów i subdealerów czyli firmy współpracujące z dealerem . Dealer musi kupić od producenta wszystkie ciągniki maszyny ale za to za wyrobiony próg ma inne rabaty które może udzielić itd. Subdealer nie musi płacić kwestia ja się dogadał z dealerem . Finansowanie fabryczne jest na 0 % ale przeważnie nigdy się nie opłaca dlaczego? ponieważ nie dostaniesz rabatu  a jeśli dostaniesz dobry rabat nie jesteś w stanie spłacić tyle tych odsetek nawet przy 10 letnim kredytowaniu . Kwestia kto w jakim też banku bierze my akurat mamy na 3,1 % i nie jeden klient chciał symulacje na 0% lub też przez nas i zawsze biorą z rabatem i przez nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455
Napisano (edytowany)

@Vitold To już było dawno ;)

 

Ale making-of też spoko wrzucili :)

Edytowano przez Mattti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotreq8111    202

A ja mam żal do Ursusa za to że nie będzie żadnego pokazu w południowo- zachodniej Polsce w demo tour. Chętnie bym wypróbował np c380 i co mam jechać pół kraju żeby ciągnikiem się przejechać? Mam nadzieję że ktoś z firmy to czyta i weźmie pod uwagę choćby na przyszły rok. Tutaj też są mniejsze gospodarstwa i chętni na nowy ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam żal do Ursusa za to że nie będzie żadnego pokazu w południowo- zachodniej Polsce w demo tour. Chętnie bym wypróbował np c380 i co mam jechać pół kraju żeby ciągnikiem się przejechać? Mam nadzieję że ktoś z firmy to czyta i weźmie pod uwagę choćby na przyszły rok. Tutaj też są mniejsze gospodarstwa i chętni na nowy ciągnik.

Będzie w Wolsztynie więc nie ma problrmu nie masz tam daleko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

Co fakt to fakt.. Ursus mógł jakoś bardziej sprawiedliwie rozlokować pokazy, nie każdy może jechać nie wiadomo jak daleko : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj