Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez LUKAS9513
      Witam, mam pytanie do użytkowników ursusa 1014 otoz czy w waszych odstojnikach tez jest 3/4 pojemnosci paliwa podczas pracy silnika i czy ten wężyk zasilajacy który idzie od dolnego zbiornika do odstojnika tez tak drga mocno ? Pytam ponieważ mój ursus ma glos tak jakby sie zapowietrzal i nieraz nierowno pracuje tak jajby nie dostal tyle paliwa co powinien. Z gory dzieki za odpowiedź.
    • Przez LUKAS9513
      Witam, mam problem z ciagnikiem ursus 1014 otóż nierowno pracuje tak jakby mu ktos odcinal pelen doplyw paliwa. Pompa po sprawdzeniu filtry nowe rurki paliwowe wężyki zasilajace tez i mam takie pytanie do uzytkownikow ile w odstojniku ma byc paliwa podczas pracy i czy ten wezyk ktory idzie od dolnego zbiornika do odstojnika moze podskakiwac w momecie podawania paliwa a moze ktos miał podobny problem z tego typu ciagnikiem?  z gory dziekuje za odpowiedzi.
    • Przez Fifarifa
      KUPIĘ Ursusa 385A, 904 lub MTZ 82 z duza kabina [wszystkie z 4x4]. Najlepiej z wojewodztw kuj-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie.
      Ewentualne oferty ze zdjeciami prosze na priv.

• Przez ursusowski289
      Witam, posiada ktoś jeszcze oryginale wyposażenie ursusa C-330?
      Chodzi mi takie coś jak np. klucze, instrukcje obsługi itp.
      Proszę o zdjęcia
    • Przez kubatedi
      Cześc wam !
      Mam pytanie czy dobrze na tym wyjdę
      Mam pole 1.12h posiane tam jest teraz żyto dankowskie diament i mam pytanie czy po tym życie można posiać pszenżyto ozime Meloman oczywiscie z centrali   Jest to pole klasy V  piaseczek O jarym zbożu  tu nie ma mowy   A żyto hybrydowe nie zbyt mnie interesuje I teraz chciałbym zrobić tak ściernisko po życie opryskać agrosarem na perz następnie przed orką siewną dać 2t/h agrosulca i do tego 1t/h wapna nordkalk  nastepnie przedsiewnie 300-400 kg polifoski 6 i posiać  to pszenżyto
      Za wszelkie oponie "kulturalne" bardzo dziękuję