adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Pect0r    19

HAHHA Wszystkie modele wiernie odwzorowane - w Kielcach ciapek miał dźwięki z kramera,a o pozostałych już nie wspomnę...

Lepiej sobie ściagnąć moda porządnego ciapki czy unnego ursusa i lepiej sie na tym wyjdzie...


Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka    40

O czym Ty piszesz człowieku? Pojęcia nie masz - cała ścieżka do tej gry zawiera oryginalne dźwięki wszystkich ciągników Ursusa zawartych w tym dodatku - specjalistyczna firma zrealizowała ścieżkę dźwiękową do tej gry nagrywający odgłosy wsystkich ciągników z realnych pracujących maszyn. Jak nie masz pojęcia to nie wypisuj głupot - firma Giants, która odpowiada za produkcję całej serii Farming Simaultor - nie dopuszcza innych standartów niż orygalne dźwięki z prawdziwych maszyn - mody nigdy nie będą odwzorowywać tak jak oryginalna gra, która powstała na dokumentacji pochodzącej z fabryki - dla takich speców jak ty jest gra, która spełni Twoje oczekiwania : http://metal-farm.pl -

A tak wogóle - to jaka firma to taka gra :lol:

Edytowano przez demolka

POLSKA dla POLSKICH PRODUKTÓW - CZESI WON Z POLSKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pect0r    19

Giants - niby taki dobry i mądry,a zrobili Deutza którego tak na serio nie ma i prawdopodobnie nie będzie,nawet słyszałem że płacili karę :lol:

 

Znakomite mody są znacznie lepsze niż oryginalne modele !

 

Może w Kielcach to byłą jakaś testówka tej gry czy coś,ale ciapek na pewno nie jechał sowim rytmem,jeszcze specjalnie się zatrzymałem aby zobaczyć jak oni grają...


Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka    40

W jaki sposób mody mogą być lepsze od modeli powstałych na oryginalnej dokumentacji produkcyjnej - możesz mnie oświecić geniuszu?

Coś odrysowane z karteczki czy ze zdjęcia vs profesjonalna dokumentacja? A argument, że się zatrzymałeś i posłuchałeś na targach jest równie genialny :blink: - normalnie audiofil na hali pełnej huku i ludzi :D

Edytowano przez demolka

POLSKA dla POLSKICH PRODUKTÓW - CZESI WON Z POLSKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pect0r    19

W taki że ktoś kto robi moda to chyba ma doczynienia z tym co robi jak ktoś robi ciapka to wie co i jak,gra zrobi ładnego z wygladu ale bez jakich kolwiek większych funkcji

Np. Mam ciapka w LS'ie i jest znacznie lepszy niż ten który będzie w tej edycji,widzę ti już po wyglądzie.

Jakie funkcje mają modele z gry ? w modach DF identyko jak orginał ma wszystko.

 

Ciekawe czy na tej całej dokumentacji jest napisane ze ciapek z przyczepą na zakręcie na 2 kołąch leci,twórcy tego zazwyczja nie mają żadnego pojęcia o rolnictwie,twierdzę to po tym ze miałem doczynienia z takimi grami,oczywiście nie wszystkie mody są rewelacyjne


Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
79agroJOHNY    5

widać ze produkcja idzie, i jak słysze, ze nic nie robio to mie krew zalewa

 

a i znowu wrzucili nowe fotki na facebooku

 

W jaki sposób mody mogą być lepsze od modeli powstałych na oryginalnej dokumentacji produkcyjnej - możesz mnie oświecić geniuszu?

Coś odrysowane z karteczki czy ze zdjęcia vs profesjonalna dokumentacja? A argument, że się zatrzymałeś i posłuchałeś na targach jest równie genialny :blink: - normalnie audiofil na hali pełnej huku i ludzi :D

 

 

zgadzam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

A wiecie jak są robione modele do tych gier? Giants dostaje zdjęcia ze wszystkich stron i tworzą model i to wszystko, jaka tam dokumentacja... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pect0r    19

Ha ! i prawda wyszła na jaw :D


Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Ja widzę że zaraz zaczniecie pisać że jakie modele są w grze niedopracowane i w ogóle, to takie są w rzeczywistości...Co ma gra do realnego życia?! Co do wykonania modeli to ursus tego nie robił i nie można mieć pretensji do niego.A robienie takich modeli jest taka że najpierw robisz zdjęcia i na podstawie tych zdjęć kształtujesz bryłę a, później kopiujesz pliki i tak robi się każdy model, nawet ten całe DF


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel011392    55

Pogadajcie sobie na innym forum o grach komputerowych a tutaj zajmijcie sie prawdziwymi ciągnikami, jak dla mnie gra komputerowa z ciągnikami to głupota, dla mnie najlepsza grafika nie zastąpi wejścia do ciągnika i odpalenia go, według mnie takie gry mogą być do ludzi którzy nie maja gospodarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka    40

A wiecie jak są robione modele do tych gier? Giants dostaje zdjęcia ze wszystkich stron i tworzą model i to wszystko, jaka tam dokumentacja... :P

 

Ha ! i prawda wyszła na jaw :D

 

 

Poczytajcie spece jeden z drugim - tylko ze zrozumieniem ! :lol:

http://gry.onet.pl/wiadomosci/ursus-farming-simulator-premiera-juz-w-maju-tego-r,1,5460602,artykul.html


POLSKA dla POLSKICH PRODUKTÓW - CZESI WON Z POLSKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mekiss    31

demolka mam pytanie ,czy Ursus ma tylko ta jedna hale montazowa w Lublinie ,bo ciekawi mnie co bedzie przy wiekszej ilosci modeli czy powstanie wiecej lini montazowych ,czy poradza sobie na jednej :)

Edytowano przez mekiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka    40

Łączna powierzchnia hal Ursusa w Lublinie to ok 45 tyś m2 - przy wydziale montażu ciągników i linii produkcyjnej kabin możliwości produkcyjne na tej powierzchni to 7000 szt/ rok. W tej chwili wykorzystywane jest około 30% powierzchni - nie uwzględniając - prototypowni i hali montażu trolejbusów. Jak zabraknie to Ursus ma jeszcze trzy inne fabryki w Polsce - powierzchnia nie jest barierą ;) .

Edytowano przez demolka
  • Like 1

POLSKA dla POLSKICH PRODUKTÓW - CZESI WON Z POLSKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

@demolka, dobra, ale czy rysunki techniczne skrzyni, silnika, tylnego mostu mają wpływ na dokładność całego modelu, skoro tych elementów i tak nie widać, czy raczej ręce programisty? ;)

 

tutaj jest fajny przykład jak można dobrze zrobić model w 3d, bez żadnej dokumentacji, zresztą wątpię czy mają dokumentacje np do C45 :)

 

 

PS: Zresztą zdjęcia to też jest jakiegoś rodzaju dokumentacja techniczna :)

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

A powinni mieć do C-45?

Ilość dokumentacji technicznej do pojazdu jest to kilkanaście książek.opis ogólny ciągnika, moc, każda część jaka w nim jest...Wszystko...rysunki techniczne...

 

A nie wiecie co się dzieje z halami ursusa w Warszawie?


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

No na zdjęciach Symulator Farmy Ursus Edition C45 jest pokazany, więc dochodzę do wniosku że na ten model też powinni mieć dokumentację, skoro modele są wg niej tworzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

@demolka dlaczego w 11024 został zmieniony przedni most z Dana na Carraro, bo chyba jest to model o stopień mocniejszy niż chociażby w Proximie?

i w jakim stopniu zmontowane Ursusy są wysyłane do BiH?

Ilu ludzi z dawnego Ursusa pracuje w nowym?

Edytowano przez adikpl1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANCZAK1176    43

Po restrukturyzując fabryki Ursus sprzedano 90% zakładu ,Jeszcze z 5 lata jak byłem to została 1 hala i budynek biurowy gdzie złodzieje z BUMARU grzali du.. py. Reszta istniejących hal to są prywatne przedsiębiorstwa TVN , odlewnia ,magazyny itp Po dawnym placu gdzie były fabryczne sklepy dla rolnika, stoi osiedle mieszkaniowe W tamtym roku już hala znikła został goły plac pod budowę zamkniętego osiedla Warszawiacy lubią w takich mieszkać.Jestem ciekaw co zrobili z eksponatami z muzeum Ursusa ciągniki motory.Jeb..ni złodzieje .!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelu    5

Możliwe że na potrzeby gry użyto skanera 3D aby zgrubnie powstała bryła maszyny a następnie wszystko poprawiono w jakimś programie graficznym i naniesiono detale. Kto by się tam bawił w tworzenie z dokumentacji całego modelu C45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Takie modele to się robi w ten sposób że robisz zdjęcia ciągnikowi i wrzucasz je w program AC3D na przykład i tworzysz bryłę ...później tylko pliki tworzysz,żadna filozofia...każdy może to zrobić w domu...program jest w internecie....


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi1999    57

@demolka dlaczego w 11024 został zmieniony przedni most z Dana na Carraro, bo chyba jest to model o stopień mocniejszy niż chociażby w Proximie?

i w jakim stopniu zmontowane Ursusy są wysyłane do BiH?

Ilu ludzi z dawnego Ursusa pracuje w nowym?

Bardzo dobre pytanie zadałeś koledze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka    40

Odpowiedź jest bardzo prosta - ekonomia - Carraro przedstawiło znacznie ciekawsze warunki współpracy - po za tym zarówno Carraro jak i Dana to bardzo dobre osie, które sprawdziły się doskonale podczas prób wytrzymałościowych ciągników 11024. Cararro wykazało się większą determinacją jeśi chodzi o współpracę z Ursusem.

  • Like 1

POLSKA dla POLSKICH PRODUKTÓW - CZESI WON Z POLSKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź na pierwszą część moich pytań :) a reszta :P ?

Po części już sam znalazłem odpowiedź iż Dyrektor d/s produkcji się nie zmienił a nawet jest Dyrektorem Ursus doo w BiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj