adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

pawel011392    55

Odbiegne troche od obecnego tematu i powiem że moim zdaniem 14034 wcale nie będzie wdrożony do produkcji, nie chce być złym prorokiem ale bardzo możliwe że tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Pewnie dokładnie w takim wydaniu nie ale plany mają żeby coś o takiej mocy produkować: http://bossa.pl/_gAllery/aid31821/Prospekt_Emisyjny_Ursus_S_A_Oferty_Publicznej_Prawa_Poboru_Akcji_Serii_N.pdf

 

Tabliczka znamionowa 1 Ursusa z Lublina: http://forsal.pl/grafika/577761,87550,odbudowa_przemyslu_motoryzacyjnego_w_lublinie_ruszyla_produkcja_nowego_ciagnika_ursus.html

Ten z allegro to pewnie ostatni wypust z Warszawy który przechodził wiele problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomexus    1

Szczerze mówiąc nie zgadzam się z Tb, Ursus 14034 na pewno będzie w tym roku, wszystko już jest prawie dopięte na ostatni guzik i jeśli się uda, to mam nadzieje, że będzie to ten model, który będzie miał dużą siłę przebicia na polskim rynku. :)

Wybiera się kto z was na targi 22-24 Luty Hala Atlas Arena w Łodzi.. ?

http://www.targiferma.com.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No dobra ale za 120 tyś brutto to się go opłaca wziąć :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    983

Tylko ile wyprodukowano sztuk tego modelu? W przyszłości będą problemy jak z Bizonem Dynamicem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Ten 11024 produkują nadal.Chcą się tych pozbyć bo od maja będą z nowymi skrzyniami 36/36 z rewersem i klimą :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel011392    55

W 11024 w standardzie powinien być jeszcze ehr bo to już praktycznie podstawa w ciągnikach tej klasy

Edytowano przez pawel011392

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No to mówię że będą nowe skrzynie w okolicach maja :) Z tymi pierdołami i wtedy to będzie ciągnik :D


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel011392    55

A więc jeżeli w okolicach maja ma być ten ursus z rewersem to w kielcach powinien być już pokazany, więc już się nie mogę doczekać :) jeżeli te doniesienia to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

To normalny model 8024...tylko tak w fabryce oni dają takie oznaczenia..Nie wiem czy to zależy od ilości wyposażenia czy jakieś wersje rozwojowe...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Ale, on jest produkowany w lublinie, czy to tylko mido, których chcą się pozbyć, z nową maską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

To są te z warszawy ze zmienioną maską.One są ze skrzynią 12/4. Za 120 tyś opłaca się go wziąć jakby skrzynie były dobre :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

To mam nadzieję, że w przyszłości zaczną je produkować w lublinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomexus    1

Czyli jak narazie Ursus 11024 sieje postrach, zamiast jakość i niezawodność..

Nowe modele typu 9024 I 14034 mam nadzieje, że będą już lepiej wykonane.

Chętnie kupiłbym takiego 9024 tylko, że z tą nową skrzynią o której mówił locke.

Bliższe informacje na temat 9024 ---> http://www.ursus-salon.pl/menu/ursus-9024

No nic pożyjemy zobaczymy co z tego będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

A czy ta umowa, dotycząca mostów i osi Hema odnosi się do ursusów xx24? Jeśli tak, to oprócz nowych skrzyń będą miały nowe mosty i osie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No raczej tak...Jak układ przeniesienia napędu opracowany razem z Hemą to raczej wszystko :P


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomexus    1

Panowie kiedy mają wyjść pierwsze egzemplarze z modernizowanymi skrzyniami itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Mi napisali że w maju mają być już dostępne :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mekiss    31

Ciekawy jestem na czym polegala ta wspolpraca przy projektowaniu ukladu przeniesienia napedu :blink: nie sadze zeby Ursus mial jakis udzial w w projektowaniu tego,kolego Locke a napisali cos o Ursusie 9024 ,bedzie montowany czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomexus    1

Ursus 9024, podobnie jak model 14034, ma się wkrótce pojawić na rynku, najprawdopodobniej do połowy tego roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel011392    55
Napisano (edytowany)

@mekiss z tego co wiem to skrzynia ta powstaje typowo do ursusa 11024 więc jakaś współpraca musiała być

Edytowano przez pawel011392

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj