adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
HIlary    4

widzieliście dane techniczne nowych ursusów na stornie Ursusa. te ursusy to 6834 i 8034 , Według mnie całkiem fajne , ciekawe jak z ceną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Czyli te 2 modele z nowymi skrzyniami będą pokazane na Agroshow.

Parametry niegłupie, ciekawe jak z wykonaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest to!!! ursus regeneruje siły po długim przestoju modernizacyjnym,a nawet śmiem powiedzieć nowe konstrukcje,Jest to bardzo ciekawa oferta skrzynia poprostu miodzio :) Tylko aby cena była w rozsądnej cenie :D


Poszukuję siewnik poznaniak 2,60m lub inny do 4000zł. Zgłaszać najlepiej okolice Hrubieszowa lub Tyszowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

O bardzo ciekawie 6834 skrzynia 24x24 a w 8034 skrzynia 40x40 to juz jest szok normalnie i do tego te opony w standardzie 440 i 540 wkoncu Ursus posłuchał podpowiedzi. Ciekawe jeszcze jakie rewersy maja ale podejrzewam ze 8034 ma napewno elektrohydrauliczny. No i teraz juz wiadomo co to za ursus jest na tej fotce zapowiadajacej Agro-Show to napewno jest 8034.

A nie doczytałem w 6834 mechaniczny rewers i brak wzmacniacza a w 8034 elektrochydrauliczny ze wzmacniaczem no i do tego klima w standardzie. Jak nie przesadza z cenami to bedzie na nie duzo chetnych napewno ;)

 

Patrzac po danych technicznych mam dziwne wrazenie ze 6834 ma taki most tylny i skrzynie jak w Famrmtrac-ku 690dt ten sam udzwig podnosnika ta sama ilosc biegów rewers mechaniczny sprzegło 2 stopniowe co w policencyjnych jest dosc dziwne i do tego WOM 540 i 540E ale jak to mozliwe ze Ursus z Farmtrac-kiem by współpracował? ;) Chyba ze Farmtrack kupuje gotowe mosty i skrzynie ale tego to ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coder    0

Ku mojemu zaskoczeniu oglądając na żywo URSUS 6824 Mido, i mając obok Zetora Proxime oraz Farmtraca zdecydowanie najlepiej prezentował się z zewnątrz Ursus.

Jak zrobią mu skrzynie mechaniczną z rewersem oraz elektrohydrauliczną z 40 km/ha, z dobra hydrualiką, udźwigiem to Ursus może bardzo mocno zawojować.

Wystarczy, że wyposażeniem i opcjami się rozszerzą a bedą mogli pchać się w rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w2004    0

URSUS 8034 Mido - patrząc na wyposażenie może sporo namieszać,skrzynia, ehr, udzwig, pozostałe wyposażenie...Zapowiada się światowe wyposażenie jak na tę moc. Jeszcze szyberdach niech dodadzą (pod łądowacz dobre).

 

Ciekawe czy Ursus wprowadzi jakieś 6 cylindrówki od 120 KM zwyż jeszcze.

No i ciekawi mnie wygląd zewnętrzny i materiał w środku, przestronność kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Perkins ma już w ofercie silniki serii 1200 (4 lub 6 cyl.) spełniające najnowsze normy TIER 4, więc problemu nie ma:)

Co do tych 2 nowych modeli to nie spodziewałbym się jakiś skoków jakościowych jeżeli chodzi o kabiny- pewnie Metalfach zrobi je na zlecenie U.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266
ursus3502PL    2

ale ursus zawojowal , piękny jest ten 8034 na szerokich kapciach , kabina bardzo pozytywnie wygląda , noi sadownik w koncu jest ok piękne maski teraz są


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

TAaa jak tak wygląda podejście do klijenta jak przez ursusa na targach to ja im sukcesu nie wróże. wszystkie ciągniki zamkniete a pogadać z kimś to trzeba było się prosić no i o tych nowych nic nie wiedzieli ważnegto czyli nikt nie znał ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PL01    1

Pomimo tego, że nie jest jeszcze w ofercie to jakieś szacunkowe informacje odnośnie cen powinny być podawane. Nawet cena zawyżona, aby potencjalny kupiec mógł się miło rozczarować idąc kupić ciągnik do dealera.

Mi na stoisku Ursusa nie podobał się ubiór. Dali Panom czerwone kurtki, zapewne było im niezbyt komfortowo w taką ciepłą pogodę. Przedstawiciele innych firm nosili doskonale skrojone garnitury i to mi się podobało.

No i jeszcze kwestia zamkniętych ciągników, gdzie nie było wiadomo kto ma lub gdzie jest klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

A dziwisz się? W Kielcach jakiś frajer roz... szybę w 3724, możecie mu teraz podziękować za zamknięte kabiny:)

Chyba że farba w kabinie 8034, ta beżowa słabo trzyma i bali się że wyjdzie spod spodu szarość plastików Landini:D

Swoją drogą. niebieski Grammer w czerwonym ciągniku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1979    1

Byłem wczoraj na stoisku URSUSA w Bednarach i szczerze mówiąc to jestem rozczarowany tym co zobaczyłem. Jeśli to wszystko ma iść dalej w tę stronę to URSUS raczej nie zdobędzie wielu klientów. Z tego co patrzyłem to ten prototyp 8034 ma np mniejszy udźwig podnośnika niż 8024 a wg mnie powinno być wręcz odwrotnie. To na tyle tak na gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1979    1

Zamknięta kabina za dużo nikt nic nie wiedział. Wydawało mi się że to była najlepsza okazja by poznać opinię przyszłych użytkowników na temat tego ciągnika. Wystarczyło by np poprosić o wypełnienie ankiety co się podoba co by się chciało zmienić. Jedyna okazja. Może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Może kupili Landini Vision i po prostu je stuningowali?

Jak dla mnie podróbka ładniejsza od oryginału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Dach też ma swój urok i wygląda lepiej niż w landinim, poza tym wnętrze w beżu robi wrażenie bardziej luksusowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście te zdjęcia projektu Ursusa 1684? Po prostu świetny ten ciągnik będzie, duże szyby przez co będzie wręcz idealna widoczność maska też super, niczym nie przypomina 1674 po prostu coś nowego i ładnego. Ciekawe czy ten Ursus będzie miał tą bezstopniową skrzynię CVT?

Ps. zdjęcia znajdziecie na stronie Ursusa w zakładce "sympatycy", nie chcę podawać linku bo może to być uznane za reklamę wiec sami wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

ładny ten ursus nowy , zetor teraz przynim to pikuś i nietylko zetor . Środek kabiny jest naprawde ładny, wyrazisty,rewers EH.Ursus niema się czego teraz wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj