adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukasz222    2883

Trochę jedno trochę drugie, po co walić ciągnikiem ukłony i go niszczyć jak można wajchą machnąć i się jedzie, lepsza sterowność i lepiej się zaczyna robotę od miedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Wszystko by było tylko prośba do Ursusa nie reklamujcie się w tej szajsownej tv .Ta tv przypomina najgorsze gadzinówki nazistowski jakie wychodziły za okupacji niemieckiej .TV PIS stara się jej dorównać żeby być jeszcze lepszą gadzinówką pod rządami talibów z pislamu .Poszukajcie normalnych mediów nie szajsu pislamskiego

Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Wszystko by było tylko prośba do Ursusa nie reklamujcie się w tej szajsownej tv .Ta tv przypomina najgorsze gadzinówki nazistowski jakie wychodziły za okupacji niemieckiej .TV PIS stara się jej dorównać żeby być jeszcze lepszą gadzinówką pod rządami talibów z pislamu .Poszukajcie normalnych mediów nie szajsu pislamskiego

 

Kolego, z wrodzonej życzliwości radzę Ci poszukać broni a potem PALNIJ SOBIE W TEN PUSTY ŁEB.

Dla pewności dwa razy, ludzkość nie przetrwa rozmnażania się takiego debila. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

Zdaje się, że to ich maksymalna wydajność na polski rynek na ten moment. W lutym 44, więc chyba po prostu więcej nie są w stanie wyprodukować przez Afrykę. A kontrakt do Tanzanii dopiero zaczynają...

Edytowano przez lukig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10

Wszystko by było tylko prośba do Ursusa nie reklamujcie się w tej szajsownej tv .Ta tv przypomina najgorsze gadzinówki nazistowski jakie wychodziły za okupacji niemieckiej .TV PIS stara się jej dorównać żeby być jeszcze lepszą gadzinówką pod rządami talibów z pislamu .Poszukajcie normalnych mediów nie szajsu pislamskiego

 

głupi łeb na taki głupiłep to szkoda kulki kulka jest cenniejsza od tego łba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Panowie opamiętajcie się, bajkę o niewyrabianiu się z produkcją możecie wsadzić gdzieś między Muminki a Gumisie, mniej więcej za Smerfami. Ja bez szukania mogę podać dwa miejsca gdzie stoją nowe C-382 do wzięcia od ręki, tylko żeby z kasą przyjść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukig    96

Gdyby mieli na zakładzie pustkę to by ludzie nie czekali po 2 miechy na maszynę. Są po prostu bardziej i mniej oblegani dealerzy. Rolnik ma jechać 200 km bo tam akurat stoi wolny Ursus? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Owszem ,ale może nie pasować klientowi wyposażenie ( ogumienie , klima ) bo resztę można dołożyć na poczekaniu. i dlatego niektóre stoją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
craft    7

Tak od razu kulka w łeb bo ktoś ma inne zdanie niż wy, i prawdę napisał o waszej świętej partii , potem mówicie o języku nienawiści , brak słów , tak Was miłosierdzia uczy ojciec rydzyk za państwowe 20 milionów


Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

Kolego, z wrodzonej życzliwości radzę Ci poszukać broni a potem PALNIJ SOBIE W TEN PUSTY ŁEB.

Dla pewności dwa razy, ludzkość nie przetrwa rozmnażania się takiego debila.

Powiedz kto cię spłodził debilu a cię pomszczę .Pustaki pislamskie za niedługo będą wisieć na drzewach zamiast liści .Taki język poziomu pislamskich nawiedzonych talibów ci pasuje teraz .Powinieneś go zrozumieć pustostanie umysłowy bo to język waszych guru od tej chorej sekty . Edytowano przez akko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtek_1    13

Możecie chociaż tu o polityce nie pisać. Człowieka głowa boli wyjedzie do sklepu polityka do baru na piwo polityka do kościoła polityka spotkasz sąsiadów polityka. Czy Polacy nie mają innych tematów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Wszystko by było tylko prośba do Ursusa nie reklamujcie się w tej szajsownej tv .Ta tv przypomina najgorsze gadzinówki nazistowski jakie wychodziły za okupacji niemieckiej .TV PIS stara się jej dorównać żeby być jeszcze lepszą gadzinówką pod rządami talibów z pislamu .Poszukajcie normalnych mediów nie szajsu pislamskiego

 

comment_J6aHUowGVjZWd8uSzy3tvSxHXsXyLxPp

 

Nie jestem za PiS-em, ale widzę, jesteś typem najgorszego sortu leminga, takiego betonowego, oglądającego TuskVisionNetwork i czytającego gazetę żydorczą, w sumie to się dziwię, bo z moich doświadczeń, to na południu mieszkają normalniejsi ludzie, ale w każdym stadzie owiec się baran znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtek_1    13

Mattti sam nie jesteś lepszy normalny człowiek się nie wdaje w taką dyskusję. Jedni są za PIS inni za PO a jeszcze inni za SLD ale to jakie mają poglądy to nie powód żeby ich obrażać, każdy ma inne poglądy i to jego sprawa jakie. a takie wyzywanie kogoś na forum bo ma inne poglądy to jest objaw niedowładu umysłowego. Dla jasności ja nie jestem ani za PIS ani za PO. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtek_1    13

fajnie o niebo lepiej jak w mojej 80 tylko te umiejscowienie Joistika od tura mi się nie podoba w 1014 miałem tak przy kierownicy i przeniosłem z boku fotela bo po całym dniu pracy z turem ręka boli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

to od razu widać że tego joya jakiś młotek tam wstawił który nigdy tym nie pracował.... znajomemu w NH nie dość że koło przedniej szyby to jeszcze na wysokości brody mu to zamontowali... to dopiero cyrk w traktorze za 350tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Staram się trzymać poziom, ale na taki prymitywny komentarz, pełen jadu można odpowiedzieć jedynie prostymi, zrozumiałymi dla jego autora słowami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akko    52

comment_J6aHUowGVjZWd8uSzy3tvSxHXsXyLxPp

 

Nie jestem za PiS-em, ale widzę, jesteś typem najgorszego sortu leminga, takiego betonowego, oglądającego TuskVisionNetwork i czytającego gazetę żydorczą, w sumie to się dziwię, bo z moich doświadczeń, to na południu mieszkają normalniejsi ludzie, ale w każdym stadzie owiec się baran znajdzie ;)

Dla mnie to ty jesteś zj** mózgowy .Nie ma się co dziwić bo choroba pislamistów jest zaraźliwa a wiadono że oni (PIS) nie posiadają mózgu tylko nitkę po środku pustego łba co spina uszy by im nie odpadły .Widać tobie też taka nitka została z mózgu :D

Edytowano przez Matey
ostrzeżenie za prowokowanie do kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Chciałbym zauważyć, że każdy ma prawo do własnych poglądów politycznych, żyjemy w wolnym kraju, a ty kolego jako pierwszy wyjechałeś z obraźliwymi tekstami pod kierunkiem PIS-u, nie dziw się więc teraz, że co niektórzy odpowiadają tobie na twoim poziomie. 

Wygląda to tak, walisz kogoś bez ostrzeżenia po mordzie a jak ten ci oddaje to wielkie oburzenie jaki to on jest agresywny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może adresami się wymięcie , łatwiej będzie Wam sobie wyjaśnić B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj