adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

marecki    1

dokładnie jaki jest sens wystawiania wyższej ceny w gorzej wyposażonym ciągniku, a potem na odwrót coś tu mi nie pasuje przecierz w ten sposób odstraszają potencjalnych kupców.


<blockquote>
</blockquote>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Też tak uważam ,a przecierz 131 tys za 93 KM to nie aż tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poke912    0

Też tak mysle a jak ktos miał Ursusa np. c-360 i zechce mu sie cos mocniejszego kupić

I stanie przed takim wyborem to nie wątpię że po latach doświadczen z poczciwą 60 wybierze własnie Ursusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

A według mnie ,to nie koniecznie tak będzie, W moim rejonie Ursus cieszy się szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

c-360 to raczej bliższe zetorowi jest.więc kiepski argument, 3512 bliższe do nowych ursusów ja osobiście nie znam nikogo kto by na 3512 narzekał.więc te nowe też pewnie dobre są ale w tej chwili przegrywają tym że maja słabe skrzynie biegów, jak to się zmieni a cena nie wzrosnie to ursus może zawojować rynek, pomijając fakt że największy BOOM na nowe ciągniki Polska ma już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poke912 a zwróć uwagę na to że cena jest jeszcze do negocjacji, więc ten ciągnik wychodzi naprawdę tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poke912    0

No właśnie myślę że jakby się dobrze pogadało to 129tyś i masz 93 konny ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

a jak idę do jakiegoś dilera rozmawiać o zakupach maszyn to zaczynam rozmowe od tego że musze dostać minimum 10% rabatu :) i wiecie że na tki 10% rabat zawsze się godzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

znam się osobiście z jednym dilerem osobiście(chrzestny szwagra) i mówił, że na ciągniku ma do 20% jego wartości za jaką go sprzeda więc ma z czego opuszczać


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1223    0

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/zaprojektuj_ursusa,402041844aa87e14f07b.html'>http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/zaprojektuj_ursusa,402041844aa87e14f07b.html

Co sądzicie o tym artykule ? Jeśli zawiera on prawdziwe informacje to rzuca nowe światło na konkurs na zaprojektowanie wyglądu bo chodzi tu o nowa serie ciągników a nie obecnie produkowanych. Jest też wspomniane o nowych skrzyniach.

 

W razie problemów z linkiem wchodźcie przez http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/ i w artykuł ,, Zaprojektuj ursusa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

nie sądziłem, że następny konkurs będzie tak szybko ogłoszony, już się nie mogę doczekać tych nowych skrzyń


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

A jakie jeszcze ciągniki mają skrzynie 40/40??

I czy są jeszcze większe??


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

nic więcej nie napisali, jak coś się dowiem, a dowiem to napiszę


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28

zapowiada sie całkiem ciekawie ale pewnie wszystko rozbije sie o cene nowe modele bedą miały lux wyposażenie i super cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

słyszałem, że cena będzie na poziomie zetora więc chyba niezbyt wygórowana


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1223    0

Fajnie by było tak pojechać i zwiedzić sobie zakłady ale w mojej szkole to raczej nie możliwe (delikatnie nie ta branża chociaż niewiele brakuje profil technik pojazdów samochodowych)żeby zorganizować taki wyjazd.

 

http://www.ursus.com.pl/wydarzenia.php?mnu=1&id=598&off=0

 

Ciekawe jak jest z osobami indywidualnymi? Czy za takie zwiedzanie trzeba płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Kolego ja mam zaproszenie od pana doradcy technicznego Ursus'a i szukamy grupę 10 osób jeśli ktoś chętny proszę mówić...wyjazd ma być w wakacje... o resztę szczegółów jeszcze będę z nim gadał...


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Zapowiada się przyzwoicie.Już nie mogę doczkeać się września.

Ciekawe czy do modeli 5524,6824 i 8024 wstawią jakieś nowe skrzynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Przecież to jest oczywiste...


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

w przeciwnym razie niektórzy agrofotowicze będą mówić, że ursus wprowadza do sprzedaży ekskluzywne serie po kilka modeli


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Z tego co wiem ma wyjść model 3704 i najprawdopodobniej 1374 Forte.

A inne mają być udoskonalane m.in skrzynie itp.

Ponownie wznoszę pytanie: Są jeszcze jakieś inne ciągniki,które mają skrzynie 40/40?


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadman    0

Z Polskich składaków to Pronar np.p9 i w Crystalach jest skrzynia 40/40 czy ta sama nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

sadownik z napędem 4x4 na pewno będzie w ofercie pod koniec roku a skrzynie 40/40 mają df agrotron i pochodne- tą z reduktorem biegów pełzających ale nie wiem, czy to ta sama


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stevan    0

Te nowe ursusy to piękne maszyny moim zdaniem najładniejsze z wszystkich fajne te nowe maski ale w 16-tce może troche zrypali ale i też fajna :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj