adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

quercus    7
Chyba przez jakieś 4 lub 3 miesiące nie wyprodukowali ani jednego ursusa

 

Weź bajek nie pisz bo żal pisać. URSUS jednak coś tam produkuje. Miesięcznie schodzi koło 10 20 ciągników. Jak napisał marecki.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
nie wiem czy dobrze kombinuję ale gdybym miał wpływ na jakieś decyzje to zaproponował bym sprzedaż Ursusa Zetorowi - w końcu obok Pronarów i temu podobnych ciagników (bez podtekstów) zetor na naszym rynku posiada swoją nienajgorszą renomę a ciagniki sa całkiem dopracowane

 

Dobrze kombinujesz. Zetor przecież jak dobrze wiemy owocnie współpracował z URSUSEM i wiemy też co z tej współpracy było. A jeżeli chodzi o dopracowanie ZETORÓW, to od URSUSA odbiegł kilkanaście lat do przodu. Takie połączenie mogło by czymś zaowocować. No tak, ale to są tylko dywagacje, rozmowy. Bo nie wierzę żeby Ursusa Zetor przejął. ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marecki    1

Przeciesz napisałem że ostatnio sprzedali 130 sztuk w miesiąc tylko nie wiem czy to chodziło o grudzień a na styczeń tylko samych 1934 mają zamówienia na 9 sztuk.


<blockquote>
</blockquote>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

70 tys. - Tyle ciągników rocznie produkował Ursus w latach 70...

 

16,7 tys. ...tyle opuszczało taśmy jeszcze w 1996 r...

 

1,7 tys. ...a zaledwie tyle w 2007 r.

 

To dobitnie świadczy o tym co zrobiono z URSUSEM. :angry:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Przeciesz napisałem że ostatnio sprzedali 130 sztuk w miesiąc tylko nie wiem czy to chodziło o grudzień a na styczeń tylko samych 1934 mają zamówienia na 9 sztuk.

 

Aha źle zrozumiałem.

 

Dobrze kombinujesz. Zetor przecież jak dobrze wiemy owocnie współpracował z URSUSEM i wiemy też co z tej współpracy było. A jeżeli chodzi o dopracowanie ZETORÓW, to od URSUSA odbiegł kilkanaście lat do przodu. Takie połączenie mogło by czymś zaowocować. No tak, ale to są tylko dywagacje, rozmowy. Bo nie wierzę żeby Ursusa Zetor przejął. ;)

 

Tylko ZETORA od URSUSA odróżnia to że ZETOR nie ma długów (przynajmniej nie tyle) No i technologią też jest o jakieś 5-10 lat w przód. :P


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

no ciekawy artykół - najbardziej żuca się w oczy to ze każda ze stron mówi zupełnie co innego a ursus "zdycha" i to w męczarniach - jeśli na tym etapie Uzel już coś "mataczy" to moze lepiej poszukać innego inwestora - moze nawet biedniejszego ale przynajmniej takiego który bedzie produkował ciagniki a nie makulaturę (czytaj umowy i obietnice bez pokrycia)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Tylko ZETORA od URSUSA odróżnia to że ZETOR nie ma długów (przynajmniej nie tyle) No i technologią też jest o jakieś 5-10 lat w przód.

 

 

Faktycznie zapomnialem.


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

A jak nazywał się dokładnie Polski inwestor ?


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

@ krolikNH a ty jaki ciagnik kupiles?

 

 

tak placzesz za ursusem.... ach szkoda gadac:(


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

bo pewnie taniej wychodzi zlecic produkcję kabiny komuś innemu niż samemu utrzymywać sprzet do ich wytwarzania - czysta ekonomia


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
@ krolikNH a ty jaki ciagnik kupiles?

 

 

tak placzesz za ursusem.... ach szkoda gadac:(

 

@krolikNH ma New Holland TS 115 A


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
@ krolikNH a ty jaki ciagnik kupiles?

 

 

tak placzesz za ursusem.... ach szkoda gadac:(

 

Nie płaczę za Ursusem tylko za polskim kapitałem wykradanym przez bandę złodziei. A jeśli szkoda gadać to po co się odzywasz?? Kolega wyżej napiasał jaki mam traktor. Dziękuję za uwagę. :angry:

PS. Mam Ursusa C330 i miałem U-912. ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

Marecki niewiesz przypadkiem czy te nowe ursusy mają powodzenie w sprzedaży,ile sprzedali już do tej pory u7524,wiesz dokładnie ile sprzedali ursusów w 2007r. bo są różne dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja jeszcze dokładam pytanko do Mareckiego czy Ursusy obecnie produkowane idą na zachód, jeśli tak to w jakich ilościach?? ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

A co ty jakimś płatnym szpiegiem w fabryce ursus jesteś ;):P Gdy by ursus z biegiem lat modyfikował swoje ursus było by wszystko oki no ale ze z biegiem lat ich ciągniki cały czas dobrze sie sprzedawały to nic w nich nie modyfikowali aż do czasu gdzie sprzedaż gwałtownie spadła gdzie już nie było czasu ani kasy na modyfikacje


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ursus jak dobrze wiemy pobrał w latach 90 XX wieku ogromne kredyty bo nie mógł nic pokazać, niczym zaimponować, to był gwóźdź do trumny.

PS. Dobrze, że taki szpieg Marecki jest, bo przecież opinia publiczna nam nie powie wszystkiego co za kulisami się święci. ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8
Ursus jak dobrze wiemy pobrał w latach 90 XX wieku ogromne kredyty bo nie mógł nic pokazać, niczym zaimponować, to był gwóźdź do trumny.

PS. Dobrze, że taki szpieg Marecki jest, bo przecież opinia publiczna nam nie powie wszystkiego co za kulisami się święci. :P

 

No tak ale pobrał ogromne kredyty dlatego ze gwałtownie spadło za potrzebowanie na ciągniki ;)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Prawda jest taka, że Ursusem ciągle rządzą ci sami ludzie, którzy go do takiego stanu doprowadzili. Ursus rozkłada się od środka. :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
No tak ale pobrał ogromne kredyty dlatego ze gwałtownie spadło za potrzebowanie na ciągniki ;)

 

No dokładnie i tu już tonący brzytwy się chwytał i tą brzytwą sie pociął :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

 

Ten pierwszy link coś nie teges, bo wyświetla się głowna strona galerii AF. Jak możesz daj te fotki. :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj