adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

bratrolnika    28749

w Polsce brak jest chętnych na takie coś bo nikt nie kupi ciągnika za 50tys.zł potem dokładając do niego kolejne tysiące, żeby być pierwszym w wyścigu o pietruszkę, nie ten kraj, nie te zarobki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcamlody    53

Jak dla mnie to wcale tanio nie jest, jeśli chodzi o podzespoły gumy itd ;) no a weź tylko pojeździj takim (z pasażerem najlepiej) to zrozumiesz o co chodzi. W podobnej cenie chodzi nh td5.105 jeśli chodzi o podzespoły to się gorzej prezentuje ale przynajmniej wiesz że kupiłeś nowy ciągnik i wygodnie ci w nim a nie, rewers z boku =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Może nad "dizajnem" nie pracują sztaby inżynierów, tak jak w SDF czy innych koncernach, a mimo to ten ciągnik strasznie mi się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

To i tak dobry ciągnik - wręcz milowy krok dla tej marki. Do tej pory największym problemem Ursusa (jeszcze warszawskiego) była skrzynia biegów (już pomińmy awaryjność, która była efektem małej sprzedaży Ursusów). I wreszcie jakiś ciągnik z większą ilością biegów i rewersem. Do tego własna kabina.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

No jak na poziom Ursusa to nie jest zły ale tego rewersu chyba za dobrze nie przemyśleli a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Czyżby Ursus 11054 był aż taki tani??

http://allegro.pl/ur...4449388001.html

 

Jak dla mnie to jeszcze z 10k mógł by być tańszy, Ursus musi jak najwięcej nowych ciągników sprzedać żeby było je widać na polach to ludzie będą chętniej kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Za 140 też byś nie wziął bo za drogi...Vat sobie odliczysz i będziesz miał tanio...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

napisal ze ursus 11054 do wyczerpania zapsow ;o rezygnuje z dilerki ursusa czy wycofuja go z produkcji? bo cos tu nie tak brzmi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

albo chwyt marketingowy ;)


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

No w porównaniu do tego żółtego to według mnie straszna lipa ... m.in. mam na mysli brak wspomagania ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

jakość powłoki lakierniczej też nie jest rewelacyjna ;)


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

To jest 11024. Ktoś tylko kombinuje i nie wiem po co.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Za 140 też byś nie wziął bo za drogi...Vat sobie odliczysz i będziesz miał tanio...

 

Za 140 akurat bym rozważył kupno bo ogólnie ciągnik mi się nawet podoba i przydał by się jakiś ciągnik około 100KM.

Co do Vatu to najlepiej wychodzą osoby które mają podzielone gospodarstwa na syna i ojca wtedy można kombinować, a tak to sporą część Vatu z inwestycji i tak się odda z powrotem bo zabiorą z mleka/żywca czy zboża..

Edytowano przez st220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Pytanie tylko komu te akcje sprzedali? I kto ma pakiet kontrolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

a więc to prawda, że mają poważne problemy finansowe


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

gdzies slyszalem albo gdzies czytalem wypowiedz z Ursusa ze konstruktorzy pracuja w ursusie 11054 nad przeniesieniem tego rewersu obok kierownicy a to juz bylo dawno i ciekawe czy na agroshow wkoncu to zaprezentuja

 

 

http://olx.pl/oferta/ciagnik-ursus-6824-tur-3-sekcyjny-CID757-ID6a9Bl.html#891fb46713 :o ciewkawe chyba na eksport byl tak zbudowany od podstaw

Edytowano przez 1994kuba1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

On już był z rok temu na sprzedaż.To te są takie bajeranckie z tym malowaniem i mają podświetlany napis na kabinie :rolleyes: A ten to jakiś kombinowany,pewnie z tego tura coś spadło i oryginalna maska była w kawałkach :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj