adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

Szkudi_K    5

Dzięki kupnie Ursusa, popieramy po prostu swój rynek. To tak samo jak byśmy chcieli, aby nasze produkty były kupowane przez rodaków, a nie że sprowadzają z pięciu różnych stron świat i jak tu człowiek ma się wbić na rynek.. sprzedawać za grosze? Może Ursus nie jest najlepszy ale jest marką polską i kupując te ciągniki wspieramy ich rozwój, tylko na to wszystko potrzeba czasu ;) No i przede wszystkim ludzie mają prace :) Oczywiście każdy ma wybór i jeśli ma więcej kasa to sobie może kupić coś innego "lepszego". Tak samo jest w wyżej wspomnianym Solarisie. Niby dobre, znane autobusy na całą Europe i dalej ale praktycznie większość sprzętu co w niego wkładają jest zagraniczna, nawet żelastwo do konstrukcji jest z Finlandii.. trochę tam przepracowałem, więc wiem :D Mimo wszystko można powiedzieć, że to Polskie autobusy i być dumnym, że u nas są budowane. I to samo może być z Ursusem, jeśli im się uda, a plany mają ambitne to mogą stworzyć potęgę. Ja jestem dumny, że są produkowane w Polsce czyli u nas, prze nas, dla nas ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Szkudi_K

 

zgadza się za pewne wszyscy rolnicy by chcieli aby na półkach w marketach było polskie mięso mleko warzywa i owoce. Bo wówczas kasiorka by była i zbyt i cena a 38 mil ludzi potrzebuje zjeść. Duńskie świnie czy holenderska marchewka jest raczej nie mile widziana u nas w Polsce przez rolników. I to samo z Sprzętem Polscy producenci Maszyn Rolniczych WSZYSTKICH JAKIE TYLKO MAMY W KRAJU chcieli by by rolnicy brali ich sprzęt a nie nabijali kabze zachodowi i tam miejsca pracy tworzyli. A Ursus jeśli stworzy pełną ofertę od 50 do 150 km ale bez hatattów tylko z serii 11034 będą np 7024 i wszystko robione u nas to może niezły szum na rynku zrobić i niech tak bedzie chciał bym tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkudi_K    5

​Lesssiu007

 

Też bym bardzo chciał, aby do tego Ursus doszedł, powoli się może rozkręci od czegoś trzeba zacząć i nie od razu Kraków zbudowano. Trzeba poczekać na nowe, mam nadzieje lepsze informacje, bo czytając początkowe posty tego tematu to zbyt ciekawie to wtedy nie wyglądało, a teraz... przynajmniej mamy światełko w tunelu :D No wspaniale by było, gdyby rodzime produkty były w naszych sklepach jako towar główny, bo zdecydowanie jest na najwyższym poziomie i zasługuje na większe docenienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pect0r    19

Czyżby już produkowali najlepszego osobnika rodziny ? :D

 


Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel011392    55

Obawiam się że to jeszcze nie jest produkcja seryjna 11034, po lewej stronie w kokpicie możliwe że byłoby widać pomarańczowe wajchy, a ja tam nie widzę tego, a poza tym produkcje tego modelu mieli zacząć trochę później nie teraz jeszcze (napisane w odniesieniu do pect0ra i linku jaki podał jak by co)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pect0r    19

No właśnie - mieli produkować w okolicach listopada,a mamy kwiecie,zwróćcie uwagę co pisze pod zdjeciem

 

"wszystko ok! dawać mi następnego" :) - To by chyba oznaczało że już jadą z koksem :D


Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

W okolicach listopada miał wyjść ten 15014 cy jakoś tam mu :P A ten miał być w trzecim kwartale roku dostępny.Niech robią, lepiej dla wszystkich będzie :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel011392    55

No byłoby super jak już by go produkowali, najlepiej dla ursusa byłoby jak już wszystkie by produkowali, muszą szybko wchodzić na rynek w każdej mocy i patrzeć jak te maszyny będą przyjęte i ewentualne niedociągnięcia dopracowywać, ciągnik pokazywany tylko wystawach renomy nie zrobi, nawet takiej marki jak URSUS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi1999    57

Ja to widzę ludzie z ursusa bardziej zajmują się wrzucaniem zdjęć i robieniem szumu medialnego zamiast brać się szybko za montaż. Rozmawiam z gościem z salonu w Głownie, mówił że wszyscy dzwonią pytają o ursusa a fabryka nie ma ciągników bo sprzedała partię licencyjnych do Afryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

11034 ma być dostępny podobno gdzieś w lipcu. A ten 150 konny dopiero we wrześniu.. trochę długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pankracy    9

Lepiej żeby dłużej popracowali nad ciągnikami i wypuścili na rynek dobre modele. Jak zaczną pracować pod presją czasu i ciągniki będą miały mankamenty, to sobie problemów narobią. A co do uwagi rafi1999, to trzeba mieć na uwadze, że udany marketing to połowa sukcesu - niech się starają i na tym polu, bo inaczej wygryzie ich konkurencja. Wystarczy wspomnieć o atakach Czechów na nasze jedzenie. To też jest forma marketingu - po prostu czarny PR, który może zaszkodzić naszym producentom. Trzeba się bronić przed takimi akcjami reklamując swoje produkty i pokazując figę ich firmom. Taki jest rynek. Trzymam kciuki za Ursusa i dobrze mu życzę w starciu z konkurencją.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pect0r    19

LUDZIE ! LUDZIE ! IDŹCIE I GŁOŚCIE SWIATU DOBRĄ NOWINĘ ! :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już Największe dziecko Ursusa jest produkowane ! Niech to będzie godny następca 16-stki !

 

Jak napisał Ursus : ''Szanowni fani URSUSA specjalnie dla was odsłaniamy kulisy produkcji polskich ciągników rolniczych URSUS. Przedstawiamy pierwszą porcję zdjęć z fabryki. Chcecie więcej?'' :)


Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Więcej! :D :D


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za model tam pokazują 11034?? Tak wcześnie?

 

A tak wgl. to czemu ja mam godzine 17:28, a na forum 16:28, czyżby nie przestawiono czasu? B)

Edytowano przez dawidursus323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel011392    55

Faktycznie częściej mogą pokazywać takie zdjęcia z obecnych prac :-) a co do największego to prawdopodobnie jest składany jeden z prototypów bo nie jest na taśmie tylko gdzieś z boku hali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi1999    57

Ja to widzę jakieś kabarety na tych zdjęciach ale trzymam kciuki za niedźwiadka... brat miał kupić mido 8024 z EHR i TUZ ale perfidnie rozprzedali fabrykę w stolicy, puścili ludzi z dnia na dzień na bruk, wycofali najbardziej POSZUKIWANE modele 5524, 6824 i zmienił zdanie, kupił agrotrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pect0r    19

Jak prototyp jak tam cała linia kabin jedzie :D


Witam Wszystkich odwiedzających mój kanał :) Nazywam się Szymon,mam 15 lat i od małego interesuję się rolnictwem :) Nie mam niestety swojego gospodarstwa,ale znam wielu gospodarzy więc gdzie nie gdzie mogę jechać sobie pojeździć,porozmawiać ponagrywać :) Zapraszam na mój kanał na You Tube >>> Pect0r <<<< Zapewniam że będą się tam pojawiać nowe filmy :) Pozdrawiam Wszystkich AgroFotowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Co do montażu modelu 15014 jest to zdjęcie wykonane przy montowaniu prototypu, spokojnie, jeszcze go nie montują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

a nie są to kabiny do 11024 i 11034?? które mialy być już produkowane w Lublinie :)

 

To są kabiny do 10014T :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No chyba tak.Na pierwszy rzut oka są identyczne.Może do 15014 są większe, ale pewności nie mam :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj