Skocz do zawartości
adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

XMK13    365

Jeśli naprawdę wstawią do Majora silnik Deutza, to ten ciągnik będzie kompletnym składakiem. Z Zetora będzie miał tylko maskę. :blink: W C-380 przynajmniej kabina z maską są robione przez Ursusa.

Wiadomość z agroFakt.pl

Rolnik1973    1272

Hłe, hłe a mówią że zetor taki czeski. Oby Polaki zmądrzeli i nie pasli czeskich robotników. To ursus powinien królować w rankingach sprzedaży. Daj Boże rozum.

• Like 4

XMK13    365

Panie, obydwa mają polskie kabiny KOJI.

Major ma Koję, a Ursus własną, 4-o słupkową kabinę. W 11054 wprowadzili własną i w C-380 też jest ich produkcji.

W Majorze jest skrzynia Carraro, a w Proxach i Fortach są zetorowskie.

• Like 1

reniu86    0

Jest dobrze ursus w grudniu byl na 9 miejscu sprzedanych ciagnikow a w styczniu na 8:) sprzedaja ich wiecej niz Massey fend class landini wiec jest git:)

PaniRolnik    0

Jaki jest rozstaw osi 8014h?. Ursus nie podaje tych danych na stronie, a przydałyby się do porównania z c382.

gdyby nie ciągły brak funduszy to brałbym 11054 no ale nic na to nie poradzę że biedny jestem, poza tym to że zetor jest produkowany głównie w czechach nie jest czeski tylko słowacki i jakoś każdy uparcie dąży do tego by to nie było prawdą tylko czeski, czesiuńieńki itd

• Like 1

XMK13    365

Jaki jest rozstaw osi 8014h?. Ursus nie podaje tych danych na stronie, a przydałyby się do porównania z c382.

Ursusy serii H mają 2300 mm rozstawu osi.

TheBociek1996    515

gdyby nie ciągły brak funduszy to brałbym 11054 no ale nic na to nie poradzę że biedny jestem, poza tym to że zetor jest produkowany głównie w czechach nie jest czeski tylko słowacki i jakoś każdy uparcie dąży do tego by to nie było prawdą tylko czeski, czesiuńieńki itd

Zetora produkowany jest w Czechach w Brnie a że właścicielem jest Słowak to inna sprawa

pig    5

tez bym kupił tego ursusa 11054 fajny ciągnik ale cóz tak nasza rzeczywistość brak funduszy, bez unii nie da rady trzeba czekać. Trzeba przyznać i to juz widać ze ursus pnie się się do góry i oby tak dalej.

ROLpomorza    17

oni raczej szykują się na polski rynek jak ruszą dotacje,

teraz zajęci są Etiopią

i dobrze ,ważne jest aby nowe produkty na Polskę były dopracowane w 100% ,a nie na szybko

HIlary    4

wczoraj w Siedlcach widziałem jak wieźli dwie sztuki c380 , i prezentują się naprawde ,napraede bardzo fajnie, 

Czyli jednak silnik ''zetora''. Ciekawe jaka cena i kiedy wprowadzają do sprzedaży.

Ps. Teraz to nawet postarali się z jakością filmu.

piotreq8111    130

Mogliby się bardziej postarać z tą jakością filmów. Wydatek na kamerkę na pewno szybko by się zwrócił. :)

HIlary    4

Ciekawe co to za najmniejszy model. Myśle ,że w na targach w Lublinie dużo się wyjaśni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?