adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

locke    293

Łapią się tam gdzie można kasę zarobić ;)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazur87    9

Szczerze to są trochę za ciency w uszach na tego typu rzeczy. AMZ Kutno, Obrum często nie mogą sprzedać wojsku dobrych produktów, które bierzemy spoza Polski, a Ursus miałby się wgryźć w rynek ostro kontrolowany przez różne służby?! Temat rzeka, a nie chcę tu robić OT. Wolałbym, żeby już był w sprzedaży 11034, 15014. Niech się na tym skupią. Belarki Ursusa u lokalnego sprzedawcy maszyn rolniczych to nawet chyba dość dobrze idą, ale nic innego z Ursusa nie ma na placu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulo9999    2

Tutaj aż strach coś napisać za to, że założysz nowy temat od razu dostajesz jakieś punkty ostrzeżeń. Bez sensu. A teraz z innej beczki, czy jak Bumar miał Ursusa to czy części były produkowane w Polsce czy też sprowadzał z zagranicy? Pytam bo nie mam pojęcia.

Edytowano przez paulo9999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Byłt produkowane w Warszawie w ursusie.Ostatnio była wyprzedaż częsci z Ursus-Komponenty na allegro.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Dobre, to była jakość taka jaka szła na pierwszy montaż, czy w tych starczych czy w tych nowszych.Całe sprzęgła napędu były, wały, skrzynia kompletna z synchronizatorem, kosz wom, no cżeści do całych ciągników...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

,,..Do końca roku 2013 zamierza wzbogacić oferowaną na rynku już w roku 2012 gamę ciągników i maszyn rolniczych sygnowaną marką URSUS, o dodatkowe modele o mocy do 150 KM.." Czyli ciągle przesuwają termin sprzedaży nowych modeli. Mam tylko nadzieje że z 11034 nie zrezygnują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

A ja mam takie nietypowe pytanie do ludzi w temacie.

Bo nie wiem jak Wy ale ja śledzę notowania Ursusa na GPW i widzę, że od miesiąca cena ich akcji leci na łeb na szyję.

Może ktoś umie to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

To jest zagrywka spekulantów. Akcje każdego rosną rosną rosną po to żeby nagonić naiwniaków i ściągnąć jak najwięcej kasy "bo przecież ciągle będzie drożeć". Drobni gracze giełdowi wykupują akcje płacą coraz więcej, aż w pewnym momencie wszystostaje w łeb i wielkie molochy giełdowe skupują od tych ludzi akcje za bezcen "bo będzie tanieć więc sprzedaj". I od nowa rośnie, ludzie kupują od tych dużych nabijając im kasę i znów spada. Tak wygląda giełda. Przysłowiowy "dziad" tam się nie dorobi.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Giełdy nie sa dla dobra ogółu tylko dla dobra jednostek. Taki system pozwala w każdej chwili zniszczyć lub przejać każda spółkę SA. Wielki kapitał nie interesuje sie małymi robaczkami ale jak robaczek rośnie i robi sie tłuściutki to zaczyna zwracać uwagę .

Ursus to jest mały pryszcz gdzie najwartosciowsza jest sama marka. Dla właścicieli to tylko biznes i nie ważne co z Ursusem sie stanie ważne alby były z tego pieniadze.

Właścicielem Ursusa jest Pol-Mot Holding SA. (60,5%) a z kolei jego włascicielem jest Invest Mot Sp.Z.O.o a jest jeszcze właścicielem 3 innych spółek Bioenergia Invest SA , Prologus Sp. z.O.o

Pol Mot Development .

Ale nie ma sie co martwić jesli bedziemy kupować Ursusy to firma nie padnie :D

Jak widze to jest jakas wyprzedaż modelu 11014 , można kupic go już za 115tyś brutto i albo faktycznie tak słabo stoja że wypychaja ciagniki albo robia czystki przed wprowadzeniem nowego modelu 11034 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulo9999    2

Ciekawe czy Turcy robią dobre części, żeby czasem się nie sypały te nowe ursusy w przeciągu krótkiego użytkowania.

A tak w ogóle czym się ma różnić ursus 11034 od 11024?

Edytowano przez paulo9999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik1982    1

Ja mam POLMOTA(URSUS H) i nie narzekam na sypiące się części. Teraz z innej beczki, na zachodzie, dajmy na to we włoszech ludzie kupują przeważnie włoskie maszyny, samochody, w niemczech podobnie, tak samo w innych krajach,tylko my Polacy narzekamy na swoje firmy i kupujemy zachodnie, czasami gorsze jakościowo, a cenowo przewyższające dwukrotnie polskie. Dajmy szansę na rozwój Ursusowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

A tak odbiegając od tematu, to słyszeliście że przedwczoraj Autosan ogłosił upadłość...I produkowali fajne autobusy i kasa mogła by iść z tego, ale nie! Zawsze musi się znaleźć jakaś gniada która dostanie pare złotych tak jak ten Zasada! Jego to powinni za jaja powiesić i go zamknąć bo to już za dużo on namieszał.Zniszczył stara, teraz Autosan.No ludzie kochani! To są cyrki!....


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salisbur    15

O proszę pierwszy chyba filmik z ursusem 5044 oraz 15014 szkoda że ich nie słychać. Ciekawe czemu ursus nie dał tych filmików na swój kanał.

http://www.youtube.com/watch?v=qTyLqZOI9mw

Kolejny :

http://www.youtube.com/watch?v=v73WbY02_Qc

Takie fajne filmiki i jakiś macos&hall odwala za ursusa robotę takie filmiki od razu powinny być i to z dźwiękiem.

Filmik z przyczepami ursusa i jeszcze do tego Bizonek :

http://www.youtube.com/watch?v=ihF3L1wLQwQ

Rozrzutniki :

http://www.youtube.com/watch?v=52KcwAmU8R0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulo9999    2

Takie filmiki powinni pokazywać w telewizji, zachęcać do zakupu jakoś potencjalnych nabywców. Szkoda, że żadna część w tych Ursusach nie jest produkowana w Polsce. Do rolnik1982 ile moto godzin już nim zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Nie było Ursusa na targach, potwierdzam.

Ciekawe...


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1832    3

Równiez potwierdzam Ursusa nie było na tegorocznym Agro Show,wsumie to i tak produkuja tandetę,więc po co to reklamować <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
79agroJOHNY    5

sam jesteś tandeta

 

Cytowanie poprzedniego posta +1 punkt ostrzeżeń

Za post nic nie wnosi do tematu +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez KRISTOFORn
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

Przestańcie tak marudzić. Ursus to nie jest jakaś lipa, od czegoś trzeba zacząć. Ale z tym że nie było ich na najważniejszej imprezie rolniczej w naszym kraju to już kaszana. Ciekawe czemu ich tam nie było.. źle się chyba dzieje (znowu) w Polskiej fabryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj