adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

swat24    64

To ciągnik do transportu więc bardzo szerokich opon nie trzeba, pewnie afrykańce takie sami zamówili, wystarczy porównać do tego po lewej gdzie pewnie w polu będzie pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/ursus-c-380-najczesciej-rejestrowanym-ciagnikiem-w-lipcu-br,66398.html

 

Kto by pomyslał 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

Choćby robili rakiety na Marsa to i tak dla paru durniów będą tylko przyklejać znaczki na tureckim szajsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10

Choćby robili rakiety na Marsa to i tak dla paru durniów będą tylko przyklejać znaczki na tureckim szajsie.

 

tobie do durnia to dużo brakuje idiotu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10

Choćby robili rakiety na Marsa to i tak dla paru durniów będą tylko przyklejać znaczki na tureckim szajsie.

 

tobie do durnia to dużo brakuje idiotu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

tobie do durnia to dużo brakuje idiotu 

 

 

W głowę zachodzę, jak ty byłeś w stanie nauczyć się czytać i pisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu12    41

Kolejne zdjęcie 280-konnej nowości ursusa:

 

14047222_1422119561135207_36538619857124

Edytowano przez krzychu12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

No ten to ma gumy konkretne. Rozumiem że skoro ma przedni tuz to tylny też? Bo po co przedni tuz w transporcie? Więc będzie do robót polowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Pokracznie wyglada, za male blotniki z tylu i za bardzo wysunieta przednia os co vedzie skutkowac wysokim promieniem zawracania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

Na pewno na sawannach promień skrętu to kluczowy parametr. O braku błotników nie wspomnę. Błota tam czasem 20 lat nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Wygląda zdecydowanie jak Monster Truck choć w tym przypadku raczej jak Monster Tractor :D

 

Nie wiem jak jest z tym, ale poprzedni "Ursus" dużej mocy (zależnie, 140, 150 i 160 koni czy tak jakoś) to wcale nie był ich projekt,
Miało to wyglądać tak, że od jakiegoś hinduskiego producenta ciągników (ale chyba nie Hattat-a) chcieli kupować gotowe traktory i sprzedawać ze swoim znaczkiem. Sprawa jakoś nie doszła do skutku bo jak widać po wielu szumnych zapowiedziach nie ma w sprzedaży ciągników dużej mocy.
A już nawet ktoś tu pisał, że mają na nie zamówienia na dwa lata do przodu ;p.

Ogólnie wyróżnikiem jest maska, wiele może dobrego i złego powiedzieć o nowym Ursusie ale na pewno mają niezłych speców od wyglądu traktorów. A wszystkie te dużej mocy mają takie same maski, na jedno kopyto, tak samo brzydkie, paskudne i odrażające. Czyli jak traktor ma maskę tego typu to na bank nie jest ich projekt.

 

Co do drukarki D3, ludzie proszę pomyślcie zanim coś napiszecie...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Tylko że tam mówią że to ma być do tworzenia "prototypowych" udoskonaleń w celach testowych... W sensie czy pasuje, czy nie przeszkadza, jak sie prezentuje i takie tam... A nie do tworzenia elementów do produkcji seryjnej... Chyba że coś źle zrozumiałem...

Edytowano przez cyprian1219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj