Skocz do zawartości
adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris14    259

A zwykłe zegary jak się zepsują to naprawisz? ;) Tam też mam jeden wielki układ scalony który tylko się wymienia... :)

Co do nowej skrzyni

Projektowana jest już od 4lat

Ta zaprezentowana będzie miała zastosowanie w ciągnikach o mocy 100-160km, w tym roku będą zmontowane 4 prototypy do testów polowych.

Zaczynają się prace na projektem skrzyni 16x16 do ciągników 75-100KM

• Like 1

lukasz222    2354

"Panie to wszystko elektronika, tego nie naprawisz" :ph34r:  szkoda czasu na takie jałowe dyskusje, jak ktoś niekumaty to i do ciapka nie ma co podchodzić

Wiadomość z agroFakt.pl

swat24    63

A zwykłe zegary jak się zepsują to naprawisz? ;) Tam też mam jeden wielki układ scalony który tylko się wymienia... :)

Co do nowej skrzyni

Projektowana jest już od 4lat

Ta zaprezentowana będzie miała zastosowanie w ciągnikach o mocy 100-160km, w tym roku będą zmontowane 4 prototypy do testów polowych.

Zaczynają się prace na projektem skrzyni 16x16 do ciągników 75-100KM

Tą skrzynią 32x32 jestem mile zaskoczony, jak to wypali to bić tylko brawo i pozytywnie mnie zaskoczyłeś o planach budowy kolejnej skrzyni 16x16. Dzięki za info.

• Like 1

Graham    8

Skoro i te zegary to układ scalony i te to może być. Tak to spoko. Jeszcze jedno pytanie jest już cena nowej c-360 albo c-380?

Edytowano przez Graham

PolonezAtu    90

C-380 można wyrwać za 89 tyś netto a C-360 pewnie też koło tego, może trochę taniej. Za około miesiąc ma być wszystko wiadomo oficjalnie.

kammillo    18

Ja kupuje nową c380 za 112900 brutto z pełnym wyposażeniem. Pewnie przed świętami już będzie.

• Like 1

Graham    8

Czyli:

zaczep rolniczy, TUZ z końcówkami hakowymi, obciążniki przednie 440 kg,
obciążniki tylne 210 kg, trzysekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej (6 szybkozłączy),dwusekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej z przodu (4 szybkozłącza), kogut, klimatyzacja,koła przednie 320/70R24, tylne: 480/70R30

Podaje ze strony producenta to jest ful opcja.

Agrotron155    23

uaktualniono dane odnośnie ursus 150 km ma teraz oznaczenie U-4150 i jest wyposażony w silnik deutz 4,1 litra 4 cylindrowy ;) spełnia normy

Wywiad Pana Prezesa Karola Zarajczyka z AgroFoto :D 

Konfrontacja z zetorem majorem i farmtackiem fajny pomysł. Z tym samochodem to może lekko przesadził, ale jeżeli by URSUS  zaprojektował i zbudował kombajn zbożowy  (nawet jeden - dwa modele na rodzinne gospodarstwa 20-50 ha) to byłoby ok. Nie ważne z jakich podzespołów. Ważne aby był produkcji URSUSA i był niezawodny tak jak nasze poczciwe BIZONY Z0-56/58. :)

• Like 1

HIlary    4

A w jakiej cenie był na targach 3512 ??i jaką ma szerokość wie może ktoś??

Mattti    405

Jak usłyszałem, że ta transmisja 32x32 to produkt URSUSA zaprojektowany w tajemnicy z WAT-em i że już jest na finiszu, to wręcz kopara mi opadłaaa :) :) Na prawdę podziw i gratulacje, już wiadomo, czemu tak przeciągali z tym 150-kunnym :D :D A mi aż wstyd że w ich zwątpiłem :D Co do samochodu, to może nie, kombajn z resztą też trudna i droga w zaprojektowaniu maszyna, chyba że coś małego, albo agregatowanego ciągnikiem jak Z020 zagon, z resztą Pakistańczycy którzy wzięli licencję na 3512 takie coś klepią, ale jeśli w dalekiej przyszłości udało by się im stworzyć własne silniki...  :rolleyes:  To już zetorowcy i hejterzy "hinskich ursósuf" by byli zaorani... :D

XMK13    365

Widać, że pan Zarajczyk porządnie prowadzi Ursusa i całkiem sprawnie, więc jest kogo się bać. Zetor za kilka lat może zostać strącony z piedestału w Polsce. Do tego Ursus walczy praktycznie o tych samych klientów co Zetor (w każdym kraju), więc będzie ciekawie. Jeśli Ursus wprowadzi swoje układy napędowe, to co najmniej zrówna swoją sprzedaż w Europie z czeskim producentem. Jak na razie bez problemu mogą walczyć o bestsellerowy ciągnik.

• Like 2

PolonezAtu    90

Mi się bardzo podoba to że prezesem jest młody "chłop" a nie jakiś stary piernik. Widać że Zarajczyk się stara i nie bd robił byle czego aby tylko się nachapać kasy bo zależy mu aby stworzyć dobrą i solidną markę a nie tylko na pieniądzach. W sumie ma jeszcze czas aby się dorobić pieniędzy i liczę na to że w rankingu sprzedaży nie długo zamiast Zetora będzie Ursus :)

• Like 2

Graham    8

Dobry ruch wykonali że jadą do Hannoveru bo będzie można pozyskać klientów i dobrze zareklamować markę za granicą

• Like 1

pig    5

musze przyznać ze jak zobaczyłem zdjęcia odświeżonego ursusa 11054 to mi kopara opadła ciągnik mega fajny a i rozsądna cena za niego.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?