Skocz do zawartości
adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

WHATEVER

akmaly    185

A ja ostatnio widział C-330 ciągnącą dwie przyczepy 14 ton pełne rzepaku. 

I nagle się obudziłem.

Wiadomość z agroFakt.pl

STIG0013    406

da, da, jak zdrowa, po równiutkim, utwardzonym to jakoś od biedy się bujnie a przy najmniejszym wzniesieniu koniec

akmaly    185

Kurcze to ja sprzedaję 80KM ciągnik bo ma co robić z 14T i kupuję C330

pawel885    380

Pociągnąć pociągnie, kiedyś na cukrowni nawalili nam ponad 9 ton wapna na jedną przyczepę a na drugą ponad 7, razem z masą przyczep to ok 20ton, 20 kilometrów do domu, 5 bieg to max 

reniu86    0

Witam wszystkich.

No to moze cos pozytywnego powiem, URSUS zajal 10 miejsce pod wzgledem ilosci zarejestrowanych ciagnikow w grudniu ub. roku, mozna to uznac za sukces poniewaz w ciagu calego roku ani razu niebylo go w pierwszej 10.

wynik ursus to 29szt. dla porownania powiem ze ZETOR sprzeal 250szt

Mozemy miec nadzieje ze sytuacje poprawi wprowadzenie modelu 380 poniewaz na 2 i 4 miejscu najlepiej sprzedajacych sie ciagnikow w 2014 jest zetor major i farmtrac 675dt wiec ursus bedzie mial o co walczyc. co  ciekawe w grudniu farmtrac sprzedal 72 ciagniki z czego 56 szt to model 675dt

ps. w gazecie ktora prenumeruje co numer jest z 5 reklam zetora iz 3 farmtraca a ursus ani jednej..

kedziorek    79

Ktoś, (nie ja) mógłby odnieść wrażenie, że pewne osoby tutaj zaniżają poziom intelektualny dyskusji.

Proponuję zapoznać się ze znaczeniem słów ironia oraz sarkazm a następnie przeprowadzić ćwiczenia -praktyczne. :)

• Like 1

mekiss    28

Moze po prostu czesc z osob nie miala ochoty reagowac  na Twoja nie najwyzszych lotow ironie :lol:

STIG0013    406

dr house`a się naoglądał...

Na tym forum tego typu zdania są dość częste w tematach o Ursusach więc nie rozumiem zdziwienia

arturtl    76

Cheap talk, niektórzy tak "podkręcają" sobie licznik postów...

Edytowano przez arturtl

reniu86    0

Ten temat jest o fabryce ursus a nie o tym ile uciagnie 30stka i o tym co znaczy ironia.. ogarnijcie sie..

Zbigniew3003    18

witam,kolega reniu 86 ma rację jeżeli chodzi o reklamę.Trudno gdziekolwiek znaleźć reklamy URSUS ,widocznie albo ufają ,że markę w kraju każdy zna ( ale czy produkty też) albo, w co trudno uwierzyć zajęli się afryką i Pakistanem a rynek krajowy został na uboczu.

akmaly    185

Do Twoich domysłów dodałbym sprężanie sił w autobus elektryczny bo kasa z UE czeka. Żuk czeka i wiele, wiele innych osób czeka:)

1994kuba1994    58

A o co chodzi z tym samochodem terenowym? To tem sam co nir dawno gogdzies pokazywali ze tylko znaczek Ursusa befzie przyczepiany czy to juz jakis inny? Myslicie ze Ursus zaprrzentuje cos moeego w kielcach? Pisza w gazetach rolniczych nieraz o zagranicy i ciekawe czy jakas gazeta techniczna zbada opinie na temat noeych Ursusow w Afryce

Edytowano przez 1994kuba1994

ROLpomorza    17

czy ktoś wie coś na temat zamówień nowego Ursusa C-380 ?

Podobno maja zamówień na ok.200 szt do stycznia ?

Edytowano przez ROLpomorza

kedziorek    79

Na targach lublin mowil facet ze w 1 kwartale 2015 roku i ze 200 osob jest na liscie do kupna go

czy ktoś wie coś na temat zamówień nowego Ursusa C-380 ?

Podobno maja zamówień na ok.200 szt do stycznia ?

Wygląda na to, że wszystko u nich zamawiają po 200 sztuk. 

I wszystko w pierwszym kwartale tego roku. ;p

HIlary    4

Jak ktoś ma jakieś informacje dotyczące Ursusa to niech sie podzieli

Moim zdaniem to ursus troche źle podchodzi do sprawy , nawet c 380 na stronie ich nie ma.

Teraz to oni jakby w jakimś zawieszeniu byli.nie wiem ,może szykują się na Kielce

• Like 1

kedziorek    79

Moim zdaniem jest ktoś kto w miarę dobrze kombinuje czyli pan Zajarczyk (Afryka, umowa na osie i skrzynie), są konstruktorzy pełni dobrych chęci ale bez żadnego oświadczenia praktycznego którzy pole widzieli tylko na obrazku (wystarczy popatrzeć na pierwsze sztuki 11054, nie nadaję się to całkwicie w teren)  i niestety brakuje działu marketingu i reklamy dlatego tak mało wiadomo.

Moim zdaniem powinni rozwinąć właśnie ten dział, dobrze zareklamowany bubel się sprzeda, w drugą stronę już troszkę trudniej.  A biorąc pod uwagę sytuację jest to niemożliwe. 

Edytowano przez kedziorek
  • Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?