adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Gość STIG0013   
Gość STIG0013

tak to już u nas jest, wycinek artykułu : ,,Szef „Solidarności”, Zygmunt Wrzodak, kategorycznie się temu sprzeciwił. Nie zgodzimy się na żadne zwolnienia grupowe. Nie oddamy ani guzika. Nie będzie Amerykanin pluł nam w twarz. „Solidarność” demonstrowała pod Urzędem Rady Ministrów, domagając się, by rząd przepędził inwestora na cztery wiatry – co też się stało. " Witamy w cebulandi zniszczyli w ten sposób fso to i Ursusa niezaszkodziło

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

To już widziałem.Ja nie mogę taki tekstów czytać bo się zaraz nadenerwuje za cały tydzień...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone14    3

to co będą sie rozwijać?

wbić się w rynek czy jak już zgarneli kase za te akcje to ogłoszą upadłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

dziś widziałem tego nowego ursusa 50 konnego bardzo mi się spodobał ,całe zawieszenie bardzo solidne grube podzespoły szerokie gumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mekiss    31

To jest mozliwe chyba tylko w Polsce doprowadzic do ruiny taki zaklad I sprzedac za grosze ,przeciez to sie w glowie nie miesci

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flywin    1

Witam nie wiem czy zauważyliście ale URSUS się miga od zobowiązań Gwarancyjnych.

 

przykłady z 2 ciągników

 

 

Witam,

Dotyczy zgłoszenia naprawy gwarancyjnej ciągnika ursus 10014H,

Wytarcie ideogramów przełączników klawiszowych oraz dźwigni zmiany biegów nie jest uszkodzeniem i nie ma wpływu na sprawność ciągnika. Jest to jedynie zużycie wynikające z intensywności użytkowania. Ursus S.A. nie wymieni ideogramów w ramach naprawy gwarancyjnej.

ie.

 

Dotyczy zgłoszenia naprawy gwarancyjnej ciągnika ursus 10014H,

Na podstawie dostarczonych zdjęć zamokniętej podsufitki URSUS S.A. nie zakwalifikował poszycia dachu do wymiany na nowej w ramach naprawy gwarancyjnej. Zaleca się aby nieszczelność dachu naprawić, natomiast widoczne plamy usunąć przy pomocą ogólnie dostępnych środków czyszczących. Koszty poniesione z tego tytułu proszę rozliczyć w protokole reklamacyjnym sporządzonym po naprawie. Biorąc pod uwagę czas pracy ciągnika oraz brak wcześniejszych zgłoszeń URSUS S.A. odmawia wymiany felgi tylnej na nową w ramach gwarancji. Przy stanie licznika ponad 380mth bicie felgi jest efektem wpływu czynnika zewnętrznego.

 

 

Z poważaniem

 

Rafał Markiewicz | Specjalista ds serwisu

 

 

 

podobno większość tak oceniają..

na nie korzyść klienta.

Edytowano przez flywin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidki16    21

dlaczego problemy z serwisem z Ursusem i w ogóle z Ursusem są takim problem, gdyż inne marki robią zupełnie to samo?? pytanie czy użytkownik sam nie zalał podsufitki, a czy felga była dobrze dokręcona, być może i po wyjściu z fabryki się poluzowały bądź były słabo dokręcone, ale do diabła przecież w instrukcji jest napisane, że takie rzeczy się sprawdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15381

Bo pewnie nie zaknął szyber dacha jak padało i nalało, a jak palił fajko to pstrykał w międzyczasie włącznikami jak dzieciak z nódów. No ale to wina ursusa bo nie powiedział że jak pada to trzeba zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flywin    1

tego akurat nie wiem co użytkownicy robilili

 

 

ale co do włączników to ideogramy są strasznie nie trwałe, umnie wytarły się już po 1 miesiącu. użytkowania po zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Jeśli przełącznik działa tylko wygląda brzydko to raczej awarią nazwać tego nie można. Uszczelnienie dachu raczej nie powinno być trudne, chyba że jest pęknięty. Krzywa felga to już większy problem, ale ta usterka pojawiła się po dłuższym czasie użytkowania i faktycznie producent ma prawo do stwierdzenia winy właściciela.

W praktyce te zgłoszenia nie mają sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidki16    21

jeszcze jest kwestia w jaki sposób są eksploatowane te ciągniki, bo przecież to chyba logiczne, że jeżeli po skończonej pracy ciągnik odstawia się i stoi tak do następnej roboty, a pózniej dziwne, że to czy tamto nie działa. Po prostu jak się dba tak się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flywin    1

też prawda ja swojego 10014H mam bardzo zadbanego mam 210Mth i mi się przełoczniki powycierały i nie to ze cos eksploatowane czy coś Ciagnik widział 4 razy widział włączone światła. tyle co na przeglądy a przełącznik wytarty, porostu źle zrobione są nadruk nie zabezpieczony w moim Zetorze 7211 z 89r nie ma wytarć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidki16    21

@flywin ale czy uważasz, że wytarte przełączniki to jakaś nadzwyczaj poważna awaria czy wada fabryczna?? Według moich przekonań to nawet nie jest usterka, a wypadek/niedopatrzenie podczas produkcji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

będąc na wystawie w kielcach byl Ursus H z kabina 4-slupkowa i bodajze z mechanicznym podnosnikiem bez zadnej elektryki, czy widzial ktos go w sprzedazy? o wiele lepiej sie prezentowal z tamta kabina niz z ta co ma i napewno tez sa tacy co chca mechanike a bez elektryki bylby napewno troche tanszy:) brakuje w Ursusie wiekszej palety ciagnikow:( dali by ta wersje Ursusa H i tego Ursusa T o ktorym pisza ze wkrotce wsprzedazy ale kiedy to wkkrotce bedzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidki16    21

Jest to chyba ta sama kabina co w 11054, nie pamiętam już dokładnie. Nie tyle te modele co wymieniłeś mogli by dać do sprzedaży, co zwiększyć paletę mocy silnika i np, mają już min 2 skrzynie biegów, co za tym idzie mogli by składać np. Ursusa 11054 ze skrzynią 12/12 i 24/24. Tak samo by mogli zrobić z serią H, wiec co z tym idzie ilość wersji by zwiększyła się x2 ;)

Edytowano przez dawidki16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Ktoś długów narobił albo nikt nie chciał kupować Farmerów.Trochę szkoda bo ludzie pracowali a teraz co...

 

ciekawe kto pokupuje te kabiny,transmisje i silniki.Jak nie będzie chętnego to pójdzie to wszystko na złom...

Edytowano przez locke

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj