adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

qunie    7

zależy jaki model ale po kursie 3,02 jak dzisiaj to i tak jest taniej niż w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

a zobaczcie pronar najwiecej przyczep sprzedaję nie siedze w rynku przyczep ale na logiczne myślenie coś musi to powodować albo jakość wysoka albo atrakcyjna cena z zachowaniem dobrej jakośći bo przecież jeśli pronar sprzedaje przeszło 2 razy wiecej przyczep niż drugi w rankingu matal-fach to coś musi być w tym.Poza tym pronar ma ładną fabryke i pracuje tam 2 tys ludzi i trzymam też za nich kciuki jak za każda polską firmę zwiazaną z rolnictwem :)

Chyba najlepsza cena a jakość co najwyżej mierna z tego co słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Nie jestem pewien ale podejrzewam że 30 000$ za ciągnik na afrykańskie warunki to tak jakby u nas 3 000 000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Ale czy oni zaczną je produkować seryjnie kiedykolwiek? Od ponad 2 lat wprowadzają go do produkcji i nic <_<. Można go kupić? Czy tylko wziąć na testy?

http://ursus.com.pl/140-KM-pod-maska-nowego-ciagnika-POL-MOT-Warfama#prettyPhoto

I ten "harmonogram produkcji"?

http://ursus.com.pl/Aktualnosci/Premier-testuje-nowego-Ursusa

Jedynym plusem tej sytuacji jest widoczna modernizacja tego ciągnika: skrzynia biegów, silnik i inne szczegóły. No ale ile można czekać??? <_< Przecież taki ciągnik to mobilna reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciągnik ma już wiele zmian, pozostaje tylko czekać.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel011392    55

"Paweł Szczepaniak Wszystko ładnie ale kiedy on będzie w sprzedaży?? Od premiery tego modelu minęły 3 lata, wprowadzili kilka zmian ale w sprzedaży go nadal nie ma... Może tutaj dostanę odpowiedź

Lubię to! · Odpowiedz · 1 · 18 godz. temu

190117_211432998870542_8314965_t.jpg

URSUS To co Pan pisze to prawda. W odpowiedzi na Pańskie pytanie chciałbym podkreślić fakt, iż każda profesjonalna firma ceniąca sobie przede wszystkim jakość, a nie produktywność ma na celu dokonanie wszelkich starań i testów, zgodnych z normami danego rejonu oraz wymaganiami klienta. Te 3 lata, o których wspomniał Pan w komentarzu to tak naprawdę krótki okres badań maszyn...wbrew pozorom. Ciągnik 14014 przedstawiony na filmie posiada jednostkę o klasie "3A", jest już po homologacji aczkolwiek celem spółki Ursus jest zainstalowanie lepszego modelu silnika w klasie "EURO 3B", który jest wydajniejszy oraz wytwarza znacznie mniejszą emisję spalin i dwutlenku węgla, co wiąże się z mniejszym spalaniem i mniej szkodliwymi czynnikami dla środowiska naturalnego. Do końcowego etapu - produkcji masowej i sprzedaży w kraju pozostało jeszcze kilka testów i zainstalowanie nowej jednostki. Ciągnik będzie gotowy w drugim półroczu. Jest to większa jednostka niż nasze dotychczasowe ciągniki, więc wymaga też więcej pracy i testów. Jak każda szanująca się firma nie potrzebujemy niechcianych błędów, pomyłek. Zależy nam by ten ciągnik o mocy 140 KM jak i większej stanął na wysokości zadania i reprezentował najwyższą jakość. Jeśli chodzi o to, dlaczego wystawiamy ten ciągnik po targach, kręcimy filmy i wstawiamy zdjęcia, a i tak nie można go kupić...? Odpowiedź jest prosta... To również badania, rodzaj ankiety, w której tak na prawdę uczestniczycie Wy, fani Ursusa. Dzięki waszym opiniom, poglądom taki model zyskuje na wartości, ponieważ wiemy, np. co wam się podoba, a co nie... co moglibyśmy zmienić lub dodatkowo wprowadzić. Nawet nie wiedzie ile wkładu własnego dajecie od siebie zwykłym oglądaniem ciągnika na zdjęciach lub na targach, czy u dealera. Wiele pomysłów i propozycji z waszej strony jest wykorzystywanych do kolejnych projektów, a wszystko po to by znaleźć konsensus między spółką, a klientem. Jeśli macie więcej pytań proszę dzwonić na infolinię, lub kontaktować się bezpośrednio z działem handlu.

Pozdrawiam! I Dziękuję w imieniu firmy, za ważne pytania!"

 

Takie pytanie zadałem na facebooku pod filmikiem i taką dostałem odpowiedź, co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Podejście do klienta i samej maszyny jak najbardziej trafne.

Dobrze jest wiedzieć, na czym się stoi.

Czyli szykuje się naprawdę porządny ciągnik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Widziałem twój komentarz.No jak tak to prawidłowo :)

 

Później będą mogli wstawiać inne silniki i robić modele o innych mocach.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLpomorza    17

http://www.samar.pl/strefa-biznesu/byd-kontra-solaris-runda-druga?locale=pl_PL

 

...AEC grozi także, że wszelkie działania godzące w dobre imię firmy BYD mogą się skończyć sprawą w sądzie. - Możecie wyrażać swoje oburzenie - czyńcie to jednak z uwagą! Wszelkie insynuacje, szkalowanie, podawanie nieprawdziwych danych czy wreszcie oszczerstwa, spotkają się z naszym stanowczym odporem, co w efekcie może skończyć się nieprzyjemnym dla Was sporem sądowym. Nasi akcjonariusze, a należy do nich m.in. Warren Buffett, nałożyli na zarząd obowiązek twardego i rzetelnego stawania w szranki z tymi, którzy poprzez oszczerstwa deprecjonują rangę firmy - ostro stawia sprawę szef AEC. ...

 

a więc uważać co się pisze ,szczególnie jeżeli ktoś nie posiada maszyny danej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

@ROLpomorza to się też tyczy mojego komentarza?

Bardzo dobrze że solaris się postawił.Nie dość że polski przemysł jest taki jaki jest to jeszcze pozbawia się jego rozwoju! Ja jako pasażer solarisa nie narzekam na komfort jazdy.Ale słyszałem że w pierwszych egzemplarzach silnik był za nisko i nie było osłony na miskę, to jak się jechało 50km/h i był obładowany autobus ludźmi wracającymi z roboty to na większej dziurze było po misce olejowej.W nowych już tego nie ma.

Wątpię aby te chińskie "łałtobusy" wytrzymały przebiegi przeszło półtora miliona kilometrów! Tak jak Volvo,jelcz,autosan...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Ciekawe jest jeszcze to stwierdzenie w tym artykule.

Postępowanie przetargowe w sprawie zakupu 10 autobusów elektrycznych zostało ogłoszone w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej i wyklucza preferowanie dostawców z danego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Widać, że trochę za lekki. Silniczek fajnie gwiżdże ;). Trochę za głośno napęd słychać... :huh:

Więcej ciężko powiedzieć, bo jakość nie powala <_<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSlask    77

W komentarzu napisał że pojawi się nowy,dłuższy filmik w lepszej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salisbur    15

Ursus 5044, ta dziura z między maską a przednią szybą powinna być jakoś zatkana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63
Napisano (edytowany)

co do ursusa 11054 to nie wiemy jaka szerokością orze i na jakiej głębokości a gleba na zlą nie wygląda a i wiemy że pługi unii to lekkie w orce nie są;/ mysle ze dobry obciaznik na przedni tuz jakby mial i z tyłu na koła i szersze ogumienie to by juz ładniej z masa i uciagiem stał :) a tak wgl to i tak ma z przodu inne bciązniki niz dotad bylo widac ;o slabo widac ale chyba z ursusa H załozone:) a o do ursusa 5044 to bardzo dobre wyciszenie w kabinie i jak w ursusie 11054 tak samo cicho jest to plus za wyciszenie^^ choc nie rozumiem tak wysokiej ceny malego ursusa:(

Edytowano przez 1994kuba1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKakal26    26

No już jest kolejny Filmik z Ursusem 11054

 

Słyszałem ze jest dość duże zainteresowanie na Ursus 11054 ciekawe może ursus znowu będzie potęgą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63
Napisano (edytowany)

Jak najbardziej jestem za tym aby tak zrobili ale nie jeden pokaz tylko conajmniej kilka w roznych rejonach polski i przede wszytstkim z cala gama ciagnikow włacznie z 15014 mimo ze jest testowany jeszcze ale pokazanie jego mozliwosci napewno zwiekszyloby jego zainteresowanie i zaistnie w polskim rolnictwie:) daje rade ursus i mysle ze ten ciagnik dlugo bedzie trzymal sie na rynku trzymam kciuki za przyszle nowe dzieci ursusa: ^^ teraz juz widac ze obciazniki z ursusa H czyli nie polskie:( mogliby zrobic porzadne ciezkie klawisze z przodu polskie aby byl to ciagnik jak najbardziej mysli polskiej:) myslicie ze da rade z 3metrowym zestawem uprawno siewnym na hyropaku- agregat talerzowy? czy 2.5 m mu wystarczy? a tak sie zastanawiam czy moze jakby temu ursusowi zalozyc maske z duzego tylko proporcjonalna do ciagnika to nie wygladalby lepiej?

Edytowano przez 1994kuba1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj