adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

HIlary    4

skąd masz takie info ?? Mniej my nadzieje ,że Ursus będzie się prężnie rozwijać ?? Teraz trzeba czekać na Bodnary,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

juz z tego co wiem to jest już 1 szt 3702 u gospodarza 1 szt 3702 jest już zamówiona i jeszcze wyczytalem ze 3724 jest już 1 szt zamówiona noi dodajmy tego 5524 z youtube to coraz więcej ludzi zaufalo ursusowi cos sie ruszylo w ursusie

 

Rewelacja!!! Na Ursusa postawiło już czterech rolników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojnest    2

O czterech wiadomo.

Nie każdy widzi potrzebę powiadamiania całego świata że kupił nowa maszynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Ta na pewno nie cztery bo nawet na zdjęciach Użytkowników AF z fabryki Ursusa widać było ,że na linii montażowej i na zakładzie troszkę Ursusów stało. Mój bat ostatnio jak przejeżdżał przez okolice to sam widział 5524.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

@hllary wszystko wyczytalem z forum tego i innych , a ilu jest takich co moze nie chcą sie rozgadywac albo nie biorą udzialu w wypowiedzich na forum , ja wczoraj jechalem przez osiek to jechaly 2 nowe ursusy jeden 3724 z turem + przyczepa ze zbożem i 6824 + 2 dh-47 ale szly piękny widok


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

miałem się nie udzielać, bo czytając niektóre wypowiedzi to aż krew mnie zalewa, gdyby nie było zbytu to po co ostatnio jak byłem w fabryce stało by 12 gotowych do odjazdu 1674 i około 40 na linii montażowej 3702, najlepiej pozjadać wszystkie rozumy i powtarzać to co ktoś powiedział na lokalnym targowisku albo w punkcie skupu żywca


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calin    2

mam takiego małego newsa że ursus ma wprowadzić skrzynie bezstopniową będzie komputer dżojstik klima ciekawe co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieli Panie i Panowie nowe zdjęcia Ursusa 3724 na stronie ursusa? Bardzo fajnie wymyślili ten podświetlany napis Ursus na kabinie, za to należy się im wielki plus. Powiem szczerze bardzo ładnie się prezentuje, gdybym miał kasę to by już stał u mnie na podwórku, ale na razie nie mam kasy i mi się nie opłaca, może za parę lat się pomyśli o nowym traktorze :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ha, jednak komentarz do moderatora ich strony z wiadomością żeby dali więcej zdjęć nowych modeli, przyniósł efekt :)

 

PS: Diodówki też ładnie wyglądają :)

Ale ja osobiście bym pozmieniał nieco kolorystykę detali kabiny [czerwone plastiki przy drzwiach pomalowałbym na czarno :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

Kolego @kris14 moze napiszemy następny komentarz z twoimi zmianami hehe , a pozatym ten 3724 pięknie sie presentuje na tej fotce z lewego profilu , treaz skrzynie porządne reklama i ursus podniesie sie , te maski sciete jak bedą to w sam raz do tura bedzie widocznosc i miodzio


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

ale widac ze coś ruszylo i ten podswietlany napisa Ursus i teraz jakies wycieczki zorganizowali itp wiec wszytko idzie ku lepszemu


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

no ale nikt chyba nie powie ,że ursus nie wziął się do pracy i do rozwoju firmy.

W ostatnim czasie Ursus mocno poszedł do przodu i zobaczymy w Bodnarach nad czym teraz tak zawzięcie pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Pokarzą to co zwykle i może ze trzy nowości bo jeśli nowości nie pokarzą to będą mili obciach bo już tyle o nich było powiedziane żę muszą się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zmienili prezesa więcej o tej sytuacji można poczytać na stronie... Jej link jest na www.ursus.com.pl, nie chcę podawać linka bo nie wiem jak moderatorzy zareagują. Natomiast wracając do sprawy do zrobili straszne świństwo bo Pan Andrzej zrobił tyle dla ursusa, zaczął go rozwijać, wprowadził nową stylistykę, wprowadza nowe skrzynie i dalej próbuje a teraz nie wiadomo co z tym będzie może się okazać że ursusa dalej będzie się rozwijał lub doprowadzą to bankructwa tak jak zrobiła Sipma z Bizonem a potem go sprzedadzą za grosze. Czas okaże, najbliższy rok pokaże wszystko czy dalej będą produkować czy ursusa sprzedadzą. Jeżeli się okaże że sprzedadzą to Warfamie po z nimi już rozmawiali na temat sprzedaży a z pewnością Pan Andrzej nie chciał do tego dopuścić, teraz Bumar dał swoją "marionetkę" którą będzie mógł kierować w sprawach Ursusa.

Są to tylko takie moje domysły w sprawie nowego prezesa :) więc się tym nie kierować bo może być zupełnie inaczej.

A co wy sądzicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

Bumar jako spólka-matka chce polożyć łapę na kasie którą wyrwał z Unii Słonowski. Źle widzę dla Ursusa. Zobaczycie że sprzedadza markę, tereny, a kasą z dofinansowania podzielą się z nabywacą marki. Czyli raczej koniec Ursusa. Obym był czarnym prorokiem. :) Ostatnio i tak się niewiele produkuje a jest tylko szum medialny co to będzie w przyszłości. Czyli miało byc pięknie a wyszło jak zawsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już by sprzedawali Ursusa to najlepiej Warfamie, bo to jest jedna z polskich firm której z pewnością uda się na nowo wylansować ursusa. Nawet były już rozmowy żeby jej sprzedać cały udział w firmie jednak nie doszło to do skutku. Pol-Mot Warfama myślę że oferuje o wiele lepsze ciągniki od ursusa, gdyby go przejęła z całą fabryką to z pewnością w ciągu najbliższych lat mogli by już konkurować nawet z New hollandem. Natomiast miejmy nadzieje że jednak do tego nie dojdzie, a jeżeli już to lepiej Warfamie niż Zetorowi, CNH itp. bo oni na pewno by go zniszczyli tak samo jak było z Bizonem ale jego zniszczyła Sipma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ech, tak to jest z 'zarządami'.

Bumar sam doprowadził do upadku a teraz kiedy jest PROW to fajerwerków oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Mi się wydaje ,że Bumar zobaczył ,że na Ursusie da się zarobić i wstawił swojego człowieka. tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Aj... szkoda pana Andrzeja ja sam miałem możliwość widzenia się z nim na żywo podczas pobytu w ursusie w dniu urodzin... :) Mam nawet od niego wizytówkę num.tel i chyba e-mail. Tyle zrobił dla ursusa a te cwele tak go potraktowali :) Mam ochotę powiesić ich za ( brzydkie słowo ) :)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj