adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

tom61    11

ostatni numer co był jest opisany ursus c380,wypowiadał się facet że ursus wprowadzi 6 nowych modeli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Pisało też, że osiemdziesiątka będzie w wersji ze skrzynią 40 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

To nowa C-380 nie ma skrzyni 40 km/h? Słabo.

Pamiętacie serię Mido?

One miały w opcji dostępne osłony tłumika w kolorze srebrnym z napisem URSUS.

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/203771-ursus-8024/#

 

Co myślicie o zastosowaniu tego do 11054? 

 

Koledzy to bardzo ciekawe co piszą, czy ktoś mógłby się podzielić skanami?

Edytowano przez kedziorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Co do osłony tłumika, to wygląda cudownie :3 A wrzuciłbym zdjęcie tego artykułu, ale nie wiem jak dodawać zdjęcia do postów na AF :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

zeskanuj albo zrób foto i wrzuć np. tu: http://obrazki.elektroda.pl/index.php a potem podaj linki albo wstaw link pomiędzy

[img][/img]

II sposób: zapomniałem że przy odpowiadaniu masz opcję załącz pliki

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudy10214    5

Z poradnika rolniczego podawali ceny ciągników do 100 tysięcy zł.   Numer 46 :) co ciekawe jelonek seri e wychodzi taniej :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

JD 5055 4x4, w kabinie, 3 cylindrowy 55 KM, skrzynia 9/3 30 km/h, podnośnik o udźwigu 1440 kg, około 110 000 brutto

Jakie byłyby parametry tej nowej C-360?

Edytowano przez kedziorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

i co dacie rade jakos ten artykuł wrzucic na stronke?:) ja szczerze mowiac nie wiem jak ten JD na zywo wyglada itp ale tato jak go ogladal na placu u dealera to w domu powiedzial ze reszty ciagnikow juz po tym nie chcial ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom61    11

nam znajomy sprzedawca JD mówił że ten mały model to niewypał bo jest bardzo awaryjny i cieknie olej z nich nawet już na placu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

sąsiad ma 5055E już drugi czy trzeci rok i nie narzeka, tylko że widać gdzieniegdzie wpadki co do jakości, moim zdaniem za pomocnika, zastępstwo C-330 czy MF255 jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Ogólnie rzecz biorąc ciągnik jest produkowany w Indiach. Ale tak "na oko" ten mały jelonek prezentuje ten sam poziom solidności co większe jelenie. Jeśli o mnie chodzi to uważam, że ma trochę zbyt słaby podnośnik i za mało biegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

JD z reguły wyglądają solidnie, ale tylko wyglądają. Efekt ten daje im rama i specyficzny zielony kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

6065761400_1415981521.jpgSory że tak późno, ale na internacie jestem i nie miałem jak wrzucić wcześniej :/

Edytowano przez Mattti
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

9 nowości, ale w ciągu następnego roku. Na Agrotechu pokażą tylko C-360. Mam nadzieję, że będzie to dosyć tani ciągnik z przyzwoitym wyposażeniem. Ciekawe, czy zrobią nową kabinę do niego? No i powinien być 4x4 jak i 4x2.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

tak się zastanawiam i skoro mamy 75 km(waga lekka)/82/92/102/110 km (jak i waga srednio ciezka bez obciaznikow) jak na moc a ta seria na polskiej skrzyni ma byc (z tego co mowili) od 80 do 120 km to byc moze bedzie to WKONCU SERIA CIEZKA bo bez sensu byloby robic kolejne ciagniki w tym samym przedzale mocy o tej wadze;/ ale że maja byc modele c 360 i c 330 to nic nie mowili ;o czyli one raczej nie beda na polskiej skrzyni:( ale szczerze mowiac jakby popracowali nad skrzynia 12x4(byc moze i tak zrobili) i w sadzili w nią rewers to w sam raz w ten c 360 i 330 co też by się rzutowało na koncową cene ciagnika bo nie kupowaliby np od carraro przekładni:)

 

I uważam że Ursus powinien na skrzyniach pod obciążeniem stanąc(ewentualny rozwój tych skrzyń)  żeby im tam po głowie nie chodziły jakieś bezstopniówki w przyszłości;/ zrobią swoje skrzynie to niech je jakos udoskonalaja(wymysla cos swojego w nich"jakąś nowość") ale niech elektronike i inne bajery trzymają zdaleka od tych ciągników..;/ zrobią osie to niech zrobią amortyzowaną a przede wszystkim niech dojda do tego aby Ursus powstawał od zera w zakładach Ursusa a nie podwykonawcow;/ takie Moje zdanie:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

jeżeli ma być tyle modeli to może doczekam się konkurenta dla forterry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubasik    0

nie ma bo to stary model :D;) kiedyś planowali wypuścić serie ciągników mega prostych bez zbędnej elektroniki ale nie wiem co z tego pomysłu im wyszło, Fendt 900 Vario 6 ;) cylindrów 360 KM :D hehe a na poważnie to jest wiele ciągników z alternatywy do Forterry np. Massey Ferguson 7624 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj