adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

XMK13    411

Widzieliście, że URSUS znów kasuje  krytyczne posty na Facebooku.

A kto tak nie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

To jak widzicie takie to róbcie screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maserakk    28

Może Ursus zatrudnił SZYMANOXa, znanego agrofotowego "sędziego przeinanacza" ewent. "sędziego kasowacza"?

ŻART :) Broń nas Najwyższy przed takimi!!!
 

 


Wracając do rzeczywistości Ursus musi na wczoraj poprawić wykonanie kabiny i materiały użyte do!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus_    5

Oficjalne podziękowanie Przewodniczącej Komisji Unii Afrykańskiej N. Dlamini-Zumy dla Pana prezesa Karola Zarajczyka oraz dla Zarządu spółki Ursus S.A. za przekazanie wyprodukowanych przez URSUS S.A. glebogryzarek w trakcie Szczytu Unii Afrykańskiej, który miał miejsce w dniach 7-15 czerwca w Johannesburgu (RPA). Wzięło udział 54 przywódców państw tego kontynentu.

 

post-154346-0-96381500-1436631278_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Ursus ogólnie produkuje glebogryzarki na Afrykę, czy to tylko jednorazowa partia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Oni oznaczają swoje wyroby ale nie jednorazowo tylko jako licencja do produkcji seryjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Moim zdaniem mieli dość dużo czasu na wprowadzanie nowych ciągników ciekawe ile to będzie jeszcze trwało. Moim zdaniem powinni co najmniej wstawić już ciągniki od 110-180 km i uzupełnić wersję c o rewersy itp. Bo jeśli będą jeszcze czekać to skończy się na pomyśle bo rynek znów się zapcha wschodnim i zachodnim chłamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Jak pisałem x postów temu że to ściema z tym wielkim rozwojem to byłem atakowany prawie przez wszystkich. Znam sytuację tej firmy, wiem co w niej produkują, a co tylko montują. Jakoś wcale nie dziwi mnie słaba jakość wykonania kabiny. Jakość głównych podzespołów nie zależy od nich tylko poddostawców, oni nie mają na to żadnego wpływu. Wg. mnie to za dużo robią szumu do swoich możliwości, ale czego spodziewać się po handlowcach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturtl    76

Poniżej trochę ściemy, trochę "nowoczesnego" marketingu a konkretów tyle co nic...

http://www.agrofoto.pl/informacje/rynek-maszyn/2676-ursus-umacnia-pozycje-na-rynku-maszyn-rolniczych-w-polsce


I jeszcze tu, toczka w toczkę...

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/rosnie-sprzedaz-ciagnikow-ursus-w-polsce,58614.html


zZz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

fajnie ze zrobili cos takiego ale galerie ciagnikow sa zalosne bo robione na komputerze gdy projektuja zamiast zejsc pietro nizej i porobic konkretne zdjecia poszcegolnym modelom w srodku na zewnatrz itp a strona swiadczy takze o firmie:) widzialem jak dzisiaj na lawecie pojechal 11054 ale w barwach czerwonych wiec pewnie juz ta nowsza wersja i ciekawe czy juz do rolnika czy na jakies targi:) wlasnie min takich BARDZO WAZNYCH INFORMACJI BRAKUJE JAK DATA WPROWADZENIA DANEGO CIAGNIKA DO SPRZEDAZY.... ZETOR ledwie co pokaze jakis nowy model to zaraz mozna go kupic a tutaj wiadomo jak jest ze nie wiadomo kiedy mozna kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Żadnego katalogu i filmu po polsku, ja mam polski katalog.

W galeriach przeważnie po 1 zdjęciu lub brak, ja mam po kilkanaście zdjęć każdego modelu w swojej prywatnej kolekcji.

Poza tym wszystko to zdjęcia ze strony a nie, że tak powiem z "reala".

Żenada.

Kontrakt z Hattatem prawdopodobnie nie skończy się nigdy. 

Pamiętajcie, że po pokazaniu C-380 i 11054 były określone terminy kiedy te modele wejdą do sprzedaży i z tego co pamiętam terminy te zostały dotrzymane.

A że teraz nie ma żadnych obietnic to znaczy tylko tyle że w najbliższym czasie powiedzmy roku nie pojawi się nic nowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

ursus c 380 mial byc od poczatku stycznia w sprzedazy a byl dopiero od konca lutego albo marca i o przesunieciu juz nikt nie informowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Jest też pusty katalog "c-330" więc chyba daleko w przyszłość patrzą, bo nowej sześćdziesiątki jeszcze w sprzedaży nie ma...  :lol:  :lol:

No ale mam nadzieję, że z tą jakością C-380 się poprawią, zanim MR mi nie przyznają :D (no chyba że nie przyznają :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Mi zdaje się że z hattatów się już wycofują lub może być i tak że dopóki nie zrobią nowej przekładni i przednich mostów będą produkować hemę.

Edytowano przez Graham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel94    21
Umowa o współpracy przemysłowej i handlowej z Hattat Holding A.S. 
 
W dniu 18 kwietnia 2012 r. w Stambule Emitent zawarł z turecką spółką Hattat Holding A.S. umowę o współpracy 
przemysłowej i handlowej. Na mocy powyższej umowy strony rozpoczęły kooperację w zakresie produkcji i sprzedaży 
transmisji do ciągników o średniej i dużej mocy. W związku z umową transmisje mogą być wykorzystywane przez 
Emitenta bez ograniczeń czasowych i terytorialnych. Transmisje produkowane w związku z realizacją powyższej 
umowy będą montowane w najnowszej generacji ciągnikach marki URSUS. 

Przypadkiem na to wpadłem :) 
http://ursus.com.pl/images/files/Prospekt-URSUS-SA-zatwierdzony-przez-KNF-31-12-2014.pdf
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Możemy się spodziewać ciągnika ursus 8064

 

W Dacie Prospektu prowadzone są prace badawczo-rozwojowe i wdrożeniowe w zakresie badań, testów stacjonarnych i polowych oraz wdrożenia do produkcji następujących produktów:

*Ciągnik URSUS 8064 o mocy 75 KM.

*Autobus elektryczny.

*Nowa gama przyczep dwuosiowych zawierająca dwie grupy ładowności: 6-8 ton oraz 10-12 ton. 

*Gama ciągników w zakresie mocy 50 KM, 80 KM, 110 KM, 140 KM i 180 KM z przeznaczeniem na rynek afrykański (uruchomienie produkcji seryjnej).

 

Ponadto poza wyżej wymienionymi praca badawczo-rozwojowymi Emitent rozpoczął współpracę z Wydziałem Mechanicznym Wojskowej Akademii Technicznej oraz Politechniką Lubelską w zakresie opracowania innowacyjnych transmisji do ciągników o mocach od 70 KM do 115 KM. Poza prowadzeniem prac rozwojowo-produkcyjnych we własnym zakresie, równolegle nawiązano współpracę z firmami zagranicznymi, które w swojej ofercie posiadają zarówno gotowe ciągniki, jak również komponenty do produkcji tego typu maszyn. Zastosowanie ich w produkcji powoduje, że parametry techniczno-eksploatacyjne ciągników będą spełniały wymagania rynku oraz przepisów unijnych, dotyczących norm środowiskowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Czyli można się spodziewać również mniejszych ciągników na Polskich skrzyniach :) Ta transmisja Vigus była w tajemnicy skonstruowana z VAT-em, do ciężkiej serii, ponoć na początku przyszłego roku mają być już prototypy, a to co ostatnio było głośno, to już drugi, oficjalny kontrakt na mniejsze transmisje :) Chyba się wstrzymam z zakupem osiemdziesiątki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1982    1

Ale jedziecie po Ursusie.... Ledwo zaczęli a już byście chcieli wszystko...na teraz, na już... Wprowadzają modele do sprzedaży, ludki kupują, rozwijają nową gamę maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Co jedziemy? Nikt nic nie jedzie przedstawiłem tylko fakty z linku który podał kolega wyżej. A Matti powiedział że może wstrzyma się z zakupem 80 bo ciągniki 70 km- wzwyż mogą być na polskiej transmisji możliwe że niedługo. A propos kombajnu nie mówię że musi być produkowany w Ursusie może to robić Unia Group lub inny większy producent maszyn rolniczych lub inwestor który mógłby odkupić bizona i zacząć produkcję lub zacząć swoje projektować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj