Skocz do zawartości
adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Salisbur    14

Polak jak chce to poptrafi, ale co z tego skora w rządzie są tacy a nie inni. Takie afery wychodzą a oni jak by się nic nie stało wracają i mówią że to nie prawda i wszystko jest w porządku. Jak się tak patrzy co robią to wychodzi że nic innego nie potrafią tylko podatki podnoszą i kradną gdzie się tylko da. A co do ursusa to by był potęgą gdyby nie wydarzenia z roku 89, bo może komuny nie było ale żeby lepiej było to też nie bardzo. Wszystkie zakłady państwowe zostały sprywatyzowane za bezcenn, i taki był plan żeby skolonizować Polskę gospodarczo to się chyba nazywa neokolonializm.  

• Like 3

ROLpomorza    17

czy wie ktoś może ,kiedy ruszaja dopłaty unijne na zakup maszyn w różnych projektach ?

jakieś  linki mile widziane

Mattti    405

http://allegro.pl/ursus-11054-ciagnik-po-pokazowy-jak-nowy-2014-i4873026373.html Z tyłu 10014T, ale kto to będzie serwisował, jak to jest pewnie jedyny egzemplarz... Ale te 11054 fajne ciągniki :) Może w przyszłym roku, u kolegi z klasy się pojawi taki na podwórku, to się "sprawdzi w praniu" :)

Edytowano przez Mattti

Wiadomość z agroFakt.pl

XMK13    365

TYM może go serwisować, choć Ursus sprzedając ciągnik ma obowiązek go serwisować.

Edytowano przez XMK13

STIG0013    406

Akumulator przed chłodnicą tak jak u nas w zetorze, liiiipa straszna, poza tym cena ceną ale haki mogli mu dać

akmaly    180

Ale bajki tu piszecie. Robią serię H bo na niej zarabiają najwięcej. Myślicie że ta C380 będzie taka wspaniała bo niby w nazwie nawiązuje do 80-tki? Ja tu nie widzę żadnego powiązania, lekki ciągnik do prac pomocniczych. Dziwi mnie jeszcze jeden fakt - silnik. Nie znam się na nowych Perkinsach ale z pojemności 4400 tylko 75KM i 307Nm to coś słabiutko.  Pożyjemy zobaczymy. Życzę im jak najlepiej bo to niby polska marka.

pawel885    376

A co byś chciał 1.4 200koni? Niewysilona jednostka to plus dla trwałości tylko po co turbina przy tak dużym silniku?

• Like 1

akmaly    180

Tak z całą pewnością masz rację. Widać to na przykładnie starych ursusów i zetorów co parę tyś mtg. wychodził i remont a stary perkins spokojnie powyżej 10 tyś bez remontu. Sprawdziłem i żeczywiście wszystkie te nowe perkinsy mają podniesioną pojemność - teraz już wiem skąd ta opinia że nowe perkinsy nie są wcale takie oszczędne. 

pawel885    376

Mam perkinsa A4.248 4060 cm3  z 1980 roku bez turbiny osiąga 75 koni, trochę dziwi mnie nowy silnik 4.4 z turbo o mocy tylko 75 koni. Dlatego pytam po co ta turbina? Co do ursusów i zetorów to wina jakości materiałów i maszyn do obróbki że chodziły ile chciały 

TheMariko12    409

Ten Ursus stoi w Białymstoku i jest to salon fabryczny, mam swój dom tam za komisem i te Ursusy widzę codziennie , sprzedaż jest, bo co jakiś czas jakieś inne modele stoją, oprócz tego można spotkać rózne maszyny, jakby ktoś czegoś potrzebował to mogę podjechać

Mikruss    55

Turbo jest dla ekologii. Ten sam silnik jest robony od kilku dobrych lat i byl w MF serii a w zasadzie jest w 54xx i w ladowarkach manitou. Sam mam w manotce ten silnik ale 120 km i ma ok 7 tys h i chodzi rewelacyjnie

swat24    63

Nie maja się do czego przyczepić to silnika się czepiają i nazwy, a jakoś nikomu nazwa Major w nowym Zetorze nie przeszkadza.

• Like 2

STIG0013    406

Na pewno ciekawszy niż major, a co przeszkadza akumulator z przodu?

Trzęsie i buja nim cały czas i trzeba często wymieniać. Podobno Zetor wrócił już do skrzynki pod kabiną

Edytowano przez STIG0013

kedziorek    79

Co wy za głupoty gadacie

Ja mam w jednym ciągniku akumulator z przodu i nie ma z tym nawet najmniejszych problemów. 

STIG0013    406

Co wy za głupoty gadacie

Ja mam w jednym ciągniku akumulator z przodu i nie ma z tym nawet najmniejszych problemów. 

Co to za ciągnik ? Nie tylko ja to mówię, wiele osób o tym mówi, nie wiem jak będzie tu ale w naszym Zetorze z 2004 jest w tej chwili chyba 4 aku i znam wiele identycznych przypadków w tej serii. 

Może ten nie będzie tak podskakiwał zobaczy się. A 3p miał aku przed chłodnicą czy tak jak 3512 ?

Mikruss    55

Polowa zachodnich ciagnikpw ma aku z przodu I Nic die nie dzieje ale w ursusie to bee....

Banda maruderow nic wiecej... tylko narzekac potrafią.

Co to za ciągnik ? Nie tylko ja to mówię, wiele osób o tym mówi, nie wiem jak będzie tu ale w naszym Zetorze z 2004 jest w tej chwili chyba 4 aku i znam wiele identycznych przypadków w tej serii. 

Może ten nie będzie tak podskakiwał zobaczy się. A 3p miał aku przed chłodnicą czy tak jak 3512 ?

Przed chłodnicą.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się