Skocz do zawartości
adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mattti    405

Wątpię, żeby to dotyczyło jakiejś gry. ;) Nie mniej, bardzo mnie to zaintrygowało :)

locke    291

No też mi się nie chce za bardzo wierzyć:P Ale zobaczymy w najbliższej przyszłości :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Przecież te trolejbusy przypominają nasza konstrukcję. Bardzo podobny jest do niskopodlowego autobusu JELCZ M 125 DANA z końca produkcji. :) Czyżby dokonali kopi co do wyglądu. Nasze fabryki różnie się mają w dobie kryzysu, a będziemy kupować nie wiadomo jakiej jakosci ukraińskie wynalazki. Oby nie było, że: kto kupuje tanio, kupuje dwa razy. :huh: Ursus lepiej niech sie skupi na produkcji przyzwoitych ciagników.

Mattti    405

http://allegro.pl/ur...3010793369.html Panowie, co powiecie na to?

*

*

*

*

EDIT: Panowie, mam newsa kolejnego!!! Za pewne ucieszą się osoby, które marzyły o tym by produkowali modele ursusa... :D

Ursus S.A. Podpisał z firmą RCEE GMBH z siedzibą w Bremie umowę na produkcję metalowych modeli ciągników :)

Tutaj macie fragment prospektu emisyjnego:

11.7.4. Licencje

Przedmiotem umów licencyjnych zawieranych przez Emitenta jako licencjodawcę jest upoważnienie innych podmiotów do używania znaków towarowych URSUS. Emitent pozostaje stroną opisanych poniżej umów licencyjnych istotnych dla jego działalności, w których udzielił licencji:

1)...

2)...

3) umowy licencyjnej zawartej w dniu 15 lutego 2012 roku z RCEE GMBH z siedzibą w Bremie, na podstawie, której Emitent udzielił niewyłącznej licencji do używania wskazanych w umowie znaków towarowych URSUS i wyglądu traktorów w produkcji i oznaczaniu metalowych modeli traktorów. Umowa została zawarta na czas określony do dnia 31 lipca 2017 roku, ...

Niestety muszę ostudzić emocje, ponieważ będą one wyglądały prawdopodobnie tak jak na tych pierwszych zdjęciach:

https://www.google.pl/search?q=rcee+gmbh+i+ursus&hl=pl&safe=active&tbo=d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=VrsfUdZLoqvgBJrlgJgN&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1440&bih=738#hl=pl&safe=active&tbo=d&tbm=isch&sa=1&q=rcee+gmbh+model&oq=rcee+gmbh+model&gs_l=img.3...10358.13104.2.13260.5.5.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1c.1.3.img.LSM7Gl6_xEg&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.42553238,d.Yms&fp=369188fa33b4bd34&biw=1440&bih=775

Nie mniej jednak się cieszę, myślę że to może być coś ciekawego i czekam aż pojawi się to w pustym ursusowskim "fun shopie" :)

Edytowano przez Mattti

Mattti    405

Ja tam bym sam z chęcią sobie takiego kupił jak by już był w sprzedaży :D

locke    291

Wszystko ładnie, pięknie...tylko to jest dodatek do tego symulatora oryginalnego....Trzeba będzie mieć pełną wersje gry aby móc grać.... <_<

Mattti    405

No, niech sobie i będzie to nawet dodatek, ale coś mi tu lekką fuszerką zalatuje Tylko 10 modeli ciągników, jak na tak bogatą liczbę powstałych modeli licząc od c-45 i pewnie połowa to będą te z polmotu :unsure: Nie przekreślam tego dodatku, bo to może być coś na prawdę ciekawego, tylko niech się panowie postarają, bo z tego co wiem to nasi polscy moderzy potrafią sami zrobić tak dobre mody, ze znakomitymi skryptami i modelami że to będzie trudna rzecz do przeskoczenia :) Ale trzymam kciuki :)

Edit: Ze zdjęć w necie i na FB wiadomo już że będą ciągniki takie jak: C-45, c-330, 14034, 11024 i 8014H- pozostałe 5 to zagadka :ph34r: Wiadomo też że do edycji kolekcjonerskiej będzie model ursusa

Edytowano przez Mattti

locke    291

Żeby jeszcze 360 była i jakiś z ciężkiej serii (1224,1614,1634,1954) O żeby któryś z tych się tez pojawił :) Ciekawe jaka to będzie ta "edycja kolekcjonerska".

Mattti    405

No, jeszcze 5 modeli nie wiadomych, ale 10 wszystkich modeli to i tak to zdecydowanie za mało :/ Ale mam nadzieję :)

Mattti    405

To przecież element strategii marketingowej nowego ursusa, więc temat jak najbardziej na miejscu.

pawel011392    54

Prawda jest taka że ursus musi się zabrać do roboty i zacząć szybko produkować dobre ciągniki, sam marketing nie wystarczy, trochę mnie śmieszy ta sprawa z grą, reklamują grę ursusem 14034 który w ogóle nie jest w sprzedaży i nie wiadomo kiedy będzie

locke    291

Władowali w ursusa masę pieniędzy.....Chcą je teraz odzyskać...

mekiss    28

Kiedy zobaczymy owoce tych pieniedzy ,bo jak narazie to montuja jeden model starego Ursusa z Warszawy ze zmnienia maska i wykorzystuja marke Ursus jak sie tylko da

locke    291

Czytaj uważnie.Na tarkach w Kielcach ma byc zaprezentowany 11024 z nowa skrzynią.

mekiss    28

No prosze Cie po 3 latach 1 ciagnik ze zmodernizowana skrzynia i to jest ta masa kasy ,w takim tempie to za 20 lat beda miec cala game ciagnikow :lol:

locke    291

Nie po trzech latach tylko po niecałych dwóch...

ROLpomorza    17

Jeżeli mają wypuszczać dużo i szybko to jaka by była jakość ?

Niech robią po niemiecku ,dokładnie ,jakość i jeszcze raz jakość BEZ POŚPIECHU .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?