adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

ursus3502PL    2

Dzisiaj wyczytane na stronie ursusa

 

Ursus w TVN Warszawa

w środę 7-go lipca w programie "Witaj Warszawo" o 8:37 przewidziana jest rozmowa z Prezesem w związku z rozwiązaniem konkursu na nowy design traktorów URSUS

 

Proszę po wyemitowaniu tego reportazu o linki do tego gdyż nie mam mozliwości oglądnięcia


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

taka informacja jest na stronie producenta, @ursus3502PL zapewne niedługo dodają link na stronie ursusa


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Mogli trochę więcej w tym artykule napisać ;D

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/powrot_do_swietnosci_,99365db7b656c805a80a.html

 

*cos z linkiem szwankuje, w edytowaniu dobry wyskakuje a w poście już zły...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Witam,

wiecie moze jakie modele Ursus planuje zaprezentować w bednarach?? Może jakieś Prototypy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Z tego co wiem obecnie zaprezentowane modele mają być wyposażone w nowsze, z większą ilością przełożeń i rewersem skrzynie przekładniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Nic więcej nie wiadomo :)

Powinien być jeszcze prototyp 8024 i 4022.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Jaki 4022?? Czasem nie 3722??

Ma być jeszcze 4704.


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A no racja, 3722, pomyliło mi się.

 

A o 4704 pierwsze słyszę :D ciekawe co z tego będzie ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Zapowiada się bardzo ciekawie prze Bednarami :)

Fajnie wygląda Ten Ursus na tej aukcji i cena też wporzo ,jeszcze skrzynia. :)

Wyczytałem pod jakimś zdjęciem w galeri ,że ma być nowa maska na jesieni , która ma poprawić widoczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże piękny jest ten Ursus na tych zdjęciach :) o wiele ładniej wygląda niż na fotkach z Ursusa itp. Gdyby jeszcze dali te nowe skrzynie z większą ilością przełożeń i z rewersem, do tego jeszcze za taką cenę to to będzie super traktor.

HIlary powinni zrobić nowe maski bo dla 3724 a w szczególności dla 3702 są zbyt duże ciągniki id 5524 w dół będą mieć nowe maski 6824 w góre te maski co są teraz a od 1374 w górę będą mieć maski z ciężkiej serii.

Ps. To są tylko moje wymysły i może być inaczej :) . Tylko ja sądzę że tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FNMK    0

No nareszcie przeczytałm temat cieszę.Się bardzo :).Ursus widać że się rozwija.Mam pytanie związane z maskami tych ciągników czy ten dziób nie bedzie przeszkadzał w widoczności.A i mam pytanie dlaczego tylko mniejsze ciągniki mają sprzęgło 2 stopniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ponieważ te wększe mają niezależne sprzęgło WOM sterowane hydraulicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dobrą wiadomość znalazłem na youtube filmik ursusa 5524 który robił jakieś manewry przy stawie z jakąś chyba łodzią.Film nie jest za bardzo dobrej jakości ale słychać dobrze silnik i jak cicho jest w kabinie. :) Poprostu wpiszcie w wyszukiwarce youtube i napewno wam znajdzie

Czyli jest już pewne że ursus nie zniknie z listy ciągników.Bardzo mnie to ucieszyło gdy zobaczyłem że już jednego ursusa z nowej serii zobaczyłem w rekach prywatnego gospodarza :) Oby więcej tych filmików w lepszej jakości :) Z udziałem nowych URSUSÓW :)


Poszukuję siewnik poznaniak 2,60m lub inny do 4000zł. Zgłaszać najlepiej okolice Hrubieszowa lub Tyszowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FNMK    0

Ten ciągnik jest ze starą maską(wiec starszej generacji).A co do filmiku to ciągnik był na nim cichy ale teraz jest jeszcze cichy.Niewiadomo czy wogóle ursus się utrzyma na rynku bo na razie to tylko taki pic na wodę bo nikt nie widział ursusa w polu nikt nim nie pracował.A z samych zdjęć renomy mu nie przybędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Jeden z użytkowników portalu sadownictwo.com.pl miesiąc temu zamówił ursusa 3704 .Miał wstawić foty na agrofoto , Jeśli ma ktoś konto na powyższej stronie niech mu przypomni na (forum--ciągniki--Ursus 3702 z przedni napędem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

na stronie Ursusa pojawił się link z firmy ROL-MOT Baczyna która ma promocje na Ursusy.(ceny naprawdę promocyjne)

Jest już w sprzedaży 8024 .

Warto to zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

juz z tego co wiem to jest już 1 szt 3702 u gospodarza 1 szt 3702 jest już zamówiona i jeszcze wyczytalem ze 3724 jest już 1 szt zamówiona noi dodajmy tego 5524 z youtube to coraz więcej ludzi zaufalo ursusowi cos sie ruszylo w ursusie


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj