adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

locke    293

czasem może byc LOCKE

Pantera by lepiej pasowało.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturtl    76

Permanentne tytułowanie poważnej firmy, starającej się umiejętnie uratować cokolwiek, "zdrobniale" POL-MŁOT dla mnie ma się nijak do konstruktywnej krytyki. To tak à propos konstruktywnej krytyki i ataku dla ataku.


zZz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Takim zwolennikiem jak ty to tylko LOCKE

 

Zwolennikiem czego?


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Był dzisiaj u mnie 2 panów dilerów z Białegostoku

i za URSUSA 11054

-na szerokich kapciach

-kogut

-tylne obciazniki

-przedni tuz

-przedni wom

-i obciążniki na tuz

Zaproponowali 178,000 brutto.

Sądzę iż to jest dobra oferta.

Gdyby nie plany nowej obory ciągnik by stał już pewnie na podwórku.

Trzymam kciuki za ursusa.

Profesjonalne podejście.

Kilka lat i ursus zawita i do mnie (mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z 10-15 tysiecy mniej,

Tak sądzę.

Ale jak brać to w dzisiejszych czasach tuz to podstawa.Lepiej dociążysz sobie przód czy zarzucisz jakiś sprzęt.

Ja sądzę że jak brac ciągnik to tylko przedni tuz i wom dlaczego?

Po co potem pluć sobie w brodę i gadać mogłem wziąć bym teraz podpia sobie kosiarkę lub miałbym lepiej dociążony przód.

Sądzę iż wart jest tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fajnie im to wyszło że oglądałem to już X razy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Przedni TUZ się przydaje. Ten zestaw jest świetnym przykładem (Farmer z pługiem):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Mam nadzieje ze nie długo będzie można zobaczyć i ursusy na takich pokazach .

A odnośnie filmu to dobijaja mnie takie gdzie widze pracujące maszyny a zamiast ryku silnika słyszę jakąś durna muzykę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturtl    76

Przy całym moim pozytywnym nastawieniu do URSUSa zaczął mnie zastanawiać jeden fakt, od lutego tego roku nowym członkiem zarządu i jednocześnie dyrektorem generalnym został Abdullah Akkuș (ktoś z forumowiczów sygnalizował ten fakt). Gość w przeszłości powiązany z bankrutem Uzel, od którego zaczął się cały ten wątek, i innymi tureckimi producentami ciągników:

http://wyborcza.biz/...a3a714d29a.html

 

Może ktoś z Was jest w posiadaniu informacji o co chodzi. Przypadek? Nowy scenariusz? Z drugiej strony ostatnio pojawiły się informacje o pracach razem z WAT-em i FON-em nad nowym ciągnikiem.

Edytowano przez arturtl

zZz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

To że Hattat ma powiązania z Ursusem to wiadomo ale czy tylko handlowe czy kapitałowe to juz ciężko określić .

Nie wiadomo w jakim celu ten turek tutaj sie znalazł . Źle jeśli Hattat ma powiązania kapitałowe z Ursusem a ponieważ ostatni rok był na minusie to mogli podesłać swojego człowieka aby pilnował ich kasy. Dobrze jeśli ten Turek to znajomy Karola Zarajczyka (jest w podobnym wieku) i został zatrudniony do pomocy. Zobaczcie zarząd Ursusa, sa tam goście wzięci raczej poprzez układy a nie dlatego że coś soba reprezentują. Raczej wiedzy potrzebnej dzisiaj do prowadzenia biznesu nie ma sie co u nich spodziewać bo patrząc na ich historie to mają raczej zdolnosci destrukcyjne niż budujące. Sam Zarajczyk nie ogarnie wszystkiego .

Jeśli ktoś ma konto na fejsie to może niech rzuci pytanko w sprawie tego Abdullaha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Ursus negocjuje emisję kolejnego pakietu akcji wartego 20mln , Spółka matka czyli PolMot Holding ma z tego wykupić akcje za 6mln i boja się żeby reszty nie wziął Hattat Holding.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgroSlask    77

No kupujcie ludzie! Poruszcie niebo i ziemię! Niech ursus rośnie z każdym dniem! :D Lepszy od Proximy? Bo się nie orientuję co do jej ceny i wyposażenia :P

Edytowano przez milanreal1
caps lock
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

a orientujecie się czy jest na rynku ursus o mocy ok 80-90 km? chodzi mi o takiego podobnego do tego modelu 11054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj