adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

ImpLIx    0

Tych dachów, to mogli nie zmieniać, moim skromnym zdaniem.Lepiej wyglądały na tych wcześniejszych, bo te płaskie to marnie wyglądają.Tamte dodawały uroku.

Nie jestem pewien są świetne a szczególnie te przednie ledowe lampy :D

Zdjęcie z Agritechniki c-385 różnicy za bardzo niema 12219463_1674787516097872_34607392538586

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
craft    7

moim zdaniem seria c od c 380 do c c3102 powinna mieć maskę taką jaką ma c 380 a c3110 i c 3110 HL tą najnowszą maskę z dwiema lampami z przodu a seria na vigusie i zf taką jaką mają i tak jak ktoś powiedział pozostać już na j

akiś czas z tym wyglądem. Ursus jak najbardziej na plus

Mam nadzieję , że właśnie do tego zmierza ursus, i te mrowkojady idą w odstawke

Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu12    41

Z tego co wyczytałem to ursusy C-3110 i C-3110 HL i Power zastąpią ursusy 11054 i 11054 Power.

Jeżeli chodzi o różnice w poszczególnych modelach to C-3110 posiada sprzęgło dwutarczowe suche, C-3110 HL - jednotarczowe suche a C-3110 Power - wielopłytkowe mokre. Oprócz tego ursus C-3110 różni się od modeli HL i Power silnikiem.

Zgodzę się również, że ursusy z nową kabiną wyglądają o niebo lepiej od wcześniejszych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

W tym katalogu http://download.ursus.com.pl/ Jest nowa C360 z silnikiem Deutza 2.9 (chyba ten sam co w majorze 60/80) o mocy 68KM. Coś wiecie na ten temat ? 

C380M z szybszą skrzynią ale i udźwigiem 3100kg tak jak stara C382, szersze opony a z tyłu R34. Nowa C382 tak samo tylko że udźwig 3600kg.

W C3150 dostępny silnik 4cyl 4.1 lub 6cyl Deutz 6.1l i pneumatyka jednak w standardzie a hydrauliczne w opcji. 

 

Sporo zmian, ciekawe czy to co podali w katalogu będzie w 100% pewne, jeśli tak to myślę że zmiany na plus. Tylko od kiedy będą obowiązywały i jak zmienią się ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Niby wszystko pięknie ładnie, ale wrzucanie do opcji takich rzeczy jak kogut czy zaczep rolniczy mogliby sobie darować, o klimatyzacji nie wspomnę, zważając że mamy XXI wiek i kabinę działającą jak szklarnia.
@HandlowiecOborniki może zdradzisz ile trzeba uciułać na C-392 albo C-3102 z turem 3 sekcje, klimą i pełnym zestawem ciężarków z tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś przywieźli od dealera łyżko krokodyl od dealera Ursusa, i kierowca mówił że teraz trzeba na Ursusy (ciągniki) czekać kilka miesięcy bo mają bardzo dużo zamówień. Ktoś wie czy to prawda ? Czy to tylko "robienie marce reklamy" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel94    21

Możliwe, że to prawda. W filmie promocyjnym powiedziane było że złożenie jednego ciągnika trwa 40h. Weźmy jeszcze pod uwagę że realizują zamówienia dla Afryki, a sprzedaż w Polsce też rośnie, więc mogą mieć opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tompil    3968

Mam nadzieje, że w tych katalogach jest jakiś błąd, bo wynika z nich, że zrezygnowali z wałka 540 Eco na rzecz 1000 obr/min w 380m i 382, co dla mnie jest bez sensu. 1000 obr jest praktycznie nie wykorzystywany, a 540 Eco przy lekkich pracach to super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś przywieźli od dealera łyżko krokodyl od dealera Ursusa, i kierowca mówił że teraz trzeba na Ursusy (ciągniki) czekać kilka miesięcy bo mają bardzo dużo zamówień. Ktoś wie czy to prawda ? Czy to tylko "robienie marce reklamy" ?

Tak to prawda . Moim klientą ze stycznia dopiero teraz dowożą 1 sztuki . Nie wspomne już o C382 .... Mniiejszy problem jest z 11054 . Porównując do zeszłego roku mają 2x większą sprzedaż i Ursus nie nadąża z produkcją hehe :D Dziwi mnie to i w dodatku muszą też coś zrobić z tym ponieważ nikt nie będzie czekał 3 miesięcy na ciągnik . Sam miałem wcześniej czas oczekiwania za ciągnikiem + papiery od 2 do 4 tygodni teraz od półtora miesiąca to 4-8 tygodni ale nawet tego terminu nie ma :/ Problem jest dokładnie jak tylko ruszyła oferta "Łap Tura" i kupując np c380 c380M lub c382 Tura masz gratis ...

Niby wszystko pięknie ładnie, ale wrzucanie do opcji takich rzeczy jak kogut czy zaczep rolniczy mogliby sobie darować, o klimatyzacji nie wspomnę, zważając że mamy XXI wiek i kabinę działającą jak szklarnia.

@HandlowiecOborniki może zdradzisz ile trzeba uciułać na C-392 albo C-3102 z turem 3 sekcje, klimą i pełnym zestawem ciężarków z tyłu?

155170 netto katalogowo . Kwestia dogadania się z dealerem w twojej okolicy . Wiem iż niektórzy nie chcą dawać rabatu za dużego ale ... zawsze idzie się dogadać :D Liczyłem  ci obciążniki przód tył klime tur Ursus 6 + zew. sterowanie ramionami

Edytowano przez HandlowiecOborniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Mógłbyś przedstawić diagramy prędkości ciągników C-382 na kołach R-34, C-392 i C-3110 na standardowym ogumieniu oraz max. obciążenie przednich osi (nośność czy jak to tam się nazywa) tych ciągników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu12    41

Czy ursusy C-385 i C-3150 na transmisji ZF, które były zaprezentowane na targach były wyposażone w Power Shift? Na ursusach z taką transmisją widniała naklejka power. Jednak na tych ursusach nie było tej naklejki a w katalogu ursusy te przedstawione są tylko w wersji z Power Shift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

155170 netto katalogowo . Kwestia dogadania się z dealerem w twojej okolicy . Wiem iż niektórzy nie chcą dawać rabatu za dużego ale ... zawsze idzie się dogadać :D Liczyłem  ci obciążniki przód tył klime tur Ursus 6 + zew. sterowanie ramionami

 

Dzięki za szczegółowe info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Zdjęcia, jeśli są na kompie, to trzeba je dodać do galerii. Jeśli są na stronie zdjęcia lub filmy (na YT, Fotosik, itp.), to wystarczy wkleić link do postu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10

zjedz na dół kliknij w ODPOWIEDZ i na dole pokaze dodaj załącznik kliknij w załącznik i wybierz wtedy ggzie masz to zdięcie na komputerze i powoinno być

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zjedz na dół kliknij w ODPOWIEDZ i na dole pokaze dodaj załącznik kliknij w załącznik i wybierz wtedy ggzie masz to zdięcie na komputerze i powoinno być

 

Podziękować

 

post-180875-0-27532700-1458674849_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę jeszcze stara 110 a troche wiecej zdjec nie masz? :) pracował z pługiem w polu?

tak tak dajcie mi czas czekam za filmikiem z drona . Jak tylko będe miał wrzucę na YT i zapodam linka :D zdjęcia tez dorzucę . Nie mam czasu ostatnio przez Prowy na pisanie ....

Te które mam obecnie dorzuce później inne sorry za mtz

post-180875-0-87587200-1458758560_thumb.jpg

post-180875-0-78421800-1458758564_thumb.jpg

post-180875-0-69812800-1458758567_thumb.jpg

post-180875-0-19611700-1458758570_thumb.jpg

post-180875-0-72495000-1458758583_thumb.jpg

post-180875-0-89675200-1458758597_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj