adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

locke    293

Jedyną dopuszczoną do przetargu jest polska spółka.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

heh, niejedna osoba chciałaby oddać ciapka na takie picowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Dlaczego biorą tylko 330?Nie mogliby jakąś 360 albo coś z ciężkiej serii :P


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Wzięli tylko 2 C330 w ramach konkursu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Może bali się wyjących zwolnic w C360 - jak to by wyglądało - ciągnik jak nówka a wyje nieziemsko ;)

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

ciągnik z sąsiedniej gminy, dopiero po obejrzeniu filmika się dowiedziałem

ale trochę dziwne ze zostawili prądnicę... alternator byłby dużo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

W Białymstoku w salonie autoryzowanym Ursusa, stoi już 1 ursus 15034 , kilka ursusów 11054, kilka turków, rozrzutniki, przyczepy, prasy , owijarki , chyba ze 3 5044 z opryskiwaczami , jakby ktoś czegoś potrzebował to niech mi napisze, to mogę podjechać i porozmawiać z przedstawicielem ;-)


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mekiss    31

To i tak niczego nie zmieni ,Zetor Major w niczym nie jest lepszy od POlskich ciagnikow a jest tak chetnie kupowany przez naszych rolnikow,ciekawy jestem czy Czech albo Niemiec zrobikby tak samo ,raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Szkoda że zetorowcy, dżondirowcy i reszta zapatrzonych na zachód tu nie zaglądają, może by przejrzeli na oczy jak się dba o swój kraj. A nie wspierać zachód a oni w podzięce wykończą nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Ale ty masz zryty beret.... Akurat co do zetora to i u nas można zrobić nagonkę ale akurat John to konkret maszyna i ni jak nie ma go jak porównywać do naszych traktorów.

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kupić to można Polski pomidor czy chleb, jak się okaże niedobry to więcej nie kupię i tyle, ale żeby sprzedawać ciągniki trzeba mieć renomę a nie tylko odkupić markę. Bo na to albo oszczędzasz kawał czasu albo bierzesz kredyt na długi czas i nikt tak hop-siup nie wybierze Ursusa "bo Polski"... Długa droga przed Ursusem ale trzymam kciuki, Zetor jedzie nieprzerwanie bo zalatywał komfortem i trwałością pod zachód przy prostej konstrukcji i tanim utrzymaniu, dziś dogania zachód tylko dlatego że zachodnie marki się zje...y i robią aby taniej. Fendta czy JD nigdy nie dogonimy ale chociaż nie pozwólmy zalać rynku Chińskimi ciągnikami za 60-70tys , niech Ursus zrobi coś małego i taniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Ja tak czy siak bym kupił polskiego. Mój park maszynowy to polskie sprzęty, tylko kombajn germaniec i prasa włoska, i te 2 sprzęty które pracują od 12 lat kilka dni w roku pochłoneły więcej kasy niż wszystkie polskie razem wzięte od 34 lat w gospodarstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

A to nie mial byc Ursus 15014 w sprzedazy?:o i jaka jego cena jest? Mogliby jeszcze plugi robic to by i finansowo sie podciagneli i mozna by bylo w pole wazny zabieg wykonac zestawem ursusaB-) mysle ze duzo osob kupowaloby ciagnik Ursus z plugiem tej samej firmy:-P Ursus by rzadzil na polu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

germaniec

Przestań z tym germańcem, bo to pochodzi z języka angielskiego. W Polsce są to Niemcy - Niemiec. Przecież np. na Włochów nie mówimy italiani, tylko Włosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Ursus 15014 - z tego co wiem ciągnik jest gotowy tylko czeka na ,,papiery"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Ja tak czy siak bym kupił polskiego. Mój park maszynowy to polskie sprzęty, tylko kombajn germaniec i prasa włoska, i te 2 sprzęty które pracują od 12 lat kilka dni w roku pochłoneły więcej kasy niż wszystkie polskie razem wzięte od 34 lat w gospodarstwie.

I masz do tego prawo, sam mam cały park maszynowy,(oprócz jednego zetora) ,,made in poland", ale nie musisz ciągle wyjeżdżać z ,,germańcami" albo jak to mówisz ,,dżondirowcami" bo to już nudne się zrobiło. Co do polskich maszyn to musisz mieć udane bo ja już takiego szczęścia( jak i wielu innych) do nich nie mam. Dobry przykład niby Pilmet ma 5 lat i trzecia pompa nie długo w nim będzie, jedna zmieniona na gwarancji, zepsuta w dzień przyprowadzenia od dilera i po co ktoś ma kupić maszynę która mu więcej nerwów zje jak roboty zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

tak zeta 85, kiedyś stary Pilmet chodził przez x lat i było ok a ten gdzie nie ruszyć to coś zepsute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj