adikpl1

Co z tą Pol... Fabryką

Polecane posty

MECHANIZATOR    159

moim zdaniem to każde jakiekolwiek działąnie w kierunku poprawy sytuacji ursusa to jest na plus - bo teraz to jest już chyba dno (1500 ciagników rocznie) Uzel raczej nie zrobi takiej opcji jak NH ze zaprzestanie produkcji ursusów i wprowadzi swoje ( tzn moze i wprowadzi nowe konstrukcje ale oparte na swoich ciagnikachnazwa zostanie - pomyślcie sami kto z was zna marke Uzel - a Ursus to w jezyku polskim nawet synonim ciagnika rolniczego) - z tym opadaniem szczęki to podejżewam ze bedzie na plus (banan od ucha do ucha ;) ) - nie zapominajcie ze Uzel jest w ścisłej współpracy z AGCO a oni tam juz wiedzą jak sie produkuje nowoczesne ciagniki - moze nie będzie jakichś super ekstra nowosci ale zmiany bedą napewno i wkońcu Ursus zacznie nadrabiać dystans jaki stracił chociażby w porównaniu do Zetora (nie ubliżajac zetorowi)

 

a tak na marginesie to jak dla mnie lepiej by chyba było gdyby to właśnie zetor zainteresował się Polską fabryką - no ale cóż jest inaczej - a gdybanie zostawmy filozofom - poczekajmy do lutego (AGRO-PREMIERY) albo do AGRO-SHOW jak to ktos wyzej napisał

 

pozdro


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267
Ja mowie że będzie cisza do następnych targów rolniczych a tam zaprezentują sprzęt że wszystkim szczena opadnie ;) ;)

 

Ech, nie mogę się doczekać AgroPremier 2008 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106

Wydaje mi się że Zetor jest za cienki w uszach aby był w stanie przejąć Ursusa, a nawet jeśli był by w stanie to zrobić to raczej zatrzymali by produkcje krajowych ciągników, jak by nie było lata współpracy tych dwóch firm przemineły już dawno temu, a od łądnych paru lat marki te stanowiły dla siebie konkurencje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domasz   
Gość domasz

podejrzewam że ursus ponownie zacznie poprostu składać MF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz256    0
Ja bym raczej się nie cieszył, że zagraniczna firma wygryzła polską ;)

A ja się wcale nie cieszę.... Ja tylko piszę jak jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106

Nie zapominaj o tym że to jest klepane na Brazylie itd. więc stąd mogą one wyglądać jak stare MF, z resztą po za tym jeśli idzie o wygląd to tylko napis na naklejce jest ten sam, nawet nazwy modeli są zmienione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domasz   
Gość domasz

rzeczywiście jak czasem podajecie linki do afrykańskich albo południowoamerykanskich stron ursusa to zadużo z tymi produkowanymi w Polsce to one nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

tak na marginesie - czy to nie jest czasem przeróbka C-360 ;)http://www.ursus.com.br/?act=01&sector...r=ver&id=34


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg93    4

Myśle że sprzedają je pod marką ursus żeby lepiej szły


Ursus & JD Rulezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domasz   
Gość domasz
Myśle że sprzedają je pod marką ursus żeby lepiej szły

to myślisz że ursus ma w Brazylii taką renomę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg93    4
to myślisz że ursus ma w Brazylii taką renomę?

Ta marka jest znana raczej na całym świecie


Ursus & JD Rulezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz256    0

Na gg rozmawiałem z użytkownikiem Sebrol, pisał ze niedługo Ursus zaprezentuje nową gamę ciągników we współpracy z Uzelem, będzie to tzw. zielona gama. Nic więcej nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106

Sorry że zapytam, ale jeśli to nie tajemnica to skąd kolega Sebrol czerpie takie informacje?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jak zajrzysz do jego katalogu publicznego to w nazwie ma napisane "Agencja promocji [czy tam reklamy- nie pamiętam] Ursusa 7524" , domniewam że on tam pracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ciekawe jakie ma dopuszczalne obciążenie dolnego zaczepu? Wygląda na taki sam jak w mf 255 :D , który ma max dop. obciążenie 950 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

ma wzmocniony tył i zaczep do przenoszenia dużych obciążeń,a wygląda podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Ostatnie wieści z Ursusa

http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/mas...3c6d588774.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chyba zbyt wysoko mierzą, musieli by wprowadzić całkowicie nowe konstrukcje, bo obecne nie mogą konkurować nawet z Zetorem. Przez rok to nawet nie da się dobrze przetestować nowego modelu, a co dopiero zaprojektować od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

prawdopodobnie "nowe technologie" rozumiane sa tutaj jako rozpoczęcie produkcji jakoiegos modelu który już jest w ofercie firmy Uzel co jest nawet logiczne (mniej kasy na badania) - a z tego co piszą to Uzel nie jest wcale taki najgorszy


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj