adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

To dlaczego nie oferują w opcji takich kół ?

Ponieważ nikt nie testował z Ursusa w takiej kombinacji. A dają gwarancję na to co testowali . Znam kilka osób które mają "38 ki ale sami ryzykowali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

"Pierwsze 10 osób, które zakupi na targach Agrotech Kielce 2016 ciągnik URSUS z oryginalnym silnikiem Perkins dostanie pakiet rozszerzonej gwarancji (4 lata lub 4 tys. motogodzin) o wartości 1 tysiąca € zupełnie za darmo!" To z FB ursusa, czyli dobrze rozumiem, że już nie będzie "powszechnej" gwarancji na 4 lata lub 4 tyś. MTH?

 

@Handlowiec Przepraszam, ale nie idzie czytać tych kitów, jakie wciskasz. Jak byś faktycznie handlował czymkolwiek, nie mówiąc już o różnych markach, to wstawienie chociaż jednej, głupiej fotki nie byłoby dla Ciebie żadnym problemem. Poza tym, żadnych konkretów. I nie jestem przeciwnikiem ursusa, BA! jestem FanBoyem marki :D ale rzygam tęczą, jak czytam twoje posty :P

Edytowano przez Mattti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtek_1    13

Rozszerzony pakiet dotyczy silnika bo jak już pisałem na silnik jest tylko 2 lata. Na fb o tym jest czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pierwsze 10 osób, które zakupi na targach Agrotech Kielce 2016 ciągnik URSUS z oryginalnym silnikiem Perkins dostanie pakiet rozszerzonej gwarancji (4 lata lub 4 tys. motogodzin) o wartości 1 tysiąca € zupełnie za darmo!" To z FB ursusa, czyli dobrze rozumiem, że już nie będzie "powszechnej" gwarancji na 4 lata lub 4 tyś. MTH?

 

@Handlowiec Przepraszam, ale nie idzie czytać tych kitów, jakie wciskasz. Jak byś faktycznie handlował czymkolwiek, nie mówiąc już o różnych markach, to wstawienie chociaż jednej, głupiej fotki nie byłoby dla Ciebie żadnym problemem. Poza tym, żadnych konkretów. I nie jestem przeciwnikiem ursusa, BA! jestem FanBoyem marki :D ale rzygam tęczą, jak czytam twoje posty :P

Spoko "D Każdy ma swoje zdanie ale obrażać nikogo nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matinho    42

Odnośnie C-3150 nie rozumiem tylko, dlaczego biały środek Felg. Moim zdaniem albo czarny środek, albo cała felga biała.

 

 

 

post-40185-0-57803200-1458374627_thumb.png

post-40185-0-77832200-1458374662_thumb.png

Edytowano przez Matinho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYLKA    15

ładnie się prezentuję :) mam nadzeje ze plastiki i błotniki w srodku będą solidne zrobione bo w C380 błotniki ręka zlamiesz muszę je poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
craft    7

Reklama ładnie pojechana, jakby co najmniej promy kosmiczne budowali.  :lol: Taki design jak na tym szkicu jest idealny, w rzeczywistości ciągle jeszcze to nie to, 2 pary świateł zamiast trzech wyglądałoby lepiej. Patrząc z boku piękny ten c3150, z przodu już troche nieporadne te światła itd. Jeśli chodzi o kolor kół  to spokojnie, w wersji produkcyjnej nie będą się tak bawić, pomalują w jeden kolor. 


Are you an idiot? No sir I'm a dreamer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama ładnie pojechana, jakby co najmniej promy kosmiczne budowali.  :lol: Taki design jak na tym szkicu jest idealny, w rzeczywistości ciągle jeszcze to nie to, 2 pary świateł zamiast trzech wyglądałoby lepiej. Patrząc z boku piękny ten c3150, z przodu już troche nieporadne te światła itd. Jeśli chodzi o kolor kół  to spokojnie, w wersji produkcyjnej nie będą się tak bawić, pomalują w jeden kolor. 

A produkcja co najmniej pół roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

Ta maska z tymi 3 partami świateł też mi się nie widzi, może jakby były inaczej ulokowane to byłoby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się taki podoba cena też ok 260 tysięcy netto za to wyposażenie jest w porządku. A co do w prowadzenia na rynek to koniec 2016 bądź początek 2017 roku modelu na transmisji ZF. Bo z vigusem to im zejdzie dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Spoko "D Każdy ma swoje zdanie ale obrażać nikogo nie musisz

Znaczy się, że przyznajesz mi rację?  :lol:  Nie było moim zamiarem nikogo obrazić ;)

 

Co do świateł: Jedna para świateł patrzących "na skos" występuje we wszystkich modelach. Co prawda jest to funkcjonalne, bo oświetla szersze pole, ale zgadzam się z tym, że trochę to szpeci. Szczególnie to widać w osiemdziesiątce, ale dopiero jak się ją widzi na żywo. Ta para mogłaby zostać, ale po prostu patrzeć na wprost, a rolę "bocznych oświetlaczy" mogłyby przyjąć dodatkowe halogeny na kabinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Jak to ma być do 160 KM i jeszcze stawiają na uniwersalność to chyba by wypadało dołożyć przedni wałek i podnośnik. Chyba to co będzie w cenie to tylko podwozie z tym pięknym balastem z przodu. 
Tylko mnie zastanawia , co ich tak kręci w Vigusie, Ładuje się porządnego ZF i do boju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Jak zrobią własną przekładnię, to w najlepszym wypadku za parę lat można będzie powiedzieć, że "po co ładować ZF-a, jak można wstawić Ursusa". Z resztą Zetor ładuje swoje i nikt nie narzeka, choć ma mniej biegów od ZF-a. Przedni WOM i TUZ będzie pewnie w opcji. I faktycznie powinni pomyśleć nad lepszym obciążeniem przedniej osi, choćby jak w 1934.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stannis    0

Ten C-3150 wygląda naprawdę wyk**wiście kolorami przypomina ursusa 1674 forte. Tylko czemu 4 gary, moim zdaniem 140km w 4 garach to całkowity max jeżeli ma to być główny ciągnik w gospodarstwie. Chyba wiele osób wolało by żeby był 6 garowy.

 

Upomnienie.

 

 

Edytowano przez Moorgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Z tym układem pneumatycznym jako opcja to też nie błysnęli. O układzie hydraulicznym na hamulce przyczep też nie ma mowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj