adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

dawidki16    21

Mógłbyś zrobić mi zdjęcia lub zeskanować cały i wysłać na pocztę ?? ;) Jeśli tak to na josephD@interia.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek08    0

Katalog ma 4 strony, wrzuciłem wszystkie 3 oprócz pierwszej, tytułowej, więc nie mam już więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Wreszcie odświeżyli stronę :)  Ta C-360 może być ciekawa


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

i wreszcie coś się dzieje:) nie pokoi mnie masa ciagnika 92km i 102 km bo tylko ok 3,3 tony i miejmy nadzieje ze to literówka z 4;/po przeanalizowaniu danych c 392 i c3102 bardzo niewiele rozni się od serii H pod wzgledem parametrow tzn skrzynia itp i jestem pewien ze to jest seriia H tylko w polskim wydaniu i serii H nie akceptowalem ale te 2 modele juz akceptuje:)  i bardzo fajnie ze są czerwone^^ i oby te wszystkie ciągniki byly na targach i konkretne zapowiedzi od kiedy w sprzedazy, cena itp:) mam nadzieje ze maja pulpit boczny taki jak w c 380 a nie jak w 11054;/ i wkoncu pierwsza reklama Ursusa tzn ta na agrofoto plus dla nich:) i 4 lata gwarancji to jest dosc powazna sprawa i juz marke zobowiazuje do solidnosci aby sie pokusic na tyle lat:)

Edytowano przez 1994kuba1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

i wreszcie coś się dzieje:) nie pokoi mnie masa ciagnika 92km i 102 km bo tylko ok 3,3 tony i miejmy nadzieje ze to literówka z 4;/po przeanalizowaniu danych c 392 i c3102 bardzo niewiele rozni się od serii H pod wzgledem parametrow tzn skrzynia itp i jestem pewien ze to jest seriia H tylko w polskim wydaniu i serii H nie akceptowalem ale te 2 modele juz akceptuje:)  i bardzo fajnie ze są czerwone^^ i oby te wszystkie ciągniki byly na targach i konkretne zapowiedzi od kiedy w sprzedazy, cena itp:) mam nadzieje ze maja pulpit boczny taki jak w c 380 a nie jak w 11054;/ i wkoncu pierwsza reklama Ursusa tzn ta na agrofoto plus dla nich:) i 4 lata gwarancji to jest dosc powazna sprawa i juz marke zobowiazuje do solidnosci aby sie pokusic na tyle lat:)

Gdzie ty tam masz c392 i c3102 ?

Apropo c382 jest juz dostępny? Tylko on w miare wygląda, skrzynia 40km/h mokre hamulce i normalny udźwig, Mają te ciągniki w ogóle radio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Kilka postów wyżej są zdjęcia folderów. Tylko, że jeszcze nie są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simmi    167

No i wreszcie ciągnik na dobrym poziomie i w dobrej cenie od polskiego przedsiębiorstwa. Postaram się, aby w najbliższych latach i u mnie taki zawitał :) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Mnie interesują C-392 i C-3102. No i C-380 powinien nazywać się C-375.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Ale ten C-3102 taki dziki trochę, 11054 ładniejszą ma maskę, ale reszta modeli zapowiada się ciekawie :) Byle by poszli w reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Pewnie C-3102 będzie wyglądać jak 11054, tylko będzie na nim więcej czerwieni. A z tymi nazwami lepiej niech zrobią porządek, bo znowu zaczynają mieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

właśnie że w porównaniu z wcześniejszymi to teraz będzie porządek w oznaczeniach:) jeszcze niech stronkę uporządkują i byłby kolejny plus:) wie ktoś czy nadal produkują rozsiewacze nawozu i agregaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

11034 zniknął ze strony Ursusa , chyba prace badawczo rozwojowe zakończyły sie niepowodzeniem. Ciekawe jak będzie z 10014T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

pisałem z markietingiem chodziło mi o c-380 chciałem na testy. Nie dają odpisali mi że ich pracownicy testują w swoich gospodarstwach traktory...ŻENADA jak dla mnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Chyba nie dogadaliście sie bo pracownicy testują ale prototypy i marketingowiec pewnie pomyślał że chcesz ciągnik testować dla nich a nie dla siebie , w przeciwnym razie ta odpowiedź marketingowca bez sensu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na stronie ursusa napisali że c-380 prędkość 40km/h a chyba ma być 30km/h bo 40-stka to jest w c-380m

A co to za silnik w tej c-360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Błąd na stronie... W folderach już z prędkością jest dobrze. C 380 ma 30 km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Oznaczenia jak najbardziej spójne, nie podoba mi się tylko C-382, C-392 i C-3102, powinni zaokrąglać to, bo takie są śmieszne  (czyli C-380, C-390 i C-3100). Chociaż stara metoda podobała mi się bardziej. Oznaczenie było jasne i przejrzyste, wiadomo była jaka moc, na ile kół napęd, która wersja rozwojowa modelu, a tu już gorzej. 

Trochę mało biegów w modelach C-392 i C-3102. Mam nadzieję, że za jakiś czas wejdą jakieś lepsze skrzynie.Bardzo przydałby się rewers elektrohydrauliczny, przynajmniej w opcji. 

Co ciekawe w słabszych modelach skrzynia jest Carraro, a w C-392 i C-3102 nie ma podanego producenta. Ciekawe czy to jakaś firma krzak czy rezultat współpracy z WAT-em czyli skrzynia własnej produkcji.. Chociaż w to troszkę wątpię, za szybko. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Raczej to Carraro, bo nie sądzę, że Hema. Oznaczenie C-380 jest zaokrąglone, a reszty już nie. I tu właśnie się nie zgrywa. Jak ma być C-382, to C-380 powinien mieć oznaczenie C-375. Dodatkowe opcje są jak najbardziej potrzebne, ale może też nie chcą zbyt inwestować w Carraro, bo potem trzeba do tego części oferować i serwis. A jak mają kiedyś własną skrzynię zbudować, to po co jeszcze robić sobie problemy z Carraro.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

W rewers EH to bym nie wierzył :) Farmtrac, od kiedy tylko wyszła ciężka seria 71XX obiecywał, że elektohydrauliczny rewers, będzie tylko kwestią czasu, i jakoś do tej pory jest w ofercie jedynie z mechanicznym :D  A co do części carraro, to przecież Fabryka Osi Napędowych w Radomsku, która ma produkować skrzynie dla ursusa, produkuje też dla carraro, więc pewnie zacieśnią współpracę :) Ps. Ktoś wie, kto jest właścicielem wspomnianego FON-u? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Przy c382 pisze  że skrzynia 40 a przy c380 ze 30. Jest to błąd? Jeśli skrzynia bedzie 30 to nie chce tego ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj