adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

kris14    267

wiecie może ile ursus sprzedal w kwietniu ciagnikow? i czy ursusa 5044 i 11054 ktos kupuje?

 

W Marcu było to 18szt, w Kwietniu nie wiem bo Ursus nie załapał się w tabeli (najniżej jest McCormick- 46szt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

sprzedadzą teraz ziemie i biorą sie za lasy trzeba platforme i psl od władzy wygnać. Psl to największe zło jakie znam dbają tylko o to by wszyscy w rodzinie mieli prace państwową nie mają planu na rolnictwo świnie tanie dziś po 4,60 byki po 7 zboże w żniwa tanie rzepak tak samo nie ma siły na te dziadostwo i jak tu zarobić na nowy sprzęt jedynie trzeba żebrać od uni żeby dała bo za swoje na ursusa nie starczy:( jedynie na kaczora można głosować on przynajmniej kraju nie sprzeda naczy resztek co zostały tusk ile lat już jest u koryta a jego ludzie pójdą na wybory urzedniki wszelkiego rodzaju ze spółek skarbu państwa rodzina i koledzy ich. my też musimy iść bo przy niskiej frekfecji sami sie wybiorą do władzy i dalej bedą grabić te państwo i obywateli szarych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesio    10

Lesssiu007 , Kaczor Ci wszystko obieca , tylko z skąd na to wszystko wezmie kasę? Zastanów się, jak kandydat na wójta Ci obiecuje że: zrobi drogi, zlikwiduje bezrobocie, zmniejszy podatki i inne takie pierdoły, to się pytam skąd weźmie kasę? Zadłuży gminę? Uważam że tak samo jest w przypadku państwa. Kaczor , czy inny populista wszysto obieca, aby tylko wygrać wybory, a pózniej bedzie jalk zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody5311    4

nie mogę ogarnąć dlaczego zetor ma taką sprzedaż w Polsce. Nie robią super cięgników za małą kasę, w dodatku czesi bojkotują wszystko co polskie, bojkotują nasze produkty rolne. Można powiedzieć, że plują nam w oczy, a my mówimy, że deszcz pada.

Co do tej polityki to kaczor wydaje się być przywódcą, ale żaden z niego polityk, i powtarzam wydaje się. Niech lepiej wraca na tą ukraine wspierać banderowców. Tusk, kolejny fałszywy polityk poszedł uprawiać politykę kaczyńskiego i tylko my z litwą na tym straciliśmy podczas gdy cała europa za naszymi plecami umowy podpisywała, i nie należy mieć do nich pretensji bo po prostu mają mądrzejszych polityków, których coś obchodzi naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel011392    55

Bo zetor ma markę w Polsce i dobrą ofertę a ursus ma markę, mniej dopracowaną ofertę no i gorszą reputację ostatnimi czasy (często się słyszy że to chinole chociaż z Chinami obecnie ursus ma nie wiele wspólnego

A co do polityki ja będę głosował na Korwin-Mikke, może trochę dziwny ale może akurat coś nowego wniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186
Napisano (edytowany)

pawel011392 głosuj na kogo chcesz byle nie na PO czy Psl korwin gdyby nie gadał takich bzdur że kobietą trzeba zabrać prawo do głosowania to by miał jeszcze wieksze poparcie bo z wieloma rzeczami co on mówi zgadzam sie i chciał bym by wszedł do parlamentu chociaż by po to by wygarynać innym prawde bo jest w tv ogromna obłuda. A co do kaczora to zaden polityk idealny nie jest ale chociaż polski nie sprzeda i skończą sie złodziejskie prywatyzacje. A to że korwin ma poparcie dające mu realne szanse dostania sie do brukseli świadczy o tym że ludzie mają dość kłamstw tuska i sprzedawania polski lepszy wariat niż zdrajca !!!

Edytowano przez milanreal1
czcionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Wybieranie między PO i PIS to jak wybór między gangreną a cholerą. Zapomniałeś już kto podpisał zdradziecki traktat lizboński? Potrzeba ludzi nowych, z pomysłem. Co do części Twojej wypowiedzi to się zgodzę, Korwin jakby nie szalał tak ze swoimi wypowiedziami to napewno mógłby liczyć na kilkanaście procent, a przedewszystkim odebrać część głosów platfusom. Nie ma co ukrywać, że to jest liberał jak PO tylko prawdopodobnie nie jest na usługach żadnej z europejskich stolic: jak PO-berlin, SLD-moskwa. PSL wogóle zapomniał kto stanowi jego tzw "żelazny elektorat". Po cichu mam nadzieję, że ten elektorat troszkę zardzewiał i się pokruszył. Pożyjemy, zobaczymy. Ważne, żeby każdy poszedł na wybory i głosował zgodnie z własnym sumieniem, a nie tak jak ksiądz, tv czy sąsiad każe.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Tylko nie wiem czy ktoś, o tym wie ,ale to Kaczyński sprzedał Fabrykę Ursusa B)

Co do głosowania Korwin na pewno wejdzie do euro parlamentu, bo wystarczy że młodzież na niego zagłosuje , a czy PO czy PIS , to teraz wszystko to samo, tak samo jak te SLD czy PSL , nigdy na nich nie zagłosuję, te morski powinny już zmienić miejsce zamieszkania, tam gdzie im Merkel to ufundowała


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Wszystko ładnie pięknie tylko że nie wiem czy ktoś z was interesował się na temat poglądów korwina na temat rolnictwa, oraz np polityki spójności ??? To posłuchajcie i wtedy uznajcie czy z naszego punktu widzenia jest to dobry kandydat :( Co do Po i PSL odpadają na starcie a reszta nie interesuję się rolnictwem i ma nas gdzieś.Napiszę jeszcze tylko swoje zdanie uważam ze po wysłuchaniu poglądów korwina muszę go skreślić i zostaję Solidarna Polska i PiS, Palikot też odpada ponieważ mamy inna wizję moralności chociaż poglądy gospodarcze mają całkiem realne i obiecujące. SP nie przejdzie i zostaje PiS ... Niestety taka prawda chociaż swój głos oddam na SP ponieważ jeżeli chodzi o rolnictwo to tylko oni mnie przekonują :) Wybierajcie kandydatów z głową i nie słuchajcie tylko głównych obietnic tylko zobaczcie co poszczególne partie mają wam tak naprawdę do zaoferowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75
Napisano (edytowany)

Dla twojej informacji nie posiadam TV w domu od jakiegoś czasu już chyba z 5 lat będzie :) i ze tak powiem to tyle w temacie. A że ludzie lubią oszołomów to widać to nawet w tym temacie tak samo jak Palikot robił zadymę i zebrał głosy teraz czas na Korwina i Bogu dzięki ze jedyne na co on może liczyć to na poparcie rzędu 10 %. A co do myślenia to chyba nie jest u mnie z tym tak źle bo konsultacji psychiatrycznych jeszcze nikt mi nie zalecił :)

 

I jeszcze jedna sprawa jeżeli chodzi o politykę to przenosimy się tutaj: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/70979-eurowybory-2014/page__st__160 to jest tamat o Ursusie anie o Korwinie :) Nie możemy robić bałaganu :)

Edytowano przez uglibugli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Już wolę wrócić do konia niż głosować na Korwina lub Palikota. Oba to najwięksi głupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

racja wróćmy do naszego Ursusa ^^ niech się odezwa na forum uzytkownicy nowych ursusów bo teraz to chyba ich opinia przydałaby sie na temat tego co wyjezdza z naszej fabryki :) jesli np ktos ma taki ciagnik a osobiescie nie udziela sie na forum a wiedzie ze ma to cisnijcie ich o opinie i dawajcie do omowienia;p zgadzacie się ze mną że to chyba obry pomysl? ursus w kwietniu sprzedal o polowe wiecej ciagnikow niz w marcu i oby tak dalej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I to tylko udowadnia jak na prawdę w krótkim okresie ursus się rozwiną.

Można by rzecz że tak na prawdę ta marka od nowa się rozbudowuję.

To dzięki afryce i ludziom kupującym w Polsce sprzęt URSUS ma za co się unowocześniać.

Jak najbardziej na wielki +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salisbur    15
Napisano (edytowany)

Zobaczcie nie tylko w Polskim ursusie wyją przekładnie co więcej w ciągnikach Fendt z lat 60 ubiegłego wieku też wyją :D

https://www.youtube.com/watch?v=TCab2Jeg5oI

C-330 mniej więcej z tego samego okresu a nie wyje, Polacy górą.

Edytowano przez Salisbur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A w C360 wyje jak we dwóch fendtach razem wziętych. Czy co, Ursus z modelem C360 zrobił krok w tył? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde5    7

Jeśli chodzi o opinie to powiem że nie ma wielkich awarii. Awarie mechaniczne typu skrzynia biegów czy silnik most hydraulika nie występują ale u mnie wężyk od ogrzewania się przetarł i jeszcze jeden trochu popękał. Mówię teraz o hattacie bo te 11024 to słyszałem że skrzynie siadają a 11054 to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

dopóki Bumar nie chwytał się wszystkiego, żeby rozwalić pozostałości warszawskiej fabryki części do skrzyń były dobrej jakości, nawet zwolnili pewnego montera bo powiedział, że "takiego g*wna nie będę montował" <_<

  • Like 1

"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Zobaczcie jakie spółki skarbu państwa są wystawione na sprzedaż.

Ktoś chętny na Stomil Bydgoszcz? Bo akurat jest na sprzedaż.

http://prywatyzacja.msp.gov.pl/

 

U taki tusk ma bilbordy z napisem "Silna Polska w europie" czy jakoś tak.Silne państwo?!Bez przemysłu?!

  • Like 1

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kiedyś jak coś reklamowali to często padało hasło "dobre bo Polskie", dziś krzyczą "dobre bo z Polski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

ja jestem z bydg mam do stomilu 2 km i moge powiedzieć że dzisiejszy stomil to ruina już są na jego terenie jakieś hurtownie budynki zaniedbane to jest celowo robione przez zarząd z tego co wiem a jak sie kupi waż ze stomilu to jest 10 razy lepszy niz te chińskie firma z takimi tradycjami tak samo zachem zniszczyli w bydg w tym mieście poza urzędami nie ma nic zadnego dużego zakładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Nie no Kuriwca bierze jak takie coś się ,czyta, Stomil poszedł pod młotek, gdybym miał strzelbę to te wszystkie żydowskie mordy bym rozstrzelał ;[

 

Muszę kupić jeszcze kilka przewodów ze Stomilu póki są jeszcze dobrej jakości, posiadam już kilka metrów takowego i jest 100 razy lepszy od tych chińskich gówien


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj