Skocz do zawartości
adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kedziorek    79

Oczywiście że to ktoś na podwórku nakręcił film z tym 15014, a pomyślał ktoś z was geniusze że tego ciągnika jest jedna sztuka i hmmm ta jedna sztuka jest w posiadaniu.... zastanówmy się.... tak właśnie Ursusa BRAWO!!!!!!!!!

Widzę że niektórzy z was nie rozumieją co to jest konstruktywna krytyka i jesteście tak zawzięci że atakujecie kogoś tylko dla zasady.

Jak widzę jakieś głupoty w stylu filtr pod tylnym mostem to będę za to po Ursusie leciał bez litości bo ktoś musi, mam nadzieję że to ich zmobilizuje do naprawy tego. Ale nie czepiam się dla zasady,(np że ciągnik ma cztery koła czy jedną kierownicę) i uważam że jak jest coś wartego pochwały to należy tej pochwały udzielić.

Wiadomość z agroFakt.pl

arturtl    76

Permanentne tytułowanie poważnej firmy, starającej się umiejętnie uratować cokolwiek, "zdrobniale" POL-MŁOT dla mnie ma się nijak do konstruktywnej krytyki. To tak à propos konstruktywnej krytyki i ataku dla ataku.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Był dzisiaj u mnie 2 panów dilerów z Białegostoku

i za URSUSA 11054

-na szerokich kapciach

-kogut

-tylne obciazniki

-przedni tuz

-przedni wom

-i obciążniki na tuz

Zaproponowali 178,000 brutto.

Sądzę iż to jest dobra oferta.

Gdyby nie plany nowej obory ciągnik by stał już pewnie na podwórku.

Trzymam kciuki za ursusa.

Profesjonalne podejście.

Kilka lat i ursus zawita i do mnie (mam nadzieję)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z 10-15 tysiecy mniej,

Tak sądzę.

Ale jak brać to w dzisiejszych czasach tuz to podstawa.Lepiej dociążysz sobie przód czy zarzucisz jakiś sprzęt.

Ja sądzę że jak brac ciągnik to tylko przedni tuz i wom dlaczego?

Po co potem pluć sobie w brodę i gadać mogłem wziąć bym teraz podpia sobie kosiarkę lub miałbym lepiej dociążony przód.

Sądzę iż wart jest tych pieniędzy.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fajnie im to wyszło że oglądałem to już X razy ;p

XMK13    365

Przedni TUZ się przydaje. Ten zestaw jest świetnym przykładem (Farmer z pługiem):

OKEY    154

Mam nadzieje ze nie długo będzie można zobaczyć i ursusy na takich pokazach .

A odnośnie filmu to dobijaja mnie takie gdzie widze pracujące maszyny a zamiast ryku silnika słyszę jakąś durna muzykę .

arturtl    76

Przy całym moim pozytywnym nastawieniu do URSUSa zaczął mnie zastanawiać jeden fakt, od lutego tego roku nowym członkiem zarządu i jednocześnie dyrektorem generalnym został Abdullah Akkuș (ktoś z forumowiczów sygnalizował ten fakt). Gość w przeszłości powiązany z bankrutem Uzel, od którego zaczął się cały ten wątek, i innymi tureckimi producentami ciągników:

http://wyborcza.biz/...a3a714d29a.html

Może ktoś z Was jest w posiadaniu informacji o co chodzi. Przypadek? Nowy scenariusz? Z drugiej strony ostatnio pojawiły się informacje o pracach razem z WAT-em i FON-em nad nowym ciągnikiem.

Edytowano przez arturtl

OKEY    154

To że Hattat ma powiązania z Ursusem to wiadomo ale czy tylko handlowe czy kapitałowe to juz ciężko określić .

Nie wiadomo w jakim celu ten turek tutaj sie znalazł . Źle jeśli Hattat ma powiązania kapitałowe z Ursusem a ponieważ ostatni rok był na minusie to mogli podesłać swojego człowieka aby pilnował ich kasy. Dobrze jeśli ten Turek to znajomy Karola Zarajczyka (jest w podobnym wieku) i został zatrudniony do pomocy. Zobaczcie zarząd Ursusa, sa tam goście wzięci raczej poprzez układy a nie dlatego że coś soba reprezentują. Raczej wiedzy potrzebnej dzisiaj do prowadzenia biznesu nie ma sie co u nich spodziewać bo patrząc na ich historie to mają raczej zdolnosci destrukcyjne niż budujące. Sam Zarajczyk nie ogarnie wszystkiego .

Jeśli ktoś ma konto na fejsie to może niech rzuci pytanko w sprawie tego Abdullaha?

OKEY    154

Ursus negocjuje emisję kolejnego pakietu akcji wartego 20mln , Spółka matka czyli PolMot Holding ma z tego wykupić akcje za 6mln i boja się żeby reszty nie wziął Hattat Holding.

AgroSlask    76

No kupujcie ludzie! Poruszcie niebo i ziemię! Niech ursus rośnie z każdym dniem! :D Lepszy od Proximy? Bo się nie orientuję co do jej ceny i wyposażenia :P

Edytowano przez milanreal1
caps lock
  • Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?