adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

lukig    96
Napisano (edytowany)

Tą zgrabiarką to mnie ostro rozwalili...

 

Chociaż na pokazach to różne rzeczy się dzieją. Raz pamiętam na pokazach DF kazali mi jechać z podniesionym siewnikiem Kongskilde, żeby się za bardzo nie poniszczył bo już para przejazdów zrobił. :)

Edytowano przez lukig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel94    21

Różne przypadki są na pokazach, tak się tylko wydaje, że jest wszystko cacy. Kuzyn był kierowcą na pokazach Valtry w łódzkim. W pewnym momencie ciągnik się zatrzymał i "książeczka" się zaświeciła. Jak się okazało czujnik obrotów wałka WOM się zepsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghibli_100    0

Ja sie wybieram na ursus Demo Tour 25 czerwca w łowickim -Wicie k. łowicza zobaczymy co pokażą.

Jak ostatnio byłem to wyciekał olej z siłownika od wspomagania w Ursus C-350 z przyczepionym pająkiem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Ja byłem w Boguchwale na Demo Tour i powiem że szkoda czasu było zgrabiarką  jechał wolniej jak ja ide, baloty zrobili 2 słabo zbite ale najgorsze też nie były. Takie jeżdżenie 'na pokaz' a nie 'roboczo" wg mnie mija się z celem jaki mają takie pokazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

Ja sie wybieram na ursus Demo Tour 25 czerwca w łowickim -Wicie k. łowicza zobaczymy co pokażą.

Jak ostatnio byłem to wyciekał olej z siłownika od wspomagania w Ursus C-350 z przyczepionym pająkiem

 

niedaleko mnie, też postaram się wybrać

EDIT: kurcze kto im te miejsca do Demo Tour wybiera,na ich stronie napisane jest miejscowość Wicice, gmina Kosierzew, gdzie prawidłowo powinno być Wicie gmina Kocierzew, jak tam ktokolwiek ma trafić jak nazwy miejscowości poprawnie napisać nie potrafią

http://www.demotour.pl/

 

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel94    21

New Holland, Kubota i JD ładnie lecą w górę :) Ursus też całkiem ładnie, jak na stosunkowo ubogą gamę ciągników ;) Jak się załapie do końca roku do pierwszej 5 to będzie spory sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

No właśnie. Wyżej pasa nie podskoczysz. Jak się ma w ofercie ciągniki 50-110 KM mechaniczne to to jest raczej szczyt tego co mogą osiągnąć. Jak wprowadzą półautomaty 120 - 150 KM i bardziej zaawansowane 75-110 to pewnie pójdą jeszcze w górę. No i trzeba pamiętać, że w grudniu zarejestrowali koło 300 sztuk, których nie sprzedali, a które sprzedają teraz więc pewnie realnie tych ciągników sprzedają teraz więcej.

Edytowano przez lukig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1447

Nie byłbym optymistą. Jeżeli ciągniki w przedziale mocy 120-150 KM będą w podobnych cenach co inne, sprawdzone konstrukcje, to w sprzedaży nic się nie zmieni. Po co kupować nowinki Ursusa, jak można sprawdzony zachód w podobnej cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

"Dodatkowo URSUS BUS S.A. i Politechnika Warszawska sygnowały list intencyjny, który odnawia współpracę przy innych projektach, a także zapewnia kontynuację wymiany doświadczeń, współpracę ekspercką oraz promowanie przedsiębiorczości i innowacyjności. Porozumienie dotyczy również realizacji projektu konstrukcji przekładni przełączanej pod obciążeniem do ciągników o mocy 80-115 KM. Dokument podpisał prof. dr hab. inż. Stanisław Wincenciak, Prorektor ds. Rozwoju Politechniki Warszawskiej oraz Karol Zarajczyk, Prezes Zarządu Ursus S.A. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-ursus-c-380-nowy-model-promocja-agrowiec-dealer-CID757-IDmWP9M.html#a02fb844ec

 

z takimi cenami to oni szybciej wypadna z 10 niz zdobędą podium ...

 

https://www.otomoto.pl/oferta/zetor-major-hs-80-nowosc-zetor-major-hs-80-ID6yXatZ.html#xtor=SEC-8

 

 

wolałbym dolozyc te 5 tyś i kupic tego zetora 

 

Edytowano przez 1994kuba1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel94    21

Tutaj niestety się zgodzę. Ursus słabo wypada w tym zestawieniu, nawet bardzo. 5 tys różnicy a w dodatku PowerShift i PowerShuttle. Bardzo słabo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Diler cwaniaczek, chce zarobić na naiwnych, podobnie było z 380 na perkinsie jak wchodziła to pamiętam pierwsze ceny 109 tyś netto a jak miało na stanie  już więcej dilerów  ten model to cena dziwnie spadła do 100 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa cena 111k netto za c-380 to gruba przesada. Zetor major 80 hs kosztuje 112-115k netto i ma rewers elektrohydrauliczny, półbiegi 24/12 i predkosc 40km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

Wszelkiej maści handlarzyny i dealery to najgorszy element tego biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

Widać myślą że ursus juz wyrobił sobie markę, to i cenę windowac można. Belarus tez tak kiedyś zrobił, sprzedawali tysiące ciągników, i myśleli ze markę sobie juz tak wyrobili ze można cenę podnosić, i co? Cena dwa razy taka jak kiedyś, i zbytu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Ta cena może jest "katalogowa". W praktyce realna cena może być nawet o 10 tyś. niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj