adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Gość   
Gość

Nie też słownik zmienił na konferencję. Widzisz, to spiseg żeby Bosag nie wygrał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224
5 godzin temu, stempos1980 napisał:

Hurliman jest robiony w Szwajcarii i na tamten rynek jest  robiony inaczej bardziej komfortowo jest w kabinie jak DF Same lub lambo.Tak samo jak z autami robionymi na rynek Szwajcarski jest całkowicie inaczej w środku 

W Szwajcarii uswiadczyc nowe Hürlimany nie tak latwo jak nowe Fendy i JD... Reszta marek daleko w tyle.  Auta na rynek szwajcarski sa takie same jak na rynek DE czy FR... tyle,ze bogato wyposazone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

najnowsze dane o sprzedazy nowych ciagnikow ursus- w maju 9 sztuk tyle samo co tym i  fend, nh-190 jd-129, arbos -6, farmtrack -31. zetor-82

od poczatku roku ursus- 34,farmtrack -128, zetor-339

poza klasyfikacja- baloruska-64, od poczatku roku 429 szt


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Coś ten Argos nie może wskoczyć do top 10 :D


Arbos*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

ogladales go kiedys dokladnie ???😂 mnie tez to nie dziwi

fend-rejestracje od poczatku roku 88, ponad polowe wiecej niz ursus


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

ode mnie wyjazd do kielc na targi to nie jest wyprawa zycia...

wszystkie ciagniki mozna poogladac, nawet chinskie czy koreanskie..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Te zdjęcie nie jest stare? Wydaje mi się że to 11054 z kilku lat wstecz, może coś kombinują.

 

 


Naprawdę byczo wygląda ta C395.

Te ciągniki co teraz oferują np. C-3105 na licencji okropnie wyglądają.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I widać nowe lampy z tyłu, naprawdę wygląda genialnie, tylko zawsze ten sam problem ursusa - tragiczny, rąbany siekierą panel boczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

co chcecie dolaczyc do elity ktora kupi ten ciagnik- zaloze sie ze wiecej roll-roysow w polsce sie sprzeda niz tych ciagnikow..

ktos powaznie mysli o zakupie ??? 

  • Like 3

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W ramach restrukturyzacji zakład w Dobrym Mieście koncentruje się na produkcji pras i przyczep oraz realizacji zagranicznego kontraktu na dostawę ponad tysiąca przyczep, zaś zakład w Lublinie na wznowieniu produkcji ciągników, w tym zwłaszcza modeli, do których spółka posiada zapasy materiałów. Działalność spółki uzupełnia import ciągników do bezpośredniej sprzedaży z krótkim cyklem obrotu gotówki. – Powyższa działalność finansowana jest środkami własnymi, w ramach współpracy z indywidualnymi podmiotami zewnętrznymi i środkami uzyskanymi z przedpłat (pełne lub częściowe przedpłaty dokonywane przez klientów) – wyjaśnia prezes. URYWEK Z ARTYKUŁU NA TEMAT URSUSA. Czyli ten kontrakt jednak wypełniają na przyczepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1450

No dobra, który odważny wykona pełną przedpłatę na ciągnik z upadającej spółki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli na prawdę go kupił to odważny jest :D Wiadomo ile oni wyprodukowali sztuk tego modelu ? Wnętrze kabiny jak na tą moc no to niestety nie przekonuje. Wiem że cena inna i to pewnie sporo niż w Case i tym podobnych ale tam to czuć w środku za co się tyle zapłaciło :D a tutaj biedniej niż w Kubocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

w czerwcu ursus sprzedal w polsce 9 ciagnikow od poczatku roku 43 sztuki...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2020 o 22:36, jacus napisał:

w czerwcu ursus sprzedal w polsce 9 ciagnikow od poczatku roku 43 sztuki...

A jak w tym zestawieniu wypadają inne marki dostępne w ofercie sieci dealerskiej "Ursus dystrybucja" tj ciągniki basak,armatrack itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj