Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kubatedi
      Cześc wam !
      Mam pytanie czy dobrze na tym wyjdę
      Mam pole 1.12h posiane tam jest teraz żyto dankowskie diament i mam pytanie czy po tym życie można posiać pszenżyto ozime Meloman oczywiscie z centrali   Jest to pole klasy V  piaseczek O jarym zbożu  tu nie ma mowy   A żyto hybrydowe nie zbyt mnie interesuje I teraz chciałbym zrobić tak ściernisko po życie opryskać agrosarem na perz następnie przed orką siewną dać 2t/h agrosulca i do tego 1t/h wapna nordkalk  nastepnie przedsiewnie 300-400 kg polifoski 6 i posiać  to pszenżyto
      Za wszelkie oponie "kulturalne" bardzo dziękuję
    • Przez tomek14
      Witam mam pytanie posiadam ursusa c 360 i zauważyłem że na pompie wtryskowej nie ma filtru pompy wtryskowej  i nie ma miejsca na jego zamontowanie czy to jakaś inna pompa czy coś?
      I jakie zadanie ten filtr spełnia?

• Przez tomek14
      Witam mam pytanie czy maska od Ursusa c 360 będzie pasować do ursusa c 360-3p bo słyszałem że od 3p jest wyższa i dłuższa .I co sądzicie o zamianie silników z 3p do c 360?
    • Przez kubatedi
      Tak jak w tytule jaki nawóz bardziej polecacie ?
    • Przez agroRogowSobocki
      Witam.Mam problem z ursusem 1734 pękł mi korpus skrzyni biegów podczas orki,Skrzynia jest 4 biegowa synchronizowana.Problem polega na tym,ze nigdzie nie moge dostac takiego korpusu,nie chce zmieniac skrzyni na 3 biegową.Czy ma ktos wiedze gdzie mógłbym dostać taki korpus,albo jakieś inne rozwiązanie tej sprawy,Bardzo prosze o pomoc z góry bardzo dziękuje.