Skocz do zawartości
adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

WHATEVER

kris14    259

To dlaczego wszystkie zachodnie ciągniki mogące pędzić 50km/h mają w Polsce ograniczaną prędkość "tylko" do 40km/h?

mateusz256    0

I dlatego mają nie produkować traktorów z szybkimi skrzyniami? Przecież inne marki tak robią i sprzedają ciągniki w Polsce.

Wiadomość z agroFakt.pl

quercus    6
I dlatego mają nie produkować traktorów z szybkimi skrzyniami? Przecież inne marki tak robią i sprzedają ciągniki w Polsce.

Bo może w krajach rodzimych można tak szybko ciągnikiem jeździć . W Polsce mogli by zrobić do 50 bo taki 1934 i prędkość 30 km/h to jest śmieszne ;/

adikpl1    179
przeciez 30kmh to ja pojade c360 3p

Według instrukcji to max. pojedziesz 26 km/h

greg93    4

@adikpl1 on idzie 26 przy 2200rpm a większość perkinsów zamyka budzik od obrotów z resztą nawet w instrukcji pisze że największe obroty biegu jałowego to 2450rpm.

adikpl1    179

Na razie to nic nie widać by Uzel coś w Ursusie robił, także trudno stwierdzić.

quercus    6

Może być tak jak były czarne scenariusze ale może być tak że długo nic i dopiero potem będzie się dużo działo poczekamy zobaczymy.

abuk14    1

Nie oczekujcie nie wiadomo czego. Przecież trochę potrwa, zanim wszystko się zorganizuje.

mateusz256    0

Już kiedyś była taka sytuacja że miał być niby koniec Ursusa, wszyscy wtedy tylko narzekali. Poczekajmy troche...

adikpl1    179

Jedyne informacje jakie przed chwilą zasłyszałem to:

"Tak Ursus wznowił produkcję ciągników ponieważ przejęcie przez UZELA

przeciąga się"

quercus    6

Ale URSUSy będą robić cały czas tylko ze teraz jest jeszcze 100% URSUS a nie URSUS & UZEL .

Marcincho    95

Ktoś kiedyś wspominał że większość podzespołów do nowych Ursusów produkowanych jest w brazylii, po za tym pewnie robią ciągniki dla uboższych krajów...

MarcinPL    0

Ja mowie że będzie cisza do następnych targów rolniczych a tam zaprezentują sprzęt że wszystkim szczena opadnie ;) ;)

Marcincho    95

Tylko czy opadnie nam z wrażenia i powiemy O żesz k@$%a ja p&$^%#e (txt jak w filmach Koterskiego ;) ) i wyskoczy nam banan na twarz czy też może powiemy O żesz k@$%a ja p&$^%#e co oni zrobili z naszym Ursusem... Ciężko powiedzieć co Uzel zrobi z Ursusem, możliwe że pójdą do przodu i zrewolucjonizują tę marke, a równie dobrze mogą ją zarżnąć i zrobić sobie w W-wie montownie swoich traktorów, mam nadzieje że pierwsza opcja jest bardziej prawdopodobna ;)

saherb    28

Może też być tak, jak New Holland zrobił z Bizonem. Najpierw zakończy polską produkcję, a potem rozpocznie własną.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez wojtal657
      witam, po podłączeniu wtyczki z przyczepy do gniazda nastąpiło zwarcie , nie działają swiatła pozycyjne  i kierunkowskazy , a poza  tym wszystko działa , z bezpiecznikami nic sie nie stało . Co może być przyczyną?
    • Przez RometOgar200
      Witam jak myślicie dlaczego tak się stało jak na zdjęciu. Panewkę mi obróciło po 2 latach od remontu w kukurydzy. Olej ciągle był. Wał przy składaniu ładnie się obracał i trzymał ładne ciśnienie. Mam podejrzenie do tego ,że panewki mogły być jakieś wadliwe, bo nie było oryginalnych Ursusa i wziąłem jakieś tam Niemieckie. Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby aż tak rozwarstwiło panewkę, 

• Przez test
      jaka cena ursusa?