adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

zenon385    14

No ja jestem pod wrażeniem ta prostota mówi sama za siebie lepiej kupić ursusa niż jakieś zachodnie i wkładać a w to kupe kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu zmienili zdjęcia z tych psich nosów na pożadne zdjęcia z agrotech :) z pożądnym wyglądem(groźnym)i stroną główną.Jestem ciekaw czy podadzą wkońcu cennik z niższymi cenami i wyposażeniem dodatkowym.Czy pozostawią cennik taki jaki był na agrotech :) Ale dajmy im troche więcej czasu myślę że to zmienią.


Poszukuję siewnik poznaniak 2,60m lub inny do 4000zł. Zgłaszać najlepiej okolice Hrubieszowa lub Tyszowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

cennik który podali w Kielcach jest orientacyjny, po rozpoczęciu seryjnej produkcji ceny ulegną obniżeniu


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

byłem dziś na stronie Ursusa ,no i powiem ,że strona główna jest całkiem całkiem,taka "wiosenna" :lol: .No i w końcu dali nowe zdjęcia wrzystkich modeli.I szczeże powiem,że wygląda to całkiem przyzwoicie,gdy cena będzie niższa to będa chętnie kupywane,bo wygląd ,silnik,podnośnik,wydajność pompy,kabinka itp to naprawde supci,narazie tylko niema skrzyni np. 16/16 z eh rewersem ale to w bednarach już na 100% będzie,narazie 12/4 i 8.8 też nie jest żle,

Myśle ,że nowy zarząd ursusa wreście postawi go na nogi.I będziemy mogli być dumni z "Polaka Ursusa"

(ja już jestem dumny ;[ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bsursus    0

Mysle ze ursus stanie na nogi i troche wzbogaci wyposazenie, no i wprowadzi kilka modeli ok 120-150 KM :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Zgadzam się z tobą jednak,dostałem wiedomość od Ursusa,że robią analizy rynku i ceny ulegną zmianie,

Ja myślę ,że powinniście częściej pisać do ursusa np,na strone w opiniach lub do działu handlowego ,co wam się nie podoba,może nie odpiszą ale przeczytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

Ceny cenami ale co tak naprawde ursus oferuje? Ile tych ciągników jest? Jakie ich możliwości? Jaki sprzęt można do nich dostać fabrycznie (do zetorka są fabryczne tury)?

Jakie są ceny innych ciągników podobnej mocy?

Problem jest taki że ursus musi produkować tanio i dobrze (niska awaryjność względem wysokiej "użyteczności") aby tak naprawdę wrócić do gry i nawiązać ją z takimi markami jak foton, polmot h, belarus, farmtrac, famrer, CNH (mechaniczne). Dopiero jak odbierze im część rynku można będzie powiedzieć że ursus wrócił do gry wtedy też będzie miało sens budowanie ciągników o mocy powyżej 140KM bo na chwilę obecną mając do wyboru ursusa i ślązaka/xtzta to wybrałbym to ostatnie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Ursus ma wprowadzić nowy model 1374 lub 1324 (ustalenia jeszcze trwają).


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Coś ok. 140km a kiedy to nie wiem ale myślę że nie długo może jeszcze w tym roku?


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273
HIlary    4

Dzięks za skany.

Według mnie to najlepiej wypada 8024,to naprawde ciekawy model.Jestem jeszcze bardzo ciekaw jakie są ceny tych opcji np 8/8 z rewersem,czy zwiększenia udźwigu.Zna je może ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluch369    30

Się niektórzy się zachwycają tą skrzynią 8/8, ale co z tego jak to tylko te śmieszne 8 przełożeń. Chyba ten rewers nie robi z niej aż takiego cacka, bo to tylko 8 biegów? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

masz racje nie robi ,ale nowe ursusy są wporządku a będa jeszcze lepsze w bednarach z nowymi skrzyniami.Do 3724 skrzynia 8/8 była by dla mnie w zupełności wystarczająca.Swoją drogą ciekawe jak będa się sprzedawać te nowe modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

znalazłem taki oto filmik w sieci o nowych modelach Ursusa: http://www.agrofoto.pl/agrotv/347,nowe_modele_ursusa_na_targach_agrotech.html

niestety dokładnie nie wiem o czym w nim mówią bo mam problemy z dźwiękiem w kompie


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Dość ciekawy filmik.A ten Ursus 8024 co widnieje w trakcie monologu pana Romana to byczo wygląda.Marzę aby na AF zobaczyć któregoś Ursusa z nowej seri w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.ursus.com.pl Siemka skusiło coś mnie żeby wejść na tą stronę i baaa .wejdźcie w media o nas i tam jest temat odsłona ursusa przeczytajcie temat uważnie cały temacik

Ursus chcę do nas powrócić planują nową rozbudowę hali czyżby to wielki powrót Ursusa ,oby tak co sądzicie o tym

 

 

 

 

Nie wiem czy to właściwe miejsce na ten temat :}

post-19922-127152730216_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Maska jak zwykle nie za ciekawa (na fotce nowego ursusa w załączniku) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

ale kabinka już lepsza i maska też bardziej mi się podoba niż w 5714...

ciekaw jestem jak jest z wyposażeniem kabiny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby powrócił w tak wielkim stylu jak był dawniej .Nasze ciągniki dawniej były uznawane za najlepsze najwytrzymalsze i najsolidniejsze . Zobaczcie jaki w warszawie był plac zapełniony ciągnikami a teraz pare tylko stoi . Mam tlyko nadzieję ,że wszystko powróci do noralności i ,że przeciętnego rolnika będzie stać na nowy ciągnik tak jak to było dawniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcioIZY    1

A mi tam sie własnie maska podoba ;) w ogole te nowe ursusy, ktore zaprezentowali na targach w kielcech so super :) oby tak dalej :) Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj