adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

milanreal1    319

Myślę że pisał z ironią, ale mimo to takich postów powinnyśmy się wystrzegać.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
To mogło skończyć się %.

 

 

%%% ?? :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkk2006    0

slyszeliscie ze od stycznia 2009 juz nie produkuja ursusow bo podobno nie spelniaja norm europejskich a ursusa nie stac na modernizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

produkują ale tylko na export poza unie z zaległych kontraktów. Ale są już nowe modele z normą Euro IIIA. W niedzielę jadę na targi obejrzeć ten model na który mam chrapkę............ czyli 5524. Dzwoniłem do dilera i potwierdził że będą z tym modelem. Ciekawe jak wypadnie w porównaniu do Zetora i Farmtraka. Jak nie zapomnę aparatu to porobię a potem wstawię zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1223    0
W niedzielę jadę na targi obejrzeć ten model na który mam chrapkę............ czyli 5524.

 

Gdzie będzie ta wystawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

I lipa. :P Byłem dziś na tagach w Lublinie i co zastałem? Ciągnik 5524 ale tylko z maski (podmienili maskę) bo podnosząc ją zobaczyłem że to jest Ursus 5024 (na tabliczce znamionowej) Jak im zwróciłem uwagę to facet się zmieszał i nie wiedział jak wybrnąć. To jest ciągnik popokazowy 5024 z kabiną SPS. prezentuje się całkiem nieźle ale kabina SPS to funkcjonalna porażka. Nie można podnieść maszyny na tylnym TUZ bo można uszkodzić ramę kabiny (!!! nie tylko zbić szybę ale jeszcze rozwalić ramę kabiny bo jest za bardzo wysunięta do tyłu. Na szerokich oponach wygląda ładnie (przód 380 tył 480) i wygląd ma dość solidny (podejrzewam że w 5524 też będzie podobnie). Obok stał 5714 z kabiną AgroBis to cenowo była przepaść a jakościowo wcale dużo lepszy 5024 z kabiną SPS nie był. Podobał mi się jeszcze Farmtrac (też nie ma zwolnic planetarnych, prosty ciągnik ale nie ma zaczepu hitch a ja mam przyczepy jednoosiowe i czasem mi się to przydaje) Eh marudzę i pewnie poczekam na ten właściwy 5524 ( a nie podmieniany :P ). Kupię ciągnik ale to co widziałem na wystawie trochę mnie rozczarowało bo w każdym modelu znalazłem jakieś wady nawet John Deerach ale coś trzeba będzie wybrać....... Ale bezz pośpiechu. Na kasę zawsze się znajdą amatorzy. pozdroo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

Mam fotki ale aparat został u siostry w Lublinie także wstawię je dopiero za parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

A modele 1674,5524 i 3724 są już w sprzedaży,a jak nie to ciekawe kiedy będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

alek162 wybierasz się do zakładów? Zapytaj czy juz mają te nowe modele gdzieś na pokaz. Chętnie bym się wybrał obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Bardziej od 1674 przydało by się coś w stylu 1234 - 1274 , w tym przedziale mocy jest największy ruch ( zaraz obok 80 KM) . I żeby na półbiegu można było jeździć (a nie jak ze wzmacniaczem) , to takiego to bym mógł chodzby jutro kupić :P i to by im dało sprzedaż , przydała by się większa promocja marki w gazetach, jakieś chwytliwe hasła nawiązujące do histori marki , może jakiś pokaz fabryczny, no i czynne uczestnictwo w dużych wystawach/pokazach (np. agroshow ) , i sprzedaż by się rozkręciła, pomimo iż produkty pozostawiają wiele do życzenia , lecz niestety doskwiera im brak funduszy i to wszystko hamuje, a naprawdę tak bardzo mi szkoda tej firmy , opuścił nas FMŻ , FSO , Star , Jelcz, zamykają polskie stocznie - Ursus to ostatnia prawdziwie polska marka z tradycjami , choć " skrajcowana " z MF , to jednak nasza .


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIlary    4

Ursusł powinien prezentowac nowe modele na wystawach,bo narazie mało o nich wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

O właśnie... marketing.

Warto o tym wspomnieć.

Ani w prasie ani w internecie nie widzę [bynajmniej ja] reklam, ofert, ogłoszeń o Ursusie.

Jedynie sporadycznie jakiś dealer coś tam ogłosi ale żeby producent promował swoją markę w mediach? A gdzie tam ;) .

Popatrzcie na Zetora, Farmtrac'a, JD.

Ich reklamy znajdziecie w niemalże każdej gazecie rolniczej.

A Ursusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

I tu jest właśnie problem , jedno zdjęcie i chwytliwe hasło , a rolnik idąc do dealera zapyta się o " tego nowego ursusa" . Ale tego niestety nie ma .


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

W rpt co miesiąc na ostatniej stronie jest reklama Zetora na całą strone a z Ursusa nic czasami coś z ursus komponenty


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzsiek1312    1

hmy tylko jakie to hasło ma być - mi się nasuwa od razu - stara konstrukcja z od Xlat modernizowanym wyglądem !!! ( prawda która boli)

A tak na po ważnie to nacie racje . Ale moim zdaniem nowy model który ma być porządny a nie taki nie wypał jak wolowik opisuje. muszą stworzyć nowe model od zera , przede wszystkim przekładnię w pierwszej kolejności i później sukcesywnie modernizować jak zetor który wprowadził proxsimę plus a nie dawno power

I nasuwa mi się od razu pytanie kto to kupi ??? jak kogoś nie stać to kupi używany ciągnik , a jak stać to dołoży choć do zwykłej proximy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj