Skocz do zawartości
adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

1994kuba1994    58

dzisiaj idac do pracy widzialem na tirze załadowaną c 380 z ladowaczem czolowym z widlami i przyczepą 6lub8 ton, nie zdarzylem zrobic fotki bo się spieszylem ale razem wszystko wygladało super^^ ciekawe czy do rolnika,dealera czy na targi w Lublinie:)a co do silników to Ursus pierwszy zaczal znimi wspołprace w modelu 10014T i modelach na afryke i to byla kwestia czasu tylko kiedy zaczna i dalej znimi wspolpracowac a takze sam prezes Ursusa kiedys wypowiadal sie do gazety ze rozmawiaja z deutz o silnikach:)

marcin04    65

jak tak patrzę na to co mają zaprezentować w Kielcach to coraz bardziej chcę jechać na Agro Tech :)  ciekawi mnie ta wersja z 4 cylindrowym silnikiem Deutza

1994kuba1994    58

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/ursus-o-mocy-150-km-bedzie-gotowy-jeszcze-w-tym-roku,56001.html

jak jest na koncowej fazie testow to niech ta serie ciagnikow zaprezentuja w Kielcach. Uważam ze ciezka seria lepiej by wygladala z maska jak w 11054 niz 15014 a wy jak myslicie? :)

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/zetor-poszerza-serie-major,56036.html

widzac to sb pomyslalem jakie szczescie ze Ursus cos ruszyl do przodu i wczesniej zaczal mowic o swoich modelach i je pokazywac bo gdyby czekali z ujawnieniem c 360 to by znowu bylo ze Ursus sciagnal od zetora ze robia 60 km ale i tak zaloze sie ze się dużo ludzi znajdzie co będzie uważać ze  zetor major juz od razu lepszy bedzie ten 60 km:) a co do porownania zetora 80 i ursusa c 380 w farmerze to jest zbyt ogolnikowy a po zestawiniu parametrów i min konstrukcji tzn.kabina,maska=widocznosc, cena i wyposazenie w stand. widac ze Ursus jest góra:)

i oby jak najwiecej reklam Ursusa i w dobrej jakosci bo ten juz ma chyba najlepsza jakosc z dostepnych filmikow:)

moze i Ursus porwie sie na jakies pokazy polowe^^

https://www.facebook.com/URSUS.1893/photos/a.488049761208863.124329.211432502203925/1041054835908350/?type=1&theater

Edytowano przez 1994kuba1994

czasami jak czytam komentarze na fb to mam wrażenie, że ludzie nie umieją pisać (sam też super zdań nie układam ale staram się) i są kompletnymi idiotami którzy wcale nie znają tematu ale się wypowiadają, nawet nie chce mi się tych wypowiedzi prostować bo szkoda na ludzi sił ale ja zanim coś palnę staram się czegoś dowiedzieć w temacie a nie walić coś od rzeczy i psuć innym dzień

kedziorek    79

Bardzo dobry krok do przodu, pochwała dla panów z Ursusa za reklamę.

Sam film zroniony ciekawie, narrator też bardzo dobry.

Tylko... no cóż, nie będę komentował tego ,,referenta do spraw technicznych,,

Dużo mówi się o wygodzie i nowoczesności, ale zabrakło mi pokazania tetgo na filmie, przydałoby się jeszcze kilka ujęć z kabiny.

Chodzi o to żeby nie tylko mówić ale i udowodnić.

Bardzo fajny pomysł z sterowaniem podnośnikiem od tyłu.

Natomiast uwaga o zamontowaniu rewersu przy kierownicy jest robieniem idioty z klienta, tak przewidział producent skrzyni Cararo i tak ma być nie ma tu żadnego wkładu panów z Ursusa. Poza tym w innych ciągnikach to jest standard.

Jak to jest z tą turbiną, bo na filmie mówią że nie ma a na zdjęciach widać że jest, na stronie też piszą że jest.

Bardzo dobry pomysł z gwarancją na 4 lata lub 4000 mth, widać że zależy im na odzyskaniu chociaż części zaufania. Brawo.

Chciałbym wiedzieć jeszcze jak to jest z tą gwarancją, czy dotyczy całego ciągnika czy nie, podejrzewam że samego silnika. Ktoś może dokopał się do czegoś ciekawego w necie?

• Like 1

TheBociek1996    515

tak jak kiedyś pisałem, że Ursus będzie chciał wypuścić do produkcji model 15014 wtedy gdy Zetor wypuści Maxterrę :D

swat24    63

Bardzo dobry krok do przodu, pochwała dla panów z Ursusa za reklamę.
Sam film zroniony ciekawie, narrator też bardzo dobry.
Tylko... no cóż, nie będę komentował tego ,,referenta do spraw technicznych,,

Dużo mówi się o wygodzie i nowoczesności, ale zabrakło mi pokazania tetgo na filmie, przydałoby się jeszcze kilka ujęć z kabiny.
Chodzi o to żeby nie tylko mówić ale i udowodnić.

Bardzo fajny pomysł z sterowaniem podnośnikiem od tyłu.
Natomiast uwaga o zamontowaniu rewersu przy kierownicy jest robieniem idioty z klienta, tak przewidział producent skrzyni Cararo i tak ma być nie ma tu żadnego wkładu panów z Ursusa. Poza tym w innych ciągnikach to jest standard.

Jak to jest z tą turbiną, bo na filmie mówią że nie ma a na zdjęciach widać że jest, na stronie też piszą że jest.

Bardzo dobry pomysł z gwarancją na 4 lata lub 4000 mth, widać że zależy im na odzyskaniu chociaż części zaufania. Brawo.
Chciałbym wiedzieć jeszcze jak to jest z tą gwarancją, czy dotyczy całego ciągnika czy nie, podejrzewam że samego silnika. Ktoś może dokopał się do czegoś ciekawego w necie?

A co powiedział w tym filmiku, że rewers przy kierownicy to patent Ursusa? Nie stwierdził,że jest wygodny i ten c 380 go posiada i o co ci chodzi jak zwykle będziesz marudził na Ursusa bo kiedyś moda była taka na AF i dzieci klaskały jak na koncercie bibera. Szkoda że tak dogłębnie nie zajmujesz się zetorem majorem, czesi nam czarny pr robią a ty im jeszcze pomagasz, brawo.

kedziorek    79

Ma w d...e Zetora i nie poświęcam mu zbyt wiele uwagi. 

Bardzo interesuje mnie Ursus, jego rozwój i przyszłość i poświęcam mu trochę uwagi.

(…) drugą z ciekawostek jest zamontowanie rewersu przy kierownicy, nie jest to jako kolejna dźwignia przy konsoli, tylko po prostu znajduje się przy kierownicy jest dużo, dużo wygodniejsze (…)

Przekaz jest jasny, zamontowali go przy kierownicy żeby było lepiej i wygodniej. A mi chodzi o to, że oni nie mieli innej opcji, musieli to tak zrobić i nie ma się czym chwalić.

Skoro poczynili takie genialne odkrycie, że przy kierownicy jest wygodniej (bo jest) i skoro to oni tak MONTUJĄ rewersy to czemu nie mogą tak ZAMONTOWAĆ rewersu w 11054? 

To tak jakby ktoś się chwalił, że w 60 są biegi przy kierownicy? A jak mogą być inaczej? 

Dobra wiem, wiem C-362 były między jajami :D.

Gdyby było np tak: (…) drugą z ciekawostek jest to, że rewers znajduje się przy kierownicy tak jak u najlepszych zachodnich producentów, nie jest to jako kolejna dźwignia przy konsoli, tylko po prostu znajduje się przy kierownicy jest dużo, dużo wygodniejsze (…).

Znaczenie to samo, podkreśla rozwiązanie, zwiększa znaczenie poprzez porównanie do światowych producentów, nie ma fałszu, hipokryzji i samochwalstwa. 

Kolego Ty chyba  jesteś odrobinę przewrażliwiony na punkcie Ursusa, nie można na niego pół złego słowa powiedzieć.

Edytowano przez kedziorek
  • Like 1

XMK13    365

No już nie łapmy nikogo za słówka. Na tym filmiku C-380 nie był przedstawiony w zbyt profesjonalny sposób. W AgroMachinie jest podobnie. Jakby Ci ludzie nie znali się na tym, o czym mówią.

No i wydaje Mi się, że rewers mogli zamontować równie dobrze po lewej stronie siedzenia. Raczej Carraro tego nie zakazuje ;)

1994kuba1994    58

a w agromachinie jest cos o Ursusie? w Lublinie na targach jest URSUS 11054 W CZERWONYCH BARWACH Z REWERSEM PRZY KIEROWNICY prawdopodobnie bo nie mialem czasu wsiadac i ogladac z bliska ale jutro ide na spokojnie przejrzec nasz sprzęt i byc moze jakies fotki wrzucę:)  

swat24    63

Ma w d...e Zetora i nie poświęcam mu zbyt wiele uwagi. 

Bardzo interesuje mnie Ursus, jego rozwój i przyszłość i poświęcam mu trochę uwagi.

(…) drugą z ciekawostek jest zamontowanie rewersu przy kierownicy, nie jest to jako kolejna dźwignia przy konsoli, tylko po prostu znajduje się przy kierownicy jest dużo, dużo wygodniejsze (…)

Przekaz jest jasny, zamontowali go przy kierownicy żeby było lepiej i wygodniej. A mi chodzi o to, że oni nie mieli innej opcji, musieli to tak zrobić i nie ma się czym chwalić.

Skoro poczynili takie genialne odkrycie, że przy kierownicy jest wygodniej (bo jest) i skoro to oni tak MONTUJĄ rewersy to czemu nie mogą tak ZAMONTOWAĆ rewersu w 11054? 

To tak jakby ktoś się chwalił, że w 60 są biegi przy kierownicy? A jak mogą być inaczej? 

Dobra wiem, wiem C-362 były między jajami :D.

Gdyby było np tak: (…) drugą z ciekawostek jest to, że rewers znajduje się przy kierownicy tak jak u najlepszych zachodnich producentów, nie jest to jako kolejna dźwignia przy konsoli, tylko po prostu znajduje się przy kierownicy jest dużo, dużo wygodniejsze (…).

Znaczenie to samo, podkreśla rozwiązanie, zwiększa znaczenie poprzez porównanie do światowych producentów, nie ma fałszu, hipokryzji i samochwalstwa. 

Kolego Ty chyba  jesteś odrobinę przewrażliwiony na punkcie Ursusa, nie można na niego pół złego słowa powiedzieć.

Gdzie stwierdził, że to ich genialne odkrycie, gościu i to pewnie nie z Ursusa tylko od dilera mówi, jak sam zacytowałeś,że jest wygodniej przy kierownicy niż kolejna wajcha przy konsoli no i jeszcze dodaje, że tak jest w zachodnich to skłamał? Zacytuj gdzie mówi, że to ich patent czy wynalazek. Po co mi wmawiasz coś czego nie ma nie mam 5 lat.To nie przekaz, że to ich wynalazek tylko reklama o która wszyscy prosili jak już jest to wielkie halo. Do sądu wystąp o kradzież patentu. Normalnie rece załamać Polak Polakowi wilkiem.

kedziorek    79

Serio jest 11054 z rewersem przy kierownicy? To byłoby bardzo dobrze, wręcz rewelacyjnie. 

Uważam, ze lokalizacja przy siedzeniu jest bardzo mało praktyczna.

Kolego widzę, ze starasz się być zażartym fanem Ursusa, ale bycie nim nie polega na zagryzaniu wszystkich którzy ośmielą się coś złego zauważyć. 

Proponuję jeszcze kilka razy i na spokojnie przeczytać moją poprzednią wypowiedź, bo widzę, że masz ogromne problemy ze zrozumieniem tego co napisałem. 

Edytowano przez kedziorek

swat24    63

Tu jest moda na Af żeby się czepiać Ursusa i ty myślisz że zaraz ktoś ci będzie klaskał, a mnie czepianie o takie pierdoły jak filmik czy zły odcień to już rozśmiesza i dlatego postanowiłem jak Don Kichot walczyć z wiatrakami.

• Like 1

1994kuba1994    58

jutro potwierdze to info ale dzwignia wygladala jak w c 380 od rewersu ale to mechaniczny rewers i Ursus w barwach czerwonych ladnie wyglada:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?