adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

craft    7

na drugim zdjeciu , tam gdzie stoją szychy widać w tle polmota h z maską w stylu innych ursusów :)

beztytuuznj.png

Edytowano przez craft

Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

Czemu Warfama nie dała lepszych skrzyń do Ursusów robionych w Wa-wie <_< na początek to by wystarczyło a nie zmieniać pol moty w Ursusy.. szkoda najbardziej 1674 albo 5524.. a co do salonu to fajna sprawa, powodzenia im życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Panowie bez jaj, byłem w kilku miejscach gdzie składa się bądź produkuje ciągniki i raczej tak jak an zdjęciach powyżej to nie wyglądało... ;) wiecie żeby spasować blok skrzyni z silnikiem to trzeba choćby klucze nie mówiąc o windach i suwnicach specyficznych :)

zdjęcia powyżej robione "pod publiczkę", nikt w hali magazynowej nie montuje i na odwrót w montażowej nie magazynuje ;)

Ursus został już tylko logotypem a gotowe ciągniki kupili po średnio siedemdziesiąt kilka tysięcy za sztukę ;)

Biznesowo Warfama rozgrywa to niegłupio ale dla powiedzmy "niezbyt mądrych" ;)

 

I ktoś tu mówi z sensem :)

 

To otwarcie salonu to też jakaś kpina, co to za otwarcie Salonu Ursusa bez ani jednego ciągnika Ursus... ( Hattatów z nalepką URSUS POLMOT H nie liczymy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Jutro rusz POLAGRA Premiery , ciekawe czy Ursus pokaże te zapowiadane kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

To otwarcie salonu to też jakaś kpina, co to za otwarcie Salonu Ursusa bez ani jednego ciągnika Ursus... ( Hattatów z nalepką URSUS POLMOT H nie liczymy )

 

 

A jak różnica czy Hattat ze znaczkiem Ursus czy stary MF ze znaczkiem Ursus? hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

No właśnie .

A po za tym to według mnie Pol-Mot wprowadzi nowe modele do sprzedaży . Podobno w 2013 mają coś wprowadzić (tak gdzieś czytałem, i potrzebują na to 10 mln euro.)

Trzeba więc trochę pewnie jeszcze poczekać, jedynie mam nadzieje ,że skrzynia 12/4 zostanie zastąpiona trochę nowszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FanUrsusa    0

A nie wiedziałeś o tym? Lepiej chyba że on nie jest gotowiec z zmienionym znaczkiem tylko ciągniki skonstruowany przez warfamę? No a to że był to problemu nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojnest    2

Ze strony Ursus Salon ,,Podczas dwudniowego otwarcia nasz salon odwiedziło ponad 150 osób!".

 

Chwalenie się tak małą liczbą odwiedzin zakrawa o kpinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenon385    14

Byłem jestem i będe za Ursusem ale mówiąc szczerze nie wierze że w tej Polsce będzie jeszcze coś dobrego. Praktycznie(nie wszystkie) każdy kraj ma swój traktor który się rozwija głównie w swoim kraju a u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

ja również byłem na tym otwarciu salonu ursusa w Głownie, na otwarciu może i nie było zbyt wielu ciągników ale to dopiero początek tego salony pewnie pod koniec roku będzie tam prawdziwy salon z prawdziwego zdarzenia. pozdrawiam


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Dowiedziałeś się czegoś ciekawego o planach na przyszłość ursusa??

Jakie modele planują sprzedawać itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

ja również byłem na tym otwarciu salonu ursusa w Głownie, na otwarciu może i nie było zbyt wielu ciągników ale to dopiero początek tego salony pewnie pod koniec roku będzie tam prawdziwy salon z prawdziwego zdarzenia. pozdrawiam

 

To trochę dziwne takie otwarcie salonu ciągników prawie bez ciągników... :D

 

Już wiadomo od jakiegoś czasu co będą sprzedawać, tureckie Hattaty i jakiegoś chinola ale już teraz z logiem Ursusa :)

Edytowano przez kedziorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

A gdzie tam <_< warfama idzie w stronę Ursusa czyli nie wystawianie się na Polagrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Według mnie to Ursus nie miał żadnej nowości do pokazania i dlatego nie było go .

Ciekawe czy w Kielcach będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SalonUrsus    0

Będzie Ursus w Kielcach :)

Będzie okazja zadać pytania bezpośrednio przedstawicielom Warfamy.

 

Co do otwarcia to były modele dostępne aktualnie w sprzedaży ale w marcu to się zmieni bo pojawią się już 110-tki i 50-tki :).

Będziemy o tym informować na stronie w aktualnościach.

 

Zapraszamy na targi w Kielcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde5    7

no to zaje**** bo już nie mogłem się doczekać i wątpiłem że pójdą w sprzedaż a może wiecie od którego marca będą sprzedawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DamianO1996    2

Ta 50-tka to ma być w większości z chińskich części. Ma to ponoć być prosty i tani model ursusa (oglądałem na yuotube), lecz ciekawi mnie jego solidność i jakość wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A po co nowa C-360? Co by z tej 360tki zostało oprócz nazwy? Chyba sworznie i zawleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj