Skocz do zawartości
adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

pawel885    376

Kiedyś jak coś reklamowali to często padało hasło "dobre bo Polskie", dziś krzyczą "dobre bo z Polski"

Lesssiu007    155

ja jestem z bydg mam do stomilu 2 km i moge powiedzieć że dzisiejszy stomil to ruina już są na jego terenie jakieś hurtownie budynki zaniedbane to jest celowo robione przez zarząd z tego co wiem a jak sie kupi waż ze stomilu to jest 10 razy lepszy niz te chińskie firma z takimi tradycjami tak samo zachem zniszczyli w bydg w tym mieście poza urzędami nie ma nic zadnego dużego zakładu.

TheMariko12    409

Nie no Kuriwca bierze jak takie coś się ,czyta, Stomil poszedł pod młotek, gdybym miał strzelbę to te wszystkie żydowskie mordy bym rozstrzelał ;[

Muszę kupić jeszcze kilka przewodów ze Stomilu póki są jeszcze dobrej jakości, posiadam już kilka metrów takowego i jest 100 razy lepszy od tych chińskich gówien

Wiadomość z agroFakt.pl

locke    291

Jedyną dopuszczoną do przetargu jest polska spółka.

locke    291

Dlaczego biorą tylko 330?Nie mogliby jakąś 360 albo coś z ciężkiej serii :P

pawel885    376

Może bali się wyjących zwolnic w C360 - jak to by wyglądało - ciągnik jak nówka a wyje nieziemsko ;)

Edytowano przez pawel885

bratrolnika    1864

ciągnik z sąsiedniej gminy, dopiero po obejrzeniu filmika się dowiedziałem

ale trochę dziwne ze zostawili prądnicę... alternator byłby dużo lepszy

TheMariko12    409

W Białymstoku w salonie autoryzowanym Ursusa, stoi już 1 ursus 15034 , kilka ursusów 11054, kilka turków, rozrzutniki, przyczepy, prasy , owijarki , chyba ze 3 5044 z opryskiwaczami , jakby ktoś czegoś potrzebował to niech mi napisze, to mogę podjechać i porozmawiać z przedstawicielem ;-)

mekiss    28

To i tak niczego nie zmieni ,Zetor Major w niczym nie jest lepszy od POlskich ciagnikow a jest tak chetnie kupowany przez naszych rolnikow,ciekawy jestem czy Czech albo Niemiec zrobikby tak samo ,raczej nie

Rolnik1973    1249

Szkoda że zetorowcy, dżondirowcy i reszta zapatrzonych na zachód tu nie zaglądają, może by przejrzeli na oczy jak się dba o swój kraj. A nie wspierać zachód a oni w podzięce wykończą nas.

STIG0013    406

Ale ty masz zryty beret.... Akurat co do zetora to i u nas można zrobić nagonkę ale akurat John to konkret maszyna i ni jak nie ma go jak porównywać do naszych traktorów.

Edytowano przez STIG0013
  • Like 1

pawel885    376

Kupić to można Polski pomidor czy chleb, jak się okaże niedobry to więcej nie kupię i tyle, ale żeby sprzedawać ciągniki trzeba mieć renomę a nie tylko odkupić markę. Bo na to albo oszczędzasz kawał czasu albo bierzesz kredyt na długi czas i nikt tak hop-siup nie wybierze Ursusa "bo Polski"... Długa droga przed Ursusem ale trzymam kciuki, Zetor jedzie nieprzerwanie bo zalatywał komfortem i trwałością pod zachód przy prostej konstrukcji i tanim utrzymaniu, dziś dogania zachód tylko dlatego że zachodnie marki się zje...y i robią aby taniej. Fendta czy JD nigdy nie dogonimy ale chociaż nie pozwólmy zalać rynku Chińskimi ciągnikami za 60-70tys , niech Ursus zrobi coś małego i taniego

Rolnik1973    1249

Ja tak czy siak bym kupił polskiego. Mój park maszynowy to polskie sprzęty, tylko kombajn germaniec i prasa włoska, i te 2 sprzęty które pracują od 12 lat kilka dni w roku pochłoneły więcej kasy niż wszystkie polskie razem wzięte od 34 lat w gospodarstwie.

1994kuba1994    58

A to nie mial byc Ursus 15014 w sprzedazy?:o i jaka jego cena jest? Mogliby jeszcze plugi robic to by i finansowo sie podciagneli i mozna by bylo w pole wazny zabieg wykonac zestawem ursusaB-) mysle ze duzo osob kupowaloby ciagnik Ursus z plugiem tej samej firmy:-P Ursus by rzadzil na polu:-P

XMK13    365

germaniec

Przestań z tym germańcem, bo to pochodzi z języka angielskiego. W Polsce są to Niemcy - Niemiec. Przecież np. na Włochów nie mówimy italiani, tylko Włosi.

STIG0013    406

Ja tak czy siak bym kupił polskiego. Mój park maszynowy to polskie sprzęty, tylko kombajn germaniec i prasa włoska, i te 2 sprzęty które pracują od 12 lat kilka dni w roku pochłoneły więcej kasy niż wszystkie polskie razem wzięte od 34 lat w gospodarstwie.

I masz do tego prawo, sam mam cały park maszynowy,(oprócz jednego zetora) ,,made in poland", ale nie musisz ciągle wyjeżdżać z ,,germańcami" albo jak to mówisz ,,dżondirowcami" bo to już nudne się zrobiło. Co do polskich maszyn to musisz mieć udane bo ja już takiego szczęścia( jak i wielu innych) do nich nie mam. Dobry przykład niby Pilmet ma 5 lat i trzecia pompa nie długo w nim będzie, jedna zmieniona na gwarancji, zepsuta w dzień przyprowadzenia od dilera i po co ktoś ma kupić maszynę która mu więcej nerwów zje jak roboty zrobi ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się