adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Rolnik1973    15357

Jejku co to się będzie działo jak to wypali. Żaden dżonder ani fend tylko nasz lubelski sprzęt. I kto by pomyśłał że w moim wojewódźtwie 100km od domu będą takie cacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Mam nadzieję,że zostanie silnik ten z 5044 czy tam c-350 tzn PERKINS 1103D - EURO IIIA, niż mają zakładać  silniki od turbanów. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

najbardzie to bym chcial w nich silniki fiata ale cnh ich pewnie im nie sprzeda.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianlech    1

Zarajczyk sie smial z z zetora ze oferuje technologie z lat 70' a tu prosze teraz ursus bedzie montowal silniki pochodne zetora.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Będą montować w tych małych modelach C-350 i C-360 , aby były tanie, zresztą to jest konstrukcja taka jak w starych 360, taką jak większość z Was lubi


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol1221    1

Ja bym się na takiego nie porywał wolę kupić używanego zachodniaka typu fendt renault ale nie takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

widać ma bardzo dobry skręt:) tylko znowu kiepska jakosc filmu;/ czy ktoś z was posiada agromechanike z lutego? poniewaz ciekawi mnie czy wystepuje tam w testach Ursus:) tylko ciekawe jak z ta gwarancja na 4 lata, czy na cały ciągnik i inne maszyny czy tylko na jakis podzespół?

 

Edytowano przez 1994kuba1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu12    41

Na stronie ursusa dodali informacje o C-360, C-392 i C-3102  :). Jak widać na stronie ursusa w końcu coś aktualizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Wreszcie ogarnęli tą stronę! A, i wywalili 10014 T.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japycz17    53

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2747-prototypy-z-serii-u/page-5?do=findComment&comment=1527934 Polecam przeczytać!!! 

A co do Ursusa C 380 myślę, że to dobre posunięcie. Dobra alternatywa dla majora a nawet lepsza pod paroma względami. Kabina, silnik, lepsza widoczność ze względu mniejszej maski. Dobra reklama i myślę, że będzie to towar chodliwy na naszym rynku. Ciekawe co pokażą w Kielcach. Myślę, że nas nie zawiodą. 


Interesuję się rolnictwem i ciągnikami Ursus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

7-8 marzec będą targi w Lublinie możne pokażą wszystkie te nowe modele 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Oby to był jednak perkins, ewentualnie do wyboru 2 rodzaje, kto co lubi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

widać ma bardzo dobry skręt:) tylko znowu kiepska jakosc filmu;/ czy ktoś z was posiada agromechanike z lutego? poniewaz ciekawi mnie czy wystepuje tam w testach Ursus:) tylko ciekawe jak z ta gwarancja na 4 lata, czy na cały ciągnik i inne maszyny czy tylko na jakis podzespół?

 

 

W AM jest wzmianka o 5314/12 i 8014H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ursusa napisane ze w c-360 ten hinduski czy jaki tam, ale nie perkins. Perkins to jest w c-350. Najlepszy do c-360 to by byl jak na razie perkins wolnissacy 4cyl.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simmi    167

Jeden ciul jaki tam będzie silnik. Żeby tylko się nie psuł i mało palił to każdy będzie dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladyslaw1    40

Na stronce w 360 w opisie jest  Perkins, a w tabelce hindus. Ciekawe co zostanie :D

Edytowano przez wladyslaw1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

a wiecie gdzie Agromechanike mozna nabyc w Lublinie? C 392 c 3102 jednak maja naped carraro wiec to nie jest seria h polska tak jak wczesniej myslelismy:) tylko nadal masa sie nie zgadza bo napisane ze 3.2 tony a c 380/2 na tych samych podzespolach waza wiecej a gabarytowo sa mniejsze itp;/ nadal nie ma listy wystawcow itp na agro park;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

według tego co jest w opisie na stronie Ursusa to w ciągnikach od c 380 do 11054 siedzi ten sam silnik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Co ciekawe ursus 15014 należy do "serii U" natomiast 11054 nie jest przypisany do żadnej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Tylko że w C-392 i C-3102 jest napisane, że WOM jest włączany E-H, a z drugiej strony, że sprzęgło jest 2 tarczowe. Chyba podają trochę błędne info i nie wiadomo, czy tam będzie układ Hema, czy Carraro. Na pewno będzie maska i kabina jak w 11054. A zdjęcie poglądowe C-392 i C-3102 przedstawia chyba 11014A (wydech z lewej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Czyli to nie koniec zmian ;)

Ciekawe że  niby są te same silniki w c 380 do 11054 ale w c 392 i 3102 rury wydechowe sa z lewej strony

 

Widocznie c 392 i 3102 nie ma jeszcze fizycznie i nie mogli zrobić zdjęcia wiec wstawili inne tylko po małym foto montażu z napisem na masce ;)

Edytowano przez OKEY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radoslav    6

Widać że ta firma odrabia zaległą pracę domową i powoli wchodzi na rynek naszego kraju.

Czytają te nasze posty( serio:P) i dział konstrukcyjny modzi( który notabene jest świerzutki:)

Psioczyli na perkinsa, to dadzą zmodernizowany silnik zetora pod indyjskim brandem. Czy to żle, moim zdaniem dobrze. Silniki proste i dalej ursus to może być ciagnik naprawiany w stodole, bez wodotrysków ale i bez przesadnego archaizmu.

 

Zakupom nowego ciągnika Ursus jeszcze przez dobrych kilka lat będzie towarzyszyło uczucie niepewności, ale moim zdaniem po afryce maja już doświadczenie i większe wsparcie kooperantów i logistyki.

 

Co do Zetora też mial problemy w latach 90, poznikał z rynków, ale jednak gdzieś tam sie zrehabilitował i ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj