Skocz do zawartości
adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Najpopularniejszy ciągnik rolniczy

galeria
Ursus C-330

maromar właśnie miało być to odnośnie handlarzy którzy wcisną co popadnie byle sprzedaż była i proponują ciągnik którego nie ma na placu tyle w temacie

powracając do ursusa nie mam ani dobrego zdania ani złego, śledzę postęp i mam nadzieje że kiedyś marka będzie mogła w jakimś procencie konkurować z zachodnimi firmami 

Dlatego mogę polecić p=bo sprzedaję nie tylko Ursusa . A w tej chwili to jeden z lepszych ciągników który dogonił zachód. Może brakuje elektryki ale po co ... ?! Remo mi nie chodzi o reklame bo za to co tu piszę nikt mi nie płaci tylko wkurza mnie to że na tematy Ursusa wchodzą np Handlarze NH czy Kuboty czy inni którzy spredają jedną markę. Mi nie chodzi o sprzedaż tylko o dobre doradzenie . Obiecywałem iż nie będe pisać chyba iż ktoś o to poprosi. Sam mam gospodarstwo 10 h ale muszę dorabiać bo z czegoś trzeba żyć . Więc wiem o co wam chodzi lub tobie. Nie zamierzam nikomu kitu wciaskać sam mam płacone od obrotu więc powinienem polecać Case ale po co ?! skoro Ursus to to samo i na plus iż nie ma DPF i pompowtrysków (jeszcze) ... Tylko dlatego polecam Ursusa nic pozatym.....

Wnętrze jest gotowe. Na zdjęciach na fb widać jak drzwi były otwarte i kamerowali coś w środku.

W załączniku C-3150V w całej okazałości.

Jutro będzie oficjalnie przedstawiony i odsłonięte wnętrzę będzie :D

1994kuba1994    58

a jakieś dane techniczne tego ciągnika? kiedy wstawisz ten filmik i fotki z pokazu? jesteś hadlarzem to powiedz mi czy 11054 może pracować na kołach R38

a jakieś dane techniczne tego ciągnika? kiedy wstawisz ten filmik i fotki z pokazu? jesteś hadlarzem to powiedz mi czy 11054 może pracować na kołach R38

Nie. Starcisz gwarancję . Pracować może ale masz po niej

Nie. Starcisz gwarancję . Pracować może ale masz po niej

zdjęcia z dronu i filmik wrzuce tylko czekam na oprawę :D

Wiadomość z agroFakt.pl

To dlaczego nie oferują w opcji takich kół ?

Ponieważ nikt nie testował z Ursusa w takiej kombinacji. A dają gwarancję na to co testowali . Znam kilka osób które mają "38 ki ale sami ryzykowali .

Mattti    405

"Pierwsze 10 osób, które zakupi na targach Agrotech Kielce 2016 ciągnik URSUS z oryginalnym silnikiem Perkins dostanie pakiet rozszerzonej gwarancji (4 lata lub 4 tys. motogodzin) o wartości 1 tysiąca € zupełnie za darmo!" To z FB ursusa, czyli dobrze rozumiem, że już nie będzie "powszechnej" gwarancji na 4 lata lub 4 tyś. MTH?

@Handlowiec Przepraszam, ale nie idzie czytać tych kitów, jakie wciskasz. Jak byś faktycznie handlował czymkolwiek, nie mówiąc już o różnych markach, to wstawienie chociaż jednej, głupiej fotki nie byłoby dla Ciebie żadnym problemem. Poza tym, żadnych konkretów. I nie jestem przeciwnikiem ursusa, BA! jestem FanBoyem marki :D ale rzygam tęczą, jak czytam twoje posty :P

Edytowano przez Mattti

Kajtek_1    13

Rozszerzony pakiet dotyczy silnika bo jak już pisałem na silnik jest tylko 2 lata. Na fb o tym jest czytaj ze zrozumieniem

"Pierwsze 10 osób, które zakupi na targach Agrotech Kielce 2016 ciągnik URSUS z oryginalnym silnikiem Perkins dostanie pakiet rozszerzonej gwarancji (4 lata lub 4 tys. motogodzin) o wartości 1 tysiąca € zupełnie za darmo!" To z FB ursusa, czyli dobrze rozumiem, że już nie będzie "powszechnej" gwarancji na 4 lata lub 4 tyś. MTH?

@Handlowiec Przepraszam, ale nie idzie czytać tych kitów, jakie wciskasz. Jak byś faktycznie handlował czymkolwiek, nie mówiąc już o różnych markach, to wstawienie chociaż jednej, głupiej fotki nie byłoby dla Ciebie żadnym problemem. Poza tym, żadnych konkretów. I nie jestem przeciwnikiem ursusa, BA! jestem FanBoyem marki :D ale rzygam tęczą, jak czytam twoje posty :P

Spoko "D Każdy ma swoje zdanie ale obrażać nikogo nie musisz

Matinho    30

Odnośnie C-3150 nie rozumiem tylko, dlaczego biały środek Felg. Moim zdaniem albo czarny środek, albo cała felga biała.

post-40185-0-57803200-1458374627_thumb.png

post-40185-0-77832200-1458374662_thumb.png

Edytowano przez Matinho

TYLKA    5

ładnie się prezentuję :) mam nadzeje ze plastiki i błotniki w srodku będą solidne zrobione bo w C380 błotniki ręka zlamiesz muszę je poprawić :)

craft    7

Reklama ładnie pojechana, jakby co najmniej promy kosmiczne budowali.  :lol: Taki design jak na tym szkicu jest idealny, w rzeczywistości ciągle jeszcze to nie to, 2 pary świateł zamiast trzech wyglądałoby lepiej. Patrząc z boku piękny ten c3150, z przodu już troche nieporadne te światła itd. Jeśli chodzi o kolor kół  to spokojnie, w wersji produkcyjnej nie będą się tak bawić, pomalują w jeden kolor. 

Reklama ładnie pojechana, jakby co najmniej promy kosmiczne budowali.  :lol: Taki design jak na tym szkicu jest idealny, w rzeczywistości ciągle jeszcze to nie to, 2 pary świateł zamiast trzech wyglądałoby lepiej. Patrząc z boku piękny ten c3150, z przodu już troche nieporadne te światła itd. Jeśli chodzi o kolor kół  to spokojnie, w wersji produkcyjnej nie będą się tak bawić, pomalują w jeden kolor. 

A produkcja co najmniej pół roku :/

Agrotron155    23

Ta maska z tymi 3 partami świateł też mi się nie widzi, może jakby były inaczej ulokowane to byłoby ok.

A mi się taki podoba cena też ok 260 tysięcy netto za to wyposażenie jest w porządku. A co do w prowadzenia na rynek to koniec 2016 bądź początek 2017 roku modelu na transmisji ZF. Bo z vigusem to im zejdzie dłużej.

Mattti    405

Spoko "D Każdy ma swoje zdanie ale obrażać nikogo nie musisz

Znaczy się, że przyznajesz mi rację?  :lol:  Nie było moim zamiarem nikogo obrazić ;)

Co do świateł: Jedna para świateł patrzących "na skos" występuje we wszystkich modelach. Co prawda jest to funkcjonalne, bo oświetla szersze pole, ale zgadzam się z tym, że trochę to szpeci. Szczególnie to widać w osiemdziesiątce, ale dopiero jak się ją widzi na żywo. Ta para mogłaby zostać, ale po prostu patrzeć na wprost, a rolę "bocznych oświetlaczy" mogłyby przyjąć dodatkowe halogeny na kabinie.

mirro    209

Jak to ma być do 160 KM i jeszcze stawiają na uniwersalność to chyba by wypadało dołożyć przedni wałek i podnośnik. Chyba to co będzie w cenie to tylko podwozie z tym pięknym balastem z przodu. 
Tylko mnie zastanawia , co ich tak kręci w Vigusie, Ładuje się porządnego ZF i do boju.

XMK13    365

Jak zrobią własną przekładnię, to w najlepszym wypadku za parę lat można będzie powiedzieć, że "po co ładować ZF-a, jak można wstawić Ursusa". Z resztą Zetor ładuje swoje i nikt nie narzeka, choć ma mniej biegów od ZF-a. Przedni WOM i TUZ będzie pewnie w opcji. I faktycznie powinni pomyśleć nad lepszym obciążeniem przedniej osi, choćby jak w 1934.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się