adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

maserakk    28

Polski Chłop to potęga, byle czego nie kupi!!! Woli chodzić cały czas w tych samych majtach a POLSKIEGO nie kupi. Taka chrześcijańska postawa. Jednak kiedy minie euforia i Chłop usiądzie, i tak szczerze sobie pomyśli to zaczynają nachodzić Go nieustające wątpliwości. Czy na pewno dobrze zrobił kupując strasznie drogą zachodnią maszynę, czy stać Go było na taki duży kredyt, czy diler Jego kosztem nie powiększył sobie premii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Bo wie że lepiej kupić raz a dobrze i jeżeli $$ pozwolą to kupuje sprzęt zachodni. Woli wydać więcej i mieć spokój niż cały czas wisieć na telefonie serwisu, co dzień wychodzić z siebie, po co mu maszyna na której widok ciśnienie się mu podwaja ? Wydał dużo kasy na nowe polskie i ciągle stoi a sąsiad starym rzęchem gania jak wariat

Są też dobre polskie maszyny ale w mojej opinii to tylko z maszyn uprawowych i przyczepy

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Chciałbym wiedzieć jak ta jakość ma się polepszyć, kiedy Polacy myślą, że wszystko z zachodu jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

Mi też pewnego czasu namawiano do kupna zachodniej prasy, jednak mimo wszystko kupiłem nową sipme. Mam ją już 3 lata i złego słowa o niej nie mogę powiedzieć. Tak samo jest z Ursusem.. nie można mówić że co Polskie co złe. Są oczywiście faralne sztuki, ale o całości tak mówić nie można. Niech każdy nabywa co tylko chce, ale wypowiadać się mogą tylko ci którzy posiadają dany ciągnik. A tu na forum często jest tylko hejt.. no proszę was panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Chciałbym wiedzieć jak ta jakość ma się polepszyć, kiedy Polacy myślą, że wszystko z zachodu jest lepsze?

Gdy nasi nie będą odwalać tandety. Nie mówię że wszystko z zachodu jest super a nasze beee. Nasi też jak chcą to potrafią.

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Pamiętaj, że zachodnie maszyny z podobnego poziomu co nasze są robione w Chinach, a montowane na zachodzie.

Nie wiem gdzie i czy pracujesz, ale sam sobie odpowiedz na pytanie jak Ty się przykładasz do swojej pracy. "Nasi" to my wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qunie    7

pieprzenie że aż głowa boli o jakości maszyn nie wypowiada się nikt kto je posiada, jak masz ursusa to napisz co jest z nim nie tak a jeśli nie to nie po co takie gadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Gdy nasi nie będą odwalać tandety. Nie mówię że wszystko z zachodu jest super a nasze beee. Nasi też jak chcą to potrafią.

To posiadasz ten nowy model Ursusa, że już wiesz, że się psuje czy tak marudzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

A czy ja mówię o Ursusie ? Mówiłem ogólnie...

ten 11054 jest nawet nawet niedługo obejrzę go z bliska, choć najbardziej czekam na realizację obietnicy stworzenia ,,polskiego ciągnika"

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

A czy ja mówię o Ursusie ? Mówiłem ogólnie...

ten 11054 jest nawet nawet niedługo obejrzę go z bliska, choć najbardziej czekam na realizację obietnicy stworzenia ,,polskiego ciągnika"

Temat jest o Ursusie więc myślałem, że o nim piszesz, ale jak masz na myśli inne maszyny polski to mam przykład polskiej talerzówki z firmy staltech, mam ją 4 sezony i zero awarii a zagraniczny odpowiednik prawie 3X droższy natomiast z pługów tej firmy jestem mniej zadowolony ale to już inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Przy talerzówce też uważam że nie ma po co przepłacać ale już przy pługach 90% osób mających polski i zagraniczny wskaże ten z zachodu jako lepszy. Sam mam prawie cały park maszynowy z polski i dalej biorę polskie ale czasami wnerwić się można jak stoję z nowym polskim bo zepsute a ktoś starym jak to mówi jeden z userów germańcem gania jak głupi.

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Większość maszyn krajowych np kosiarki rotacyjne, prasy, ciągniki, kombajny buraczane, ziemniaczane itp to są licencje kupione od zachodnich firm, i sami sobie odpowiedzcie czy Polska miała lepsze maszyny do obróbki, lepsze materiały, lepiej przeszkolony personel i wyższe normy jakości żeby Polskie maszyny były lepsze od pierwowzorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

http://www.agrofoto.pl/agrosfera/farmertv/opryskiwacz-mescomp-hardy-polski-opryskiwacz-w-klasie-premium,51573.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

i bardzo dobrze ze wchodzi na nowe rynki aby obecne modele trzymały sie porzadnie znow bedziemy rosli w sile :) widze ze w ciągniku H nowy panel boczny ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radoslav    6

Ważne że ursus chce się pokazać od dobrej strony medialnie:P

W Lublinie zostanie sponsorem strategicznym Mororu Lublin, podobno trwają też rozmowy nad wykupieniem nazwy nowego stadionu :P

Ciągnika nie kupie, bo nie mam potrzeby ale cześci i zagrywki PR się chwali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Wyjaśni mi ktoś czemu zdjęcia modelu 18014A zostały usunięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj