adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

darik    0

Tak , ale dopiero w czerwcu diler mi tak tłumaczył..a mi jest ciągniczek juz w Lutym Potrzebny....

Edytowano przez darik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

najlepiej zadzwoń do Lublina i się dowiedz bo ten diler to chyba też Ci mówił ,że od razu 12/12 miało być , czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Panowie napisałem do ursusa zapytanie o ciągnik 11034 i zaproponowali mi go z wyposażeniem: skrzynia biegów 40/40, klima, EHR, rok produkcji 2011 za 158 tys netto(jak napisali cena ostateczna) czyli ponad 194tys brutto :blink: A miał kosztować 115tys netto... Wydaje sie strasznie drogo bo w tych pieniądzach to można kupić spokojnie nowego new hollanda t5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ha, kto tu mówił że 11034 będzie kosztować 115tys netto? :lol:

Tyle miał kosztować model o mocy 110KM ale nie określili jakie podwozie- czy MF, czy Hattah czy Landini, a napewno chodziło o tego pierwszego czyli o 11024.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Bez przesady , nie oczekujmy ,że będą sprzedać ciągnik z bardzo dobrym wyposażeniem za 115 tys netto .

A napisali ,kiedy wejdzie do produkcji 11034??

No ciekawe co zaprezentują w Kielcach

Edytowano przez HIlary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Ha, kto tu mówił że 11034 będzie kosztować 115tys netto? :lol:

Tyle miał kosztować model o mocy 110KM ale nie określili jakie podwozie- czy MF, czy Hattah czy Landini, a napewno chodziło o tego pierwszego czyli o 11024.

[/quote

 

No raczej wszędzie pisali że to 11034 ma kosztować 115tys http://www.technikarolnicza.pl/index.php?go=a002&id=f94be65cf31a998ef1561fdea2409b2f&n=Nowy%20Ursus%20Polmot%2011034

http://www.maszyny.dlafarmera.pl/index.php/premiery-2010/391-nowe-ursusy-z-warfamy

http://polskamaszyna.pl/photogallery.php?photo_id=3685

Jeżeli będzie taki drogi to raczej nie znajdą na nich chętnych. Dodam że cena jaką podałem to rzekomo cena ostateczna czyli cena katalogowa będzie znacznie wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Ale jak będzie bardzo dobre wyposażenie i jakość to myślę ,ze ktoś chętny się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

@ozon87 poprostu znowu zrobili ludzi w bambuko z tymi cenami :rolleyes:

Ale sam z siebie ten 11034 może być ciekawą konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

taki ursus11034 to z zetorem 11441 można by porównać u nas w 2011 3 takie zetorki przybyło we wsi to cena z doposażeniem jakieś 175 tys z tego co słyszałem to gdyby ursus nawet te150 tys miał kosztować to cenowo byłby konkurencyjny ale ciekawe jak technicznie by to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Ale rok produkcji tego 11034 2011??

 

Coś się chyba im pomyliło, albo chcą sprzedać tego co na targach prezentowali.

 

Bo w 2011 chyba mają tylko 11024 produkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

pomyliło Ci sie tylko te 110 konne teraz 30 sztuk robią


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Nic mi się nie pomyliło. W odpowiedzi na moje pytanie wyrażnie napisali że rok produkcji 2011 i dodali że potwierdza to tabliczka znamionowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

a no to ten na targi to tak masz rację ;)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Nie wiem czy przyglądaliście się na targach Agroshow, ale na tabliczkach były numery "warszawskich" serii, pewnie teraz już numery przebili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal651    8

To w sumie nic nowego w ursusie, w 2008 w Lublinie na Agroparku był 5524 który miał tabliczkę i parametry 5024 a tylko maska była z 5524 :lol:

Edytowano przez michal651

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanAres    131

kolejny art, kolejne zapowiedzi...

 

 

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/ursus-rusza-na-podboj-rynkow,33242.html

 

i

 

exportowy egzemplarz <_<

 

008846_800.JPG

Edytowano przez PanAres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Mam nadzieje ,ze te zapowiedzi zostaną spełnione./

A ten model eksportowy jest jaki jest ,widać na taki jest zapotrzebowanie w Nigerii.

Trzymam kciuki za rozwój Ursusa i mam nadzieje ,ze za rok wszyscy będą zadowoleni z tego co zrobi POLMOT z Ursusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Ale te skrzynie Hattat i to są takie same jak w valtrach.A i tak tu zaraz napiszą że turecke to złe.A valtry na tych skrzyniach to dobre :lol:

Edytowano przez locke

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M4t3usz    31

Hehehe....wszedłem w ten temat i przeczytałem post załozyciela tematu, i mnie rozbawilo gdy zobaczylem jego avatar :) Tak wam sie serca krajaja ze kupujecie john deere zamiast ursusy :) Wszyscy płacza za tego ursusa, ale jak przychodzi co do czego to kupuja zagraniczne, wiec nie dziwcie sie bo kazdy ma swoj w tym udzial ;) Trzeba wspierac polski przemysl, bo biorac pieniadze z uni i kupujac niemieckie wspieramy niemcy czyli unie europejska, kolo sie zamyka ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FanUrsusa    0
http://demotywatory.pl/3622370/Kupuj-zagraniczne-produkty to wszystko odzwierciedla, moje przekonania. Ja staram się kupować polskie jak jest w podobej jakości lub troszkę gorszej niż z innego kraju. Ale już część muszę kupować z innych krajów bo w większości działów maszyn np. elektronarzędzi to polskich nie ma to tylko zostają ruskie, niemce i japany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

No wiecie Panowie ale jeśli taka firma jak Ursus przeszło 20 lat w pocie czoła pracuje nad tym aby nie kupować ich produktu to klient nie ma zamiaru się im narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj