adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

janusz20    106

Odpuść sobie kolego @janusz20, bo nawet nie zrozumiałeś całej tej rozmowy. Zdjęcia to tylko dowody, że tam byliśmy, a wiedza tam zdobyta, to już inna sprawa. Zgadłeś, nie możemy tego ujawnić, ale to nie od nas zależy. Wybaczcie, ale trzeba umieć dotrzymać słowa, taka nauka na przyszłość.

Rozumie. ale jak to mówią ciekawość ludzka nie zna granic.

A ja też się postaram zebrać jakieś ciekawe informacje bo znam dwóch gości z fabryki jeden z nich był nawet w delegacji na targi kielc. tylko jakoś nie moge go ostatnio spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

to chyba coś nie tak z tą firmą skoro materiały które narazie nie mają być ujawnione wyszły po za teren fabryki w postaci waszych zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Przyjmuję zamówienia;)

 

ursusfolder2.jpg

 

Możliwy byłby też sadowniczy model 5504 z silnikiem 4-cyl Turbo o mocy 75 KM

 

ursus5504midokopia.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Jak dobrze wyskalowana maska to nawet te małe wyglądają pięknie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Jak dobrze wyskalowana maska to nawet te małe wyglądają pięknie B)

 

Maska+ inna kabinka, w sadowniku kabina Koja musi powoli przejść na emeryturę:)

Przypominam tylko że pokazane zdjęcia to tylko moje pomysły, ciągniki 3704 i 5504 na razie nie są w sprzedaży, ba- nawet nie istnieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Widzę, że ursus odwalił kawał dobrej roboty. Te ciągniki są po prostu piękne. Aż chce się je kupować. Mi wystarczy poziom zaawansowania technicznego na poziomie john deere serii 6030 w podstawowych wersjach, aby był tam kiedyś elektrohydrauliczny rewers i skrzynia bez grup biegów ze stopniami przełączanymi przyciskiem na dźwigni. Gdy to będzie w rozsądnej cenie i we w miarę dobrym gatunku ( na poziomie new hollanda), to na pewno kupię.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Widzę, że ursus odwalił kawał dobrej roboty. Te ciągniki są po prostu piękne. Aż chce się je kupować.

 

@look19, mówisz o ofercie ze strony Ursusa czy o tych które wrzuciłem kilka postów wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alek162    1

to chyba coś nie tak z tą firmą skoro materiały które narazie nie mają być ujawnione wyszły po za teren fabryki w postaci waszych zdjęć

 

A na zdjęciach masz coś, czego ludzie nie widzieli? http://www.ursus.com.pl/wydarzenia.php?mnu=2&gid=12 Tutaj też są podobne zdjęcia, więc żadne materiały, które nie mają być ujawnione nie wyszły poza teren fabryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

"nie wyszły poza teren fabryki"- czyli nic innego nie macie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Ale może był z hali gdzie robią prototypy...

Ja w to wierzę,iż Ursus stara się i robi wiele prototypów (było mówione że ma być 1374)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Ale tak właściwie to po co im wiele prototypów? Ursus staje się montownią- główny klocek od Perkinsa z Anglii, skrzynie pewnie przyjadą od ZF, może razem z przednimi mostami, pozostaje dopiąć tył, doposażyć w pneumatykę, hydraulikę, elektrykę i ubrać to w ładne ubranko:)

Tak buduje się ciągniki obecnie u większości zachodnich producentów.

 

Jeżeli w Ursusie zrobią to sumiennie, to będą to maszyny bezawaryjne i cieszące się dobrą opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bizonlove    1

URSUS 1674 Forte ładny jest ciekawe jaka cena ale ten nowy design jest piękny URSUS 6824 Mido też piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alek162    1

"nie wyszły poza teren fabryki"- czyli nic innego nie macie:)

 

Skończ już ten temat, bo niczego się nie dowiesz czy tak czy tak. Wybacz, ale mimo Twojego małego pojęcia o czymś takim jak dotrzymanie słowa musisz zrozumieć, że nie mogę powiedzieć. Tyle ode mnie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Do @alek162: Nie warto co z niektórymi się sprzeczać, bo nie rozumieją, że przecieki z fabryki zagroziłyby ursusowi i natychmiast inny producent próbowałby ursusa pokonać swoimi maszynami.

Do @cypekr:Te ciągniki wyglądają na prawdę przekonująco. Przypominają z przodu zetora 9540.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Do @cypekr:Te ciągniki wyglądają na prawdę przekonująco. Przypominają z przodu zetora 9540.

 

Ale ciągle nie napisałeś które masz na myśli...

 

Skończ już ten temat, bo niczego się nie dowiesz czy tak czy tak. Wybacz, ale mimo Twojego małego pojęcia o czymś takim jak dotrzymanie słowa musisz zrozumieć, że nie mogę powiedzieć. Tyle ode mnie w tym temacie.

 

Heh, po prostu troszkę dziwi mnie że nikt z tej całej wycieczki nic dotąd nie puścił do sieci, skoro pozwolili Wam robić zdjęcia prototypom to musieli liczyć się z takim ryzykiem. No nic, wierzę że macie jakieś materiały których rzeczywiście nie możecie narazie ujawniać.

Ja tylko liczę na fajnego sadownika ze strony Ursusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alek162    1

Zdjęć prototypom nie można robić, więc ich nie mamy. Dajcie im jeszcze trochę czasu, bo nie da się zrobić wszystkiego w 3 miesiące. Głównie chodzi nam o rzeczy, które zostały nam przekazane w rozmowie, ale i one są niestety nie do ujawnienia B)

 

Widzę, że kolega @look19 wie o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

skończcie to gadanie że macie jakieś tajne informacje czy ine tam cuda.... poprostu nie było tematu... uważacie się za mądrzejszych od inych a ciągle podpuszczacie że cos wiecie ale nie możecie powiedzieć... skończcie to gadanie bo skoro takie bystrzachy jesteście to wcale sie tym chwalić nie powińście ps. żadna poważna firma nie wpuści osób trzecich do pomieszczeń w których ma ważne i tajne projekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

Fakt, ursus popisał się amatorszczyzną z tym wpuszczaniem turystów do miejsc których nie powinni widzieć. Cóż, każdy jest kowalem własnego losu, może ursus się na tym nie przejedzie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alek162    1

Hahahahahahha! Ale mam z was brecht! Takich jak wy to by za bramę nie wpuścili nawet. Myślicie, że nie ma wycieczek do innych fabryk? I w Paryżu nie zrobią z owsa ryżu, a wam jest cholernie trudno wytłumaczyć co i jak. Amatorszczyzna to by była jak byśmy powiedzieli to i owo, a jak masz trochę rozumku, to przejrzyj posty i wyciągnij wnioski. Ja tu nigdzie nie napisałem, że byłem w Ursusie i wiem coś, ale nie powiem. Temat zaczął się zupełnie inaczej, ale to wystarczy poczytać. Tak szczerze, to żal mi was, bo nie macie za grosz pojęcia o tym co się pisze, a jedynie wyrzucacie z siebie jakieś "przemyślenia i refleksje". Poza tym NIGDZIE nie napisałem, że widzieliśmy i wiemy dokładnie wszystko. Nie czytacie dokładnie czy co? Ogarnijcie sobie ten temat jeszcze, trochę czasu minie, ale myślę, że rozmowa będzie bardziej treściwa niżeli tłumaczenie czego nie doczytaliście. Powodzenia w czytaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Czy ty nie potrafisz się wyrażać w mniej buńczuczny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cypekr    0

Widocznie nie, Alek162 w każdym temacie w którym się wypowiada musi pokazać swoją mądrość i wszechwiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj